Jump to content

Sangre Eterna


- Trinitus -

Recommended Posts

Ovo ce biti samo privremeno.Socijalan je znam ali sta da ridm ,nemamo sada vremena da se puno sa time bakcemo.Jednostavan je sajt da se mogu svi snaci.U pravu su malo je na brzinu uradjen icon_mrgreen.gif

 

@Za coveka cije ime ne umem da izgovorim ,a makar da procitam : Sad cu da vidim sta je,ako ne budem uspeo sori.Za explorer je namenjeno a sada cemo da vidimo sta je! Probaj ponovo !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Reci cu vam samo srecno... A jedna kritika na bend nije razlog da se sajt zatvori... Toliko o velikoj buducnosti Carriona... Sto se tice hrizanteme... Hmmmmmmm, Hrizantema ima burnu istoriju, i za razliku od velikih bendova i par svirki, a ne samo bedno odradjene obrade (izvinjavam se za "bedno", ali ja ne mogu da kazem da je to bilo dobro)... Hriz se na nesrecu raspala, i stvorila dva benda, Aporiu i Senium... Aporia nastavlja Hriz pravac dakle Agressive Gothic Metal, a Senium je otisao malo vise u doom vode, neki Goth-Doom... na fazon ToT, Moonspell, Empyrium, Estatic Fear...

 

I tako... posle svega, srecno! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolega,niko nije zatvorio sajt zbog vashih kritika sto ste dali,ja sam cak i odgovorio na to,ali bend je bio pravio pauzu i kasnije sam ja izashao iz njega,a posto sam ja vodio sajt,ja sam ga i iskljucio.Mislim da ovo nije mesto za prepucavanje.Ja neznam sta se desilo sa Carrionom i ne zelim da znam posle svega....ne zelim.Senium je postojao i dok je bila hrizantema koliko ja znam.I Cvele vam je svirao,a sada vishe ne svira.Skontali smo da nas bash i niste gotivili dok smo bili Carrion,nishta vam loshe nismo rekli ali nema veze.Ne volim da sam u nekim loshim odnosima sa nekim,a po najmanje sa nekim bendom i to bendom u kojem nash pevac svira gitaru.Ne zelim da budemo neprijatelji.josh jednom ti hvala i ja vama od srca zelim sve najbolje i uvek sam.I zelim da se sve te ratne sekire zakopaju izmedju nas,posto znam da je tu bilo mnogo vishe od onoga na sajtu.No,nije ni bitno.Srecno i vidimo se.

 

p.S.Svirate Estatic Fear....Extra,moj omiljeni bend. icon_rockdevil.gif

 

Pozdravi ekipu.Uzdravlje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oke prijatelju, samo meni se je to sve jako izgledalo tako... Zao mi je sto nisam stigao da vidim odgovor, ali ajde dosta o tome... Nije da vas nismo gotivili, nije ni bitno to... pricacemo vec jednom valjda face to face, pa cu vam reci sve... u pravu si da ovo nije mesto za to...icon_smile.gif

 

Vidimo se... I srecno sa Eternom... Nisam jos poslusao pesmu, jebe me net. ali cim poslusam javicu vam komentare...

 

Sviracemo od Estatica neki do onih Chaptera, ne znamo jos koji... Videcemo koji se da skinuti... Koriste dosta semplovanih tripova koji su neodsvirljivi, a btw jos nismo ni klavijaturistu nasli, tako da ce potrajati... Ako neko zna klavijaturistu koji bi svirao, ili je i sam klavijaturista, neka se javi... Moj mail je [email protected] Bend je iz novog sada, svira goth doom (Estatic fear, Empyrium, Tristania, Theatre of Tragedy...). Probe su uglavnom nedeljeom ujutro, i nije potreban da bude na svim probama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ne Borgire... icon_smile.gif Zezam se, ja ih mrzim pa zato jedino... Odlicno, to cisto za svirk, nesto sto amsa prepoznaje... Nego, poslusao sam My Darkest Dreams, i svidja mi se, imam par zamerki... Jedno je da se teme jako mnogo ponavljaju, a drugo, previse reverba ili cega god na vokalu. Mada su to obe zamerke vise kao zamerke po mom ukusu. ja licno ne volim bash te dve stvari, samo zato... Inace ok... samo nastavite... See ya!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Necemo svirati Borgira,Damn it . icon_smile.gif

 

Ostaje Ensiferum.... pivopije.gif

 

Evo ga cover nije bash nesto,mi smo ga slikali doterali (digli iz mrtvih ,slika je bila jako jako tamna) za demo je solidno.... poz

 

Slobodno kritikujte ili shta vec ...

 

user posted image

Slika je stvarno malo mutna,promenite font kojim pise ime demoa i nece biti lose....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest حسين
Slika je stvarno malo mutna,promenite font kojim pise ime demoa i nece biti lose....

Promenite font i skinite taj žuti piss-glow icon_smile.gif

 

 

Jel to crkva kod male ekonomske ? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...