Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

Pozdrav drugari, evo i mene da vas malo hvalim i kritikujem. Prvo "Lie within a lie" je odlicna pesma, pravi hit, dobra svirka, dobar vokal, slicno sam vam rekao i na gitarijadi, cuvajte pevaca da se nesto ne uobrazi i ne istripuje i gajite ga da ne ode u narodnjake, prilicno je mlad i talentovan i treba paziti na njega. Elem, velika zamerka ide na tempoe pesama (bar ove 3 dostupne), ljudi bre, thrash metal, dajte bre neku brzalicu, neku "tu pa tu pa" pesmu, nemojte kao Underdeath, to i njima stalno pricam, ok je mid tempo, al ne da sve pesme budu takve, dajte malo agresije i povoda za sutku, secam se da mi je to glavni nedostatak bio i na gitarijadi od vas. Eto tako, u svakom slucaju ste na dobrom putu, samo napred, pozdrav od Space Eater-a!

И да Денис спусти гитару, да не изгледа као проклети фенсер... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas uzo od Cakija sve vase stvari, tj. sve ikad snimljeno (demo202,gitarijada,picanal...)

i nakupi se oko 22 pesme, jes da se ponavljaju al ajde. Ja stvarno sad prvi put chujem neke stvari, tipa

Still in me, Reborn.... Chudno. Ova "Still..."- kad je to snimano i gde. Bas mi se svidjaju gitare kako su uradjene.

Isto i neka pesma koja se zove "Sunday", il je meni mozak izvetreo od pivo il jebem li ga.

Zahtevam objasnjenje? hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Slavko Sunday to je igor pevao.Still in me je radio Pedja.To je sa prvog dema.Inace je pedja na garageband.com najvise kritikovan za produkciju :) Zezam se dobar je Peki...kako smo izvukli u bez studijskim uslovima deluje vrlo OK!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) :) OOOO Bosko pa to neka prozivka....:) :) :) :) Ma da bre na toj svirci ko da su me izvukli iz obliznjeg kafica da sviram...bas Bambi :) :) :)

Koja svirka? Ja sam vas jedino gledao na Gitarijadi i ono je bilo kao da si izasao iz Tamburica 5. :P:)

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) E jebi ga sad...ne drzim gitaru tolko visoko da mi dodje ko balalajka...mada sad sam dosta olabavijo kais ali ipak mi je zgodnije da je na srednjoj visini a ne da visi ko dzak ali TAMBURICA 5 :) :) :) Uvatila te inspiracija :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja svirka? Ja sam vas jedino gledao na Gitarijadi i ono je bilo kao da si izasao iz Tamburica 5. :P:)

Nema to veze. i pokojni iz Death-a je visoko drzao dzitru pa to nikom nije smetalo. Daleko od toga da ih uporedjujem al po meni imidz nije jedina karika koja oslikava neki bend.

Mladi su oni, tek pocinju sa radom , ima vremena i za scenski nastup. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MAN O WAR:Hvala sto stajes u moju odbranu :) :) :) Ja i Chuck smo nebo i zemlja i po znanju i po stilu i po muziki ali fino dodje kao adut u raspravi.

@Sholtz: Super taman se zabrinuh...pogledacu obavezno kad stigne...sutra ispit pa saljem :rockdevil:

 

Napravismo na garage band napredak od 252 na 239 mesto...sad citam kritike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Denise, prijatelju, poslao sam ti ovo.

 

Nadam se da ce da zavrsi pos`o, pa da proslavimo i taj album u neko dogledno vreme! :meshuggah:

 

Aj` sad ti! :):):)

 

 

 

Ovo jos uvek ne stize a iskulirase me u ptt....pazi izjavu : CD reko da ti posaljem u onaj omot sa onim zastitama sa baloncicima sto se puckaju...i ova guska mi kaze Nemamo to...stavi u kovertu...Ej bg da nema te koverte a u pi ima...ima da zapalim prokletinju da gori :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E....sad sam dosao...bilo je jebacki dobro...Therion je bio :rockdevil: :rockdevil: Sabaton je bio :rockdevil: a Grave Digger je bio :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: zamalo da uvatim trzalicu....a o vasem bendu cemo pricati kad svratim jedva cekam da vidim kako radite

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...