Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa dame i gospodo Thrasheri, a i ostali, sa ponosom mogu da vam predstavim Myspace Stranicu benda Anti-Dote...

www.myspace.com/antidoteserbia

Imam jos par stvari da dovrsim...ali to je nesto malo...

Ljudi da ste mi zivi i zdravi i ocekujem da se nadjem u bookletu jebenog prvog albuma...

Cheers :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuh...oduvek sam se palio na nju...a ova nova verzija mi je za sada stvarno vrh...

Inace moj favorit je Red Line...jebi ga...Old-School u srcu :)

 

@Dule...pa svi clanovi su videli stranicu osim Koleta...bas me zanima njegovo misljenje...inace drago mi je da vam se dopada...

 

...pa se vidimo na Diggeru i Therionu :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi imao sansu da je cujes uzivo?(Gitarijada ili nesto)

Zao mi je samo sto zaboraviste Reborn...otkada je nisam cuo :(

 

A da...setih se...na Kulturnom Letu na trgu...odusevio sam se skroz kada poce onaj uvodni deo...k'o klinac, jebo te :)

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Nije Lie within a Lie nije uzivo okacen...sniman je :).

 

Joco Reborn ne stigosmo snimiti iz poznatih ti tehnickih razloga :) .Red line je mnogo mnogo cool (old school favourite :rockdevil:) mada i nova verzija Killing for Fun mi je bolja :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HA!

 

Znaci, krenuo je demo da se siri!

Aj` posalji i meni, Dex. Ispadni covek.. :):)

 

E, imao sam guzve neke pa sutra sigurno! saljem ono sto smo se dogovorili. Videces, za te pare je omot svecki.

 

E,da!

Sa`ce i na majspejsu da budemo drugari. :bigblue:

 

Nego, Dule.. Cujem, bili ste ti i Kosta u Knjazevcu. :lol::mhihi:

 

Pozdrav, drugari i da se u skorije vreme ponovo okupimo! ;)

 

:pivopije::pivopije:

 

A, bre!

Sto nece da downloaduje pesme sa majspejsa?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav drugari, evo i mene da vas malo hvalim i kritikujem. Prvo "Lie within a lie" je odlicna pesma, pravi hit, dobra svirka, dobar vokal, slicno sam vam rekao i na gitarijadi, cuvajte pevaca da se nesto ne uobrazi i ne istripuje i gajite ga da ne ode u narodnjake, prilicno je mlad i talentovan i treba paziti na njega. Elem, velika zamerka ide na tempoe pesama (bar ove 3 dostupne), ljudi bre, thrash metal, dajte bre neku brzalicu, neku "tu pa tu pa" pesmu, nemojte kao Underdeath, to i njima stalno pricam, ok je mid tempo, al ne da sve pesme budu takve, dajte malo agresije i povoda za sutku, secam se da mi je to glavni nedostatak bio i na gitarijadi od vas. Eto tako, u svakom slucaju ste na dobrom putu, samo napred, pozdrav od Space Eater-a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala mnogo Karlo...znaci puno i pohvala i kritika.Najbitnije da smo na pravom putu :) Kostic je Ok covek i volimo obostranu saradnju tako da ce to biti OK.Bas pre neki dan kad sam se video sa Boskom rekoh mu da ce novi materijal da vuce vise na speed...bice Anti-Dote samo brzi da vidimo kako ce to da ispadne.Bitno da smo nasli coveka za rad...pa ce valjda to ici svojim tokom.Jos jednom mnogo hvala na vremenu. Keep thrashing :rockdevil:

 

HA!

 

Znaci, krenuo je demo da se siri!

Aj` posalji i meni, Dex. Ispadni covek.. :):)

 

E, imao sam guzve neke pa sutra sigurno! saljem ono sto smo se dogovorili. Videces, za te pare je omot svecki.

 

E,da!

Sa`ce i na majspejsu da budemo drugari. :bigblue:

 

Nego, Dule.. Cujem, bili ste ti i Kosta u Knjazevcu. :lol::mhihi:

 

Pozdrav, drugari i da se u skorije vreme ponovo okupimo! ;)

 

:pivopije::pivopije:

 

A, bre!

Sto nece da downloaduje pesme sa majspejsa?!

 

Ma mani udarismo po internetu ko kreteni :)

Stavio sam samo Vile & Extreme za download....

Poslacu i ja Demo kad ti posaljes ovo :) :) :) Zezam se naravno...sad opet neka sranja pofaxu pa se jedva sastavljam ali poslacu...

myspace for human race...

Ostalo nek ti Dule isprica on je explicitniji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregledah 15 stvari i stavih Lie within a lie u takmicenje na garageband.com.Za ostale 2 mi treba jos 15 kritika...ima vremena...svaki dan po minimum 3 kritike i tako :) Bitno da je jedna pocela da se vrti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...