Jump to content

Sangre Eterna


- Trinitus -

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Da,zaboravih da kazem...

 

Zavrshili smo snimanje novog albuma,ostao samo josh mix koji ce biti gotovo za jedno 2-3 nedelje do kraja decembra cemo vec poceti da saljemo promo diskove labelima.

 

Eto,mali info dok ne izadje A.V.O. album,a kad nadjemo label za drugi onda cemo bachiti info na net i pesme,kricemo sve do tada kako bi smo odradili promociju ovog prvog.

 

Toliko od mene, srecan Vam prvi decembar !

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam pogledao malo vaš sajt i mogu reći da mi se sviđa kako zvuči bend i dobre su vam kompozicije, za razliku od patetičnog spota čiji scenario nisu mogli da povade ni snimatelj, ni montaža (ili režija, kako kome drago). Šta će vam ono ljudi u životu? Snajka koja trčkara za mladićem, pa se nešto tripuju, pa opet zajedno do kraja veka. Bolje da ste se snimili samo vio muzičari u garaži ili nekoj šumi kako svirate, nego što ste pravili scenario.

Ovo su naravno, dobronamerne kritike, ne mislim ništa loše i želim bendu sve najbolje, a možda se i prošetam na svirku, obzirom da mi se zvuk sviđa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,opusteno matori,nisi ti ni prvi,a ni poslednji,a i svaki put je kritika dobro doshla.

 

 

Eto cisto da svima pojasnim :

 

Imali zakazano snimanje i pevach nas je napustio na prcokevu vremena pre snimanja spota,tako da nisam hteo da ispadnem debil i da na njegove snimljene vokale na pesmama ja izvodim kerefeke i da se gubim. Zato smo morali da odradimo takav spot kakav jeste i posto se potrefilo da imamo instrumentalnu numeru na albumu morali smo snimiti spot za istu i da pricu pravimo i smishljamo na snimanju. A spot nas je izashao nula para,tako da kakav god da je - nama je dobar jer smo dobro proshli,nazalost nece svako tako misliti jer nije on morao da se cima koliko i mi,nego je samo otvorio browser i otishao na youtube.Ali opusteno nadoknadicemo vam sledece godine,za drugi album cemo snimiti 2-3 spota , ali o tome tek posle izlaska "A.V.O." albuma.Nije da se vadim ili sl. ,nego nikad niko nije pitao.

 

Hvala na kritikama bro' pomaze to nekad !

 

:pivopije:

Edited by - Trinitus -

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazalost nece svako tako misliti jer nije on morao da se cima koliko i mi,nego je samo otvorio browser i otishao na youtube.

Znam ja da je najlakše otvoriti you tube i kritikovati, naspram cimanja oko snimanja spota. Htedoh da kažem da je nekada bolje samo snimiti muzičare kako sviraju stvar i to brzo, dinamično i lepo izmontirati u produkciji (naravno, treba da i snimatelji znaju šta rade i da ima puno dobrih kadrova) i tako može da ispadne ekstra zanimljivo za gledanje iako nema nikakve radnje. A nisu ni neki strani spotovi ništa posebno, mada mnogi od njih umesto priče imaju samo motive (tipa, devojka okrenuta leđima gleda u horizont) i tim motivima pokušavaju da dočaraju neku simboliku, pošto več nemaju nikakvu ideju za priču. :) Ali i to može da ispadne zanimljivo, to miksanje (samo njima) simboličnim kadrovima sa muzičarima.

 

U svakom slučaju, vidimo se možda na svirci. :da:

Sve najbolje!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

METAL SOUND KONCERT:

 

Danguba 17.12.2008.

Početak u 21:30h

 

SANGRE ETERNA Dark metal (promocija albuma "Amor Vincit Omnia")

DOOMRASH (Sentenced, Paradise lost+autorske)

EUTHERPYA Neo Classic Gothic metal

SOUND ELEVEN Modern metal

 

Ulaz: 100 din

:rockdevil::pivopije:

 

 

METAL SOUND KONCERT:

 

Danguba 17.12.2008.

Početak u 21:30h

 

SANGRE ETERNA Dark metal (promocija albuma "Amor Vincit Omnia")

DOOMRASH (Sentenced, Paradise lost+autorske)

EUTHERPYA Neo Classic Gothic metal

SOUND ELEVEN Modern metal

 

Ulaz: 100 din

:rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...