Jump to content

Hermanijeva Jutarnja Kafa


tovar

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ blondie:

 

za lestera se slazem. on je budala. kao i svi likovi u svim nastavcima. samo su razlicite budale. nista od ovoga nije avangardno, samo je deluje nepovezano. sa nekoliko nezaobilaznih opstih mesta, od kojih je BVD nasao jedno u prethodnom poglavlju. sto se engleskom tice, vidim da dobijas nervne napade, znala ga ili ne. u mojim pricama si toga postedjena.

 

 

i ovo nije gothic. ni jedne jedine sekunde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

avangarda je univerzlana komponenta bespointnog praznjenja vestacki i nepotrebno izgenerisanih emocija k'o posledica autosugestivnog dejstva na nervni sistem....

zaboravio si na elitisticki pristup odredjenih beskicmenjaka tom fenomenu! icon_da.gif

 

 

 

 

 

lestate: to ti kazem.. kad budale postanu opsesija i glavni likovi.. tu su stvari vec otisle u kurac. i da, kako nije gotic kad je prepuno gockih motiva, imena, situacija..

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravio si na elitisticki pristup odredjenih beskicmenjaka tom fenomenu! icon_da.gif

 

 

 

 

 

lestate: to ti kazem.. kad budale postanu opsesija i glavni likovi.. tu su stvari vec otisle u kurac. i da, kako nije gotic kad je prepuno gockih motiva, imena, situacija..

nadji mi jednu gothic sekvencu. molim te. nema nijedne. vecina likova takodje nema ideale. predsednik ima hobi koji mu je vazniji od svega, lester je nerazumljiv u svojoj nebulozi, hermani zivi u hodu, agenti vode nebulozne razgovore i kradu vreme. nista od toga nije gothic. budale nisu opsesija, nego realnost. budale su tu. a sam setting je da smak sveta samo sto nije. kao i obicno, pricas napamet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadji mi jednu gothic sekvencu.

 

 

pa da se bacim sa zgrade poslije kopanja tvojih radova? icon_smile.gif

 

 

kao i obicno, pricas napamet.

 

 

nista. pozajmi mi jednu tabletu da ne pricam na pamet, nego pod dozom. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ BVD:

 

fuck ya, pendejo!

 

@ blondie:

 

nisu suicidalne price. jedino ako ti nemas predispozicije. a za tabletice, meni nude po netu prozac, kazu da stisava glasove u glavi, ili ih stvara ako ih nemas. nije los rad, bar po recima nekih mojih poznanika. ima ga u americi na svakom koraku. ali nema potrebe za tim. samo da pratis radnju. nemoj da te uvod uplasi. u stvari, mozes i da preskocis oba uvoda i da krenes od price agenti i samo sledis brojeve dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

u istrazivanju Nede Todorovic i iz izvjestaja americke zdravstvene organizacije, prozac stvara impotentnost kod svakog treceg korisnika, ali kako dosta starijih ljudi uzima prozac (koji nemaju sexualni zivot) tako su i rezultati pomalo varirajuci. bitno, prozac je glavni u ludarama, koga briga sta ce ludak da jebe.

i meni stalno salju ponude za vijagru pa mi ne treba.

btw, kao sto rekoh, ne hvala, trenutno sam na tri knjige koje polako varim, ne treba mi remecenje icon_smile.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebi slabo ko salje wub.gif smajlije.. meni se satrase - kao, to je sad neki fazon kad ti neko ko misli da je avangardni pisac govnator posalje wub.gif jer si mu se posteno nagovorio da sere icon_smile.gif

 

i ko je ovdje antiheroj? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...