Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Hvala puno za link !!!

Odusevio sam se! Steta sto nema starih pesama na kojima smo bilo mnogo glasniji ali odlicno je i ovako, a ovaj cd potvrdjuje ono sto sam rekao posle koncerta: Kamelot je imao najcistiji i ubedljivo najbolji zvuk od svih metal koncerata u SKC-u, ubedljivo, zvuk je bio savrsen, kao sa cd-a...

A ovaj LIVE mi je savrseno legao, i mnogo su mi bolje pesme sa zadnjeg albuma ovako u live izvedbi nego na albumu, sad su mi skroz ok i super je slusati ih, zakljucujem samo da su znali sta rade, napravili su dobre peme za koncert, pogotovo me odusevljava Human Stain...

Zakljucak: ovo bi stvarno trebalo imati ako ste Kamelot fan...

Organizatori bi mogli malo da popricaju sa menadzmentom benda da nam daju neku pristojnu cenu za ove diskove (recimo 1200din) pa da ih sve pokupujemo, ako imaju vremena za to pored organizacije festivala...

Ljudima savetujem da puste prijateljima ovaj snimak, siguran sam da ce mnogi doci na koncert iako nisu fanovi...

Naravno jedva cekam da vidim spot za Memento Mori !!

Kamelot je zacementirao mesto u mom srcu kao jedan od najboljih i meni najdrazih metal bendova danasnjice ovim postupkom

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne skidam preko torrenta muziku odavno, tako da cu sachekati rapidshare link...

 

Ni ja ne skidam preko torrenta ali ovo je vredelo! A i brzo ide! ;)

 

evo meni se skida, jedva cekam!

 

 

nego da li je neko primetio pesmu troubled mind, evo sad kad ponovo slusam dominion, setih se da je to jos jedna pesma vredna pomena :)

 

Sad me podseti da ja otkako sam pogubio/razdelio kasete i diskove vise i nemam Dominion i Eternity ali se secam da je Troubled Mind fina stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zasto ne skidate muziku preko torrenta??

sta, inatite se nekome ? :)

ovo ide preko 40kbps ne vidim sta je problem

 

Ma, slab sam ti ja prijatelju sa ovim kompjuterima, nemam net bas dugo a ako mi i treba nesto ja nadjem na rapid-share ali vidim da i ovaj torrent trip nije los, kako kad... btw, sad mi islo konstantno na 55-60kb!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se čini taj promo? Možda bi sad neko mogao da okači na RS.

 

Promo razbija! 10 live pesama iz BG-a:

 

01. Solitaire

02. Ghost Opera

03. The Human Stain

04. Mourning Star

05. When The Lights Are Down

06. Abandoned

07. The Haunting

08. Memento Mori

09. Epilogue

10. March Of Mephisto

 

i +4 bonus:

 

11. Seasons End (studio cut)

12. Pendulous Fall (studio cut)

13. Epilogue (studio cut)

14. Rule The World (remix)

 

Zvuk nikad bolji!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno za link !!!

Odusevio sam se! Steta sto nema starih pesama na kojima smo bilo mnogo glasniji ali odlicno je i ovako, a ovaj cd potvrdjuje ono sto sam rekao posle koncerta: Kamelot je imao najcistiji i ubedljivo najbolji zvuk od svih metal koncerata u SKC-u, ubedljivo, zvuk je bio savrsen, kao sa cd-a...

A ovaj LIVE mi je savrseno legao, i mnogo su mi bolje pesme sa zadnjeg albuma ovako u live izvedbi nego na albumu, sad su mi skroz ok i super je slusati ih, zakljucujem samo da su znali sta rade, napravili su dobre peme za koncert, pogotovo me odusevljava Human Stain...

Zakljucak: ovo bi stvarno trebalo imati ako ste Kamelot fan...

Organizatori bi mogli malo da popricaju sa menadzmentom benda da nam daju neku pristojnu cenu za ove diskove (recimo 1200din) pa da ih sve pokupujemo, ako imaju vremena za to pored organizacije festivala...

Ljudima savetujem da puste prijateljima ovaj snimak, siguran sam da ce mnogi doci na koncert iako nisu fanovi...

Naravno jedva cekam da vidim spot za Memento Mori !!

Kamelot je zacementirao mesto u mom srcu kao jedan od najboljih i meni najdrazih metal bendova danasnjice ovim postupkom

:pivopije:

 

 

daaaaaaaa u pravu si! to ja pricham od vajkada ali svi pljuju po kamelotu i te kako...

ljudi su zaista kvalitetni !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...