Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Ево и да се ја упишем,и да поздравим све људе који су красили концерт Камелота.Посебно поздрављам организаторе концерта који су успјели,да још једном приреде сензационални наступ овог сјајног бенда.Не бих желио да звучим превише критички али ми се на пар тренутака учинило да звук,гледано са аспекта акустике и није био нешто :-)

 

А теби Рој Кану јебем ли ти маму,чекао сам те до 03:30h да би на крају испалио масу која те чекала у хиперактивном стању.Ирвасу један норвешки :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al su se ovi likovi proseravali... ne mislim na Kamelot, nego na one sa snimka...omg "Popijem 2-4 (Ja mislio sad ce da kazhe flajke) gajbe piva za jedno veche"

Al dobro, ispali su do jaja :D

Ahaha pa to i jeste zajebancija, naravno da ne popije 4 gajbe piva. Toliko nas 4oro ne mozemo da popijemo za 2 dana :D

 

Kakvi retardi!!! A ovaj Shiblja je ultra mega giga slepac! Zbog ovakvih likova se ponekad stidim zbog toga sto slusam ovu muziku :(

Pa ti ako ne mozh da skontash da je ceo klip teshka zajebancija, to je tvoj problem, mislim jedino sto je ostalo je da caps lockom preko celog klipa napishemo 'mi se zajebavamo'

 

E moj rode ... a zašto je čovek slepac? Poznaješ ga? Mogu samo da ti kažem da ej momak natprosečno inteligentan, kulturan i čovek širokih vidika, studira programiranje na RAF-u i jako je dobar u onome što radi. Jedno od najpošteniih i najneiskvarenijih bića koje sam sreo ...

 

I da, moj jako dobar drug i prijatelj

 

e sad ... ako ti ne možeš da skontaš da su se momci malo zezali, traži kvar na sebi

ma pusti bre ;) nije trve metalac :rolleyes:

 

Inache, Mark nije Midnight, za Midnighta se ne zna nishta jer ipak 80tih, nije postojao internet, i nije sve bilo bash tako dostupno kao danas. Mark je otishao iz Kamelota jer je Kamelot tada bio nepoznat bend, i morao je da bira izmedju posla i porodicnih obaveza, i obaveza prema bendu. Ironije, malo nakon shto je napustio Kamelot zbog posla, popio je otkaz sa istog.... Midnight je muziku manje vishe napustao zbog problema sa drogom, ili se barem takve informarcije mogu pronaci na netu.

 

Ma daj shta ima da dajesh palicu za disk, bice disk da se kupi ako vec nema u mamutu ili mrodoru. Znam da mamut radi Nuclear Blast distribuciju, ne znam za ostale izdavacke kuce, al kapiram da bi Kamelot trebalo da imaju.

 

P.S. I da izvinjavam se onim ljudima oko mene koje sam usred guranja par puta odgurao, razvalio, udario ili nesto slicno, bilo je veselo bash u prvim redovima...

 

P.S.2. Jesam ja to istripovao ili je Royu bash tehsko pala turneja, bash je zvucao iscrpljeno i umorno u pojedinim momentima...

Edited by Telcontar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima klipova na YouTube s pocetka turneje, vidi se odmah da nesto nije u redu s Khanovim glasom. Pretpostavio sam da ce se tesko oporaviti do koncerta u BG, a i kako bi ? Covek se mnogo forsira, suvise emocija u glasu, sav taj vibrato i sl. stete glasnim zicama...Nije mu samo bitno da pogodi intonaciju, vec i da se unese u svaku pesmu; to je, u stvari, ono sto Kamelot izdvaja od drugih, na prvom mestu...Mogao je Roy da kaze: ne ide, pusticu publiku nek peva refrene, ne mogu izlaziti na bis, zamenicu ovu pesmu sa ovom laksom, momci, vadite neke instrumentale iz rukava da popunimo prazninu...A da li je ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je Kamelot zauzeo vecji deo mp3 plejera :P

samo shto ja imam 3gb pa ima josh mesta :P

 

 

Ne mogu da skeniram palicu xD

i ne mogu da skeniram 5min razgovora sa oliverom xD

i trzalicu koju mi je thomas dao xD

i trzalicu koju sam uhvatila kad je Gus bacio. xD

 

jesam pomenula da sad mogu mirne dushe da umrem?xD

 

jedino za chime zhalim je odsustvo "The Black Halo" i "lost & damned" al shto se mene tiche, mogu ovakav cert da gledam svako veche sa istom setlistom:D

 

"Won't you light up

Won't you light up my life

Let my soul breathe

Tell me wrong tell me right

You're my mind cage

Like a mountain far away

You were always there

Dressed in summer white

 

You will never know how much I miss you

Or open to my fear

Find a place I make my way through

Enter if you dare "

 

 

pokushala sam da zapishem svoje utiske sa koncerta, ali odmah dobijam napade, pa cju utiske napisati kad se saberem. xD

Edited by Lithium *demonica*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predivne su slike! Oduševljen sam! A najjača mi Keba uhvaćen na ulici!

 

Inače, meni poseban kuriozitet je to što nije bilo nikakvih incidenata na certu ...

 

Na jednoj slici su moje ruke ladno!!!! Lik je slika kroz moje dignute ruke ! E ne verujeeeeeeem! Weeeeeeeeeeeeeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predivne su slike! Oduševljen sam! A najjača mi Keba uhvaćen na ulici!

 

Inače, meni poseban kuriozitet je to što nije bilo nikakvih incidenata na certu ...

 

Na jednoj slici su moje ruke ladno!!!! Lik je slika kroz moje dignute ruke ! E ne verujeeeeeeem! Weeeeeeeeeeeeeeeeeee

 

Јави која је то фотка, па ти шаљем фул верзију на емаил. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...