Jump to content

Sangre Eterna


- Trinitus -

Recommended Posts

Dakle,ovo je projekat ex - Klavijaturiste (Ilija Stevanovic,u Fuel-u sada) i ex - Bubnjara (Milosh Armush) benda Carrion.Posto sam ja izasao iz Carriona (kome je poznat ovaj bend znace ,kome ne - Nightwish bend iz NS-a) zbog lichnih problema i svadje sa ostatkom benda.Milosh je takodje izashao i pridruzio mi se u ovom projektu.Znaci pravac bend je Dark Metal.Taj pravac smo uzeli zbog toga sto ima svega,ako bismo bash hteli da okarakterishemo to bi onda bio neki Sympho - Melodic - Goth - Black metal.tako neshto icon_smile.gif .Uglavnom bend ce uskoro poceti sa promocijom svog demo albuma na kome ce se naci tri pesme : Black Rose On My Grave (Intro),My Darkest Dreams i josh jedna pesma koja ce biti na srpskom jeziku.Uskoro ce i Sajt biti podignut za bend i tako.Ovo je kucna produkcija tako da cete pesmu morati malo pojacati posto je malo tisha.Komentarishite slobodno ! Vishe informacija o bendu,pesmama,tekstovima i sl. bice na sajtu.

 

My Darkest Dreams pesmu mozete skinuti sa ovog linka :

 

http://www.geocities.com/carrionband1/SangreEterna.html

 

 

Hvala !

 

Ilija Stevanovic

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg stvarno nisam gledao film,Mogao bih nabaviti da bash vidim na shta lichi icon_wink.gif

 

A ovo za hrizantemu.Neznam sta pricash.Nama hrizantema nije bila uzor.Neznam ko ti je to rekao.Nije ni bitno zato sto taj bend koliko ja znam trenutno nije u funkciji ili ne postoji.

OK, ja i govorim u proslom vremenu. Sta ces, mala varos pa se sve zna ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno.Pa uglavnom melodije nastaju na fazon onoga sto volimo da slushamo.Pogodio si sve sa Covenantom sam poceo da slusham metal,a mi smo iz power/gothic benda izasli tako da nas to vezuje malo i za taj pravac.Uglavnom se trudimo da "frikombinujemo" sto vishe pravaca,da se nesmorimo samo sa jednim.Radimo onako kako mi volimo i to je to.Iz ljubavi prema muzici.Zato sam i rekao da ima malo i gothica i svega u pravcu muzike za koji smo se odlucili ,ali sve to smo stavili u dark metal naziv i zelimo da tako ostane.U svakom slucaju hvala ti.Cujemo se uskoro.sajt je skoro gotov.

Edited by Ilija_CarrionBand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geocities inace zajebava cesto,tako da se izvinjavam sto se ovo desava za koji minut bi trebalo da proradi

 

edit:Evo za koji minut cu pesmu staviti na rapid share.Ovo sranje od geocitiesa nishta nevalja jebao ih transfer limiter.

 

Poz

Edited by Ilija_CarrionBand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam radio onaj vokal na onoj pauzi.A sve ostale vokale je radio Strahinja Popovic koji stalni clan benda.Pricao sam sa vladom jetom pre neki dan ,ne bih smo josh svirke,ali cemo uskoro poslati materijal na 202.i takoo......Pa da znash da bi i mogla po koja obrada od Covenanta da padne pivopije.gif

 

Poz

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto se i videlo na proslom demo mastresu sad u petak ,bend Demention...

ne znam,nas je htela gimnazija da prijavi da sviramo 24og na onoj svirci u Domu,i nama je bilo OK,zbog humanitarnog karaktera svirke,ali kada smo videli sa kojim bendovima bi trebalo da sviramo (ne vredjam bendove,nego se mi ne uklapamo),odustali smo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam,nas je htela gimnazija da prijavi da sviramo 24og na onoj svirci u Domu,i nama je bilo OK,zbog humanitarnog karaktera svirke,ali kada smo videli sa kojim bendovima bi trebalo da sviramo (ne vredjam bendove,nego se mi ne uklapamo),odustali smo....

moj post zuba.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...