Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

DA IMALI SU MNOOOOOOOGOOOOOBROJNU PUBLIKU ZA RAZLIKU OD NIGHTFALLA KOJIMA SU NA GITARIJADI PUBLIKA BILE DWE TRI DEWOJKE I DWE TRI NAPELJENE KLINKE I NEKI DERPE RAZOCARAN JER GA JE SUTNULA DEWOJKA I NEMOJ WISE DA KENJASH AKO TI SE NESTO NE SWIDJA JEDNOSTAWNO ISKILIRAJ!

A NA GITARIJADI NISU MOGLI DA POBEDE KAO I NEKOLICINA EXTRA BENDOWA PROTEKLIH GODINA JER SE DOLE TRAZE SAMO LIMUNADICE,LJUBICI I TD!

TRASH TILL DEATH!

E blate kolko imas godina?Ja tli!!!A ti??? :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

EWIL NEAWEL ti bash imash probleme sa zivcima ?

....

NightFall ne znam koliku publiku je imao,ali znam da je Pirot mnogo blizi Zajecaru i da je mnogo jeftiniji put od Pirota do Zajecara nego od Beograda do Zajecara....

Pomiri se sa onim sto sam rekao...to je istina...mozda i pobede jedne godine ....

Svaka njima cast,a sto li si me napao to vec samo ti znash...

Kad izlecish zivce,pokushaj da odgovorish na neki moj post. :)

Do tada me zaobilazi...HVALA

Share this post


Link to post
Share on other sites

EWIL NEAWEL ti bash imash probleme sa zivcima ?

....

NightFall ne znam koliku publiku je imao,ali znam da je Pirot mnogo blizi Zajecaru i da je mnogo jeftiniji put od Pirota do Zajecara nego od Beograda do Zajecara....

Pomiri se sa onim sto sam rekao...to je istina...mozda i pobede jedne godine ....

Svaka njima cast,a sto li si me napao to vec samo ti znash...

Kad izlecish zivce,pokushaj da odgovorish na neki moj post. :)

Do tada me zaobilazi...HVALA

 

 

 

Ne brate nemam ja problema sa zivcina nego sam ispizdeo jer owo nije jedini tvoj post koji me je iznervirao i BTW to sto si rekao swe u predzadnjem postu je bilo toliko cinicno , to se odmah vidi! :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto te nerviraju?Zato sto kazem svoje mishljenje?Zato sto se ne foliram,da kazem bravo momci extra ste,samo vas slusham bla bla ....?Jel to treba da radim?Samo sam rekao sta mislim.Ako te moji postovi nerviraju,ti nemoj da ih citash! :D:mrgreen::pivopije::P:evotigana::veseli:

Volim i ja tebe ...

Edited by AeternaAndNightFallFan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto te nerviraju?Zato sto kazem svoje mishljenje?Zato sto se ne foliram,da kazem bravo momci extra ste,samo vas slusham bla bla ....?Jel to treba da radim?Samo sam rekao sta mislim.Ako te moji postovi nerviraju,ti nemoj da ih citash! :D:mrgreen::pivopije::P:evotigana::veseli:

Volim i ja tebe ...

 

MORAO SAM DA IH PROCITAM JEL SAM CITAO CELI TEMU.

Ne misljenja nego si par puta ispljuvao ovaj bend,kazi sta hoces mene zabole ali nemoj biti cinican i nemoj da vredjas jer mozda to neko voli da cuje! JA TEBE NE ! :pivopije::evotigana: SKAPAJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amin!

Necemo ni da se trudimo da "pobedjujemo" po Zajecaru zato sto smo za nas najdrazu pobedu uzeli!Idemo dalje i gledamo svoja posla.

Toliko o tome!

 

@aeternija fan : ko je bio uobrazen?i sta je smesno u celoj prici?postoji jednostavno nesto sto se zove kulaza.Ne svidjamo ti se...ne bavi se onda nama i kraj.

 

@R'N'R:Hvala puno na komentarima...nisam stigao da se zahvalim zbog objasnjavanja.Hvala puno jos jedared!

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јашта, повели сте своју публику, која је, нормално, била најгласнија...

 

Него, кад ћу ја бре да добијем преостале три песме које сте снимили? Обећао си ми их пре 6 месеци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U redu onda...samo ti silni smajliji koje si ostavio uveliko odredjuju kako tvoja izjava deluje.Mnogo ih se smejalo i mislio sam a je nesto smesno pa rekoh da vidim sta je da se i ja smejem.Uzivaj onda.Stay Heavy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...