Jump to content

Hermanijeva Jutarnja Kafa


tovar

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bilo je tu alkohola, zurki, skupog kokaina, ljudi, poznatih i nepoznatih. Bio je prepusten savrsenoj lakoci zivota bez napora, gde je sve lako dolazilo i jos lakse odlazilo. Uzivao je u tom tranzitu, stalnoj promeni, zivotu od danas do sutra, poslovima ispod zita i odsustvu bilo cega cvrstog i trajnog. Jedino

 

loveru ti mi dodjesh few. shto se tiche od owih koji pishu izrazito duze priche...swidja mi se shto umijesh dosta detaljno da opishesh situaciju...chistu sliku stworish chitachima...a za owakwe radowe to je zaista potrebno... icon_biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEMA NIKAKVE VEZE SA TEMOM ALI ZASTO SI PRESTAO GLUMOM DA SE BAVIS?

(kad neces na PP da mi odg.tj na dj_lestate bla bla)i ima li sanse da mi odradis za onaj broj za ONOG lika za ortakinju??

 

Dragana(Miaanna)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bon dzouvi

 

bon zovi

 

 

mog druga silvestera rodjena baba je uvije zvala SEBASTIAN, zato sto nije mogla da zapamti SILVESTER, cak ni nakon 20 godina od njegovog rodjenja. inace, u istoj kuci su cijeli zivot icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije lose ime samo po sebi... prosto, meni je taj lik bio lep, i ja taj strip znam kao battle angel alita... trulo je kad ti neko tek tako preimenuje lika kojeg volis no.gif

nisam te preimenovala nego sam SAMO pitala da li ti je ALITA PRAVO krsteno ime!!!izvini!ja ime ATILA obozavam! violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...