Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Pa kako da nadju pare? Neka se na mesec dana odreknu cigareta, alkohola i brze hrane, pa neka ustede novac za koncert ukoliko im je stalo da vide neki svetski bend. Ja sam u srednjoj skoli pisala drugima, starijima od sebe, diplomske radove iz srpskog i teme za pismene zadatke iz srpskog i ruskog i tako sam zaradjivala novac za svoja putovanja na koncerte u Budimpestu. Sada sam presrecna sto sve ove bendove mogu da vidim i kod nas.

Omladina je izgubila sistem vrednovanja i pojam prioriteta. Mada nisu ni oni sasvim krivi jer nemaju uzor u kuci. Verujem da se jedan deo omladine ponasa tako zato sto nema radne navike, a drugi zato sto stalno srece kuknjavu u kuci, tipa nemam, otkud mi, znas kolika mi je plata (ovo kad kazem mislim kad kaze muz zeni i zena muzu). Sa druge strane opet mi nije jasno, kako se neko ne oseca bolje kada moze da zaradi novac sam za kartu i da ne kuka. Ja sam od osmog razreda do druge godine srednje skole pravio/popravljao pojacala/opremu narodnjacima. Sta treba nekom "klincu" da posluje sa ljudima koji mogu da mu budu roditelji? Opet mi nije zao sto sam malo manje igrao fudbal i neke druge stvari koji su radili moji vrsnjaci. Imao sam svoj dinar, bio sam presrecan onda a i sada kada se setim. A zar moraju da idu svi na koncert??Ko stvarno zeli naci ce put do novca (koncerta), ko ne...

Ja uvek pomazem onom ko ne moze da zaradi, ko kuka od njega bezim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, zato sto su sve iste, pa ako ti se jedna svidja moraju da ti se svide i ostale :)

Ja se nadam da ce na koncertu da se pojavi Shagrath kao gost !!! Pusti snovi... :icon_ne:

 

Sto da mi se ne svide, kada su dobre xP Naravno da su ti sve iste kada volis Dimmu Borgir, nisi se dovoljno uneo u Kamelot ;)

 

:]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamelot sam poceo da slusam pre oko 5 godina, tako da ih poznajem vise nego dobro a i bili su mi omiljeni bend jedno vreme (naravno kad je rec o metal muzici), a i danas volim da ih cujem. Ali fakat je da su im sve pesme iste. Za mene je to nepobitna cinjenica :da: Ranije sam mogao da ih slusam do iznemoglosti, a sada poludim posle cetvrte pesme...

 

A Shagrath je kralj, cisto da se razumemo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. poznajem skoro ceo opus (novi album nisam ceo preslusao)

2. imam dobro culo sluha a i moc rasudjivanja

 

Oni su odlican bend ali brate lice im pesme, meni bar (ajde da se ogradim).

Imaju dva tipa pesama

1. laganice poput Don't You Cry, samo gitarica i pevanje

2. brze i poletne, koje uglavnom prate ustaljeni sablon koji furaju vec dugo vremena

To je moje misljenje :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...