Jump to content

Anti-dote


StarbreakeR

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Денисе, свака вам част, развалили сте у финалу. Сад сам гледао снимак на ТВ-у и оно је било предобро, дупло боље него прошле године. Надам се да ћемо се видети у пироту, ако успем да пристигнем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav narode.. extra su vam bile svirke a pesme imaju muda samo takva.... :rockdevil:

 

el ima shanse da se dokopam nekog promoa ili slichno?...

 

pozdrav svima, nadam se da cemo o5 negde zajedno svirati... :pivopije:

Edited by Maximus

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gera: Hvala....tvoji saveti ce mi nenadjebivo pomoci za dalje!VElika hvala! :pivopije::rockdevil:

@Maximus:Naravno....posalji mi SMS na 063/415-909 broj adresu i stuff da imam generalije kad saljemo materijal!Hvala na komentaru! :rockdevil:

@Shix: De ste legende....svaka cast za nastup.Imamo vas demo i slusali smo!Generalno nismo fanovi te muzike ali je kvalitet najbitniji a to imate!Samo napred

!@Double D : MOTHER FUCKIN' HELL YEAH.......SOUTHERN PRIDE TILL DETH!!!!!! Bili ste naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj najbolji!Svirka je bila samo za tebe i ekipu! :pivopije::rockdevil::pivopije:

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da se javi i vodja navijaca ;)

Znaci, prevazisli ste sva moja ocekivanja...u jednom trenutku mi je sve to delovalo vise kao koncert nego kao takmicenje demo bendova.Scenski nastup je mene, kao i vecinu ljudi sa kojima sam pricao odusevio.Imali ste snagu, pokretljivost i opsti utisak je bio zaista impresivan.Bilo je zaista tesko predvoditi, slobodno mogu da kazem, rulju od 70 Pirocanaca, i jeste kostalo dosta zivaca, ali je i pokazalo koliko smo posveceni, vatreni i pre svega koliko se drzimo zajedno(nemojte sad da ispada da se hvalim, hiperbolisem ili tako, ali ovo je istina)...chestitam vam na pobedi po izboru publike, sve najbolje nadalje, pa cemo da se zapijamo ASAP, samo da izlecim zivce :D

 

l_6b2c2d954094c2a8b062ad49f53bd86c.jpg

Nazalost nismo svi tu, ali...you get the picture

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rockdevil: Eh,Anti-Dote znaci svaka vama cast,al ja mislim da gitarijada nije mesto za tresh metal ....

Razmishljacu o tome da se i ja prijavim sa nekim bendom na gitarijadu pa da pevam tresh metal,kazu da mogu i ja da se derem u mikrofon pa da onako zvuci...

Ali i ako mi se niste svideli ni malo,moram da kazem Pevacu svaka cast na nastupu! Bez treme(bar je tako izgledalo). :rockdevil::alkos::red::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,super ste bili,svaka cast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pored Nightfall-a, bili ste mi favoriti od samog pocetka, i drago mi je sto su oba benda dobro prosla.....

Nadam se da cemo se uskoro videti ovde u Cacku, posto mi decko rece da cete stupiti u kontakt oko neke svirke.....eto,toliko od mene....

 

@Starbreaker:Kolega iz prvih redova, :pivopije: odmah sam te prepoznala tamo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:rockdevil: Eh,Anti-Dote znaci svaka vama cast,al ja mislim da gitarijada nije mesto za tresh metal ....Razmishljacu o tome da se i ja prijavim sa nekim bendom na gitarijadu pa da pevam tresh metal,kazu da mogu i ja da se derem u mikrofon pa da onako zvuci...Ali i ako mi se niste svideli ni malo,moram da kazem Pevacu svaka cast na nastupu! Bez treme(bar je tako izgledalo). :rockdevil::alkos::red::mhihi:
:meshuggah::zuba:

@Crna_Dama: Hvala puno!Cacak nam je u planu kao sto sam i rekao momku koji me je kontaktirao, a pretpostavljam da je to tvoj decko,samo da prvo prodje ovaj Rock On! Festival.Hvala puno i sve najbolje

Edited by MegaDex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...