Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Ovako ljudi, mi cijenu karte odredjujemo SAMO na osnovu cijene benda. I nemoguce je da bude manje, jedino da mi puknemo, ugasimo se i odemo u penziju. U trenutnoj situaciji, meni je jasno da je sve postalo puno, mnogo je koncerata, moraju se naci prioriteti kod svakog fana sta vise zeli da pogleda u trenutnoj ponudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to! Mada ljudi koji nece ovde doci na Kamelot, kada im je pred kucom, sigurno nisu od onih koji idu u Pestu na koncerte. Ok, kapiram da nemaju novca, to stoji....Ali po meni ne treba propustiti priliku da se vidi takav bend i ovde i tamo.

Meni je nebulozno to sto se za par svirki kojekakvih tributea po kojekakvim nazovi klubovima OVO na primerpotrosi mnogo vise novca nego sto kosta karta za Kamelot, a to kao da niko ne racuna...

Edited by Simona Ventura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, opusteno ljudi. Sta se moze, opet ponavljam ono sto sam u prethodnom postu napisao: Svi moraju napraviti prioritete. Bilo je dana kada sam sa entuzijazmom docekivao koncerte underground black metal bendova, kao da Maiden dolazi... To vise ne vazi, vecina ce se morati odluciti sta im je bitnije da vide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma... Normalno je da postoji selekcija onoga što ti se više svidja i da neke žrtve moraš da podnosiš, jer da nije tako onda bi svi bendovi svuda punili sale i svi bi bili ultra popularni. Onaj koji misli da svi metalci iz Budimpešte idu na sve koncerte koji se tamo dogadjaju, grdno se vara.

 

Ovako, samo kvalitet, iskustvo ili dobra reklama prave rasprodate koncerte i tako je svuda u svetu. Samo je to kod nas još uvek novo pa se ljudi teško navikavaju na činjenicu da neće gledati baš sve što će doći u Srbiju a pošto do skora nisu gledali skoro ništa, teško im pada to što neće nešto gledati prvi put.

 

Mada, ako bude bilo snimanja DVD-ja kao što se priča, verujem da će i u interesu benda a i promotera biti da imaju SKC sa punom salom pa će sigurno spuštati cenu karte (uostalom, ako može Ceca možete i vi :P)

 

edit: ulete mi u post - u principu smo isto rekli :pivopije:

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, opusteno ljudi. Sta se moze, opet ponavljam ono sto sam u prethodnom postu napisao: Svi moraju napraviti prioritete. Bilo je dana kada sam sa entuzijazmom docekivao koncerte underground black metal bendova, kao da Maiden dolazi... To vise ne vazi, vecina ce se morati odluciti sta im je bitnije da vide.

Bojim se samo da medju tim prioritetima vecini ljudi bas i nece biti Kamelot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja naprotiv baš verujem da će biti ljudima prioritet jer ako je suditi po posećenosti Blind Guardiana baš HammerFall i Kamelot jer je to, ruku na srce (iako nikad ne bih gledao BG), ipak dosta slična branša. I uopšte ne znam na osnovu čega se to ljudi tripuju da je Kamelot manji bend od HammerFalla? Po zastupljenosti u medijima i po promociji koju sprovode u protekle 2-3 godine baš bih rekao da je suprotno - tj. da pre verujem da će HammerFall dovesti manje ljudi nego Kamelot. U svakom slučaju, oba bi trebalo da prodju dobro jer su dovoljno vremena pre/posle Maidena. Ali ajde, pošto je Saxon & Masterplan tu blizu moguće je da će Kamelot proći malo slabije od HammerFalla UKOLIKO ne bude snimao DVD. Ako bude snimao (što zbog prvog inostranog a i istorijskog "live in Belgrade" DVD-ja, što zbog jeftinije karte), zna se - još jedan koncert poput onog koji je Steve Vai napravio ;)

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bas razumeo ovu foru sa Stevicom.

 

Možda nisi bio pa si čuo i zaboravio ;)

 

Elem, recimo da je bilo toliko ljudi da su se gurali da bi uopšte ušli u salu i mogli da progvire + je njih 50-tak s vremena na vreme visilo napolju

 

Sve u svemu, 1500 ljudi je bilo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo pre sam se vratio sa snimanja spota! :da:

Spot ce biti super a pesma je odlicna!

Caskali smo sa Thomasom, Khanom i Glennom i bas su bili su raspolozeni za spiku. Kako i ne bi kad su ceo dan okruzeni ljudima koji su danas saznali za postojanje benda.

Sve u svemu nadaju se dobrom koncertu i svirace nove pesme sa predstojeceg albuma koji izlazi u junu. Spot ce biti gotov prvog aprila a kada cemo ga svi videti to vec ne znam.

 

Postoji snimak sa snimanja spota i intervju sa Khanom i Oliverom. Snimak sa Glennom je propao zbog zvuka. :udri: Sve to ce te videti na nekoj od TV stanica u aprilu. :D

 

Snimaju spot za "Opera Ghost" pesmu koja bas dobro zvuci... a spot ce biti bruka dobar! On izgledaju zajebano, goth atmosfera i dobre ribe u spotu. Sta ces vise? :D

 

Sutra cu da probam da ih nahvatam na aerodromu posto sam uspeo samo da se slikam sa Glennom (krenuo sam sa istrosenim baterijama... o zalosti). :)

 

I jos nesto... mnogo "lepse" izgledaju na fotografijama nego uzivo. Khan nema gornju usnu izgleda ko jebeni zec i bash je visok, Thomas izgleda kao zena na steroidima i mali je i Casey izgleda kao neki domaci zeldi. Znaci nisam ga prepoznao. Vise se vide izbeljeni zubi nego on. I bas je malechki. :D

Ok bash sam losh sto sam ih sad popljuvao ali morao sam to da kazem... super su oni, no matter what ! :da::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj dragon heart :)

 

Gde su mladi tu je i šala :)

 

Čisto, ako ne znaš, taj naš Khan se zove Roy :P

 

edit: Inače ne pijem. Ni kurve ne jurim :mrgreen:

 

edit2: osim ako mi gitarista benda ne ponudi pivo u sred svirke i ode po drugo da se kucne sa mnom (živa istina, jel da Željko? :da:)

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...