Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

to se uzimao OBAVEZNOOO...moraju nashi unuci da chuju kako je bilo tog aprila 2007 u Beogradu....

E nesmemo ovaj put da ih razocharamo....

Ja ostavljam glas tamo - TAKO DA SVI MORAJU...JEL JASNO!!! ;):rockdevil::pivopije:

Ma i dusu cu da ostavim ako treba,nije problem.Ne brigaj brigu! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na svakom koncertu urlam kao manijak :D

 

Hehe same here :rockdevil: bilo je sluchajeva na nekim koncertima da se ljudi pomere shto vishe od mene, jer ne mogu da podnesu moje glasovne mogucnosti hahah.

 

meni je najtuzhnije shto ljudi dolaze na ovaj koncert eto onako, a da Kamelot uopshte i ne slushaju.

 

Takvih ljudi imash na kilo... dodju eto samo onako da se zna da su bili na certu, a ustavri ne znaju nijednu pesmu.

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe same here :rockdevil: bilo je sluchajeva na nekim koncertima da se ljudi pomere shto vishe od mene, jer ne mogu da podnesu moje glasovne mogucnosti hahah.

Hehe, desavalo mi se :)

+ ih isutiram kad pocne neka pesma koju volim, pa ja moram da skakucem :)

Na koncertu Kamelota sam otprilike mirna samo dok su balade i neke nove pesme, na ove starije mora :veseli:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, desavalo mi se :)

+ ih isutiram kad pocne neka pesma koju volim, pa ja moram da skakucem :)

 

 

Heh a kad je na Kreatoru pichila Phobia, toliko sam skakao da sam jednog lika shto je stajao iza mene zakachio i on ladno ispustio pivo... na svu srecu chovek iskulirao i onda i on poche da banguje hehe :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh a kad je na Kreatoru pichila Phobia, toliko sam skakao da sam jednog lika shto je stajao iza mene zakachio i on ladno ispustio pivo... na svu srecu chovek iskulirao i onda i on poche da banguje hehe :rockdevil:

Haha, pa uvek tako bude :D

Cim ti krenes da divljas jos najmanje petoro oko tebe se opusti :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, opusteno u toj guzvi mi nista ne smeta :D

Pozitivno makljanje :)

Nije mi se desavalo da me neko bas jako udari, mada sam na prvom koncertu Guardiana bila blizu onog guzvanja kada je obezbedjenje iznelo onog podivljalog momka, ali neki dobrica me je odvukao u stranu pre nego sto je obezbedjenje stiglo da me pregazi zajedno sa tim deckom :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi se desavalo da me neko bas jako udari, mada sam na prvom koncertu Guardiana bila blizu onog guzvanja kada je obezbedjenje iznelo onog podivljalog momka, ali neki dobrica me je odvukao u stranu pre nego sto je obezbedjenje stiglo da me pregazi zajedno sa tim deckom :) :) :)

 

 

Meni do dana danas nije jasan pravi razlog shto onog dechka onako divljachki isprebijashe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni do dana danas nije jasan pravi razlog shto onog dechka onako divljachki isprebijashe?

Zato sto je pocelo guranje, masa otpozadi je krenula napred, i onda je on poceo da udara i sutira sve oko sebe kao manijak.

Valjda mu je smetalo sto ga guraju, kao da ostale niko nije gurao, samo njega :uhoh:

Oni su mu vikali "alo, mir" on nastavlja, oni skacu ljudima u pomoc, pokusavaju da ga smire, on udara i njih, onda su ga "izveli da se smiri".

Toliko sam ja videla, nemam pojma dal je jos nesto izazvalo njegov bes, nisam obratila paznju na pocetak, jer je i mene masa pritisla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali zaista nije bilo prijatno gledati kako ga izbacuju iz sale...

Nebi ti bilo prijatno ni da si stojao pored njega i da je poceo da te mlati bez razloga kao stoka :rolleyes:

Upropastio je vece ljudima oko sebe, i trebaju da ga izbace. Nisam bila jedina devojka pored njega...

Ne mogu da skontam koji bi razlog trebao da bude pa da tako podivlja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa lik je bio neki retard (u bukvalnom smislu). Ustao je vec posle prve-druge pesme i krenuo da igra neki pederski ples odma ispred bine (malo sa leve strane)...

Kapiram da je on svrsavao u tim trenucima :) ali kako drugi da uzivaju kada je nemoguce ignorisati ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...