Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

ma znam da je sranje bend xD nego reko ako su vec dosli sa kamelotom mogli bi bar da ih ispostujemo... nego jesi ti ona likusa sto je uvatila palicu? ti si stajala kod busa kada smo ja i jos neko objasnjavali vozacu gde sta i kako?

 

ta sam(: i istom tom palicom sam onog nesrecjnog lika iz obezbedjenja zveknula :evotigana: nadzhivela sam svoju smrt tada, malo je falilo da on mene raspauchi po glavi xD

a ti si...?(:

 

najbolji deo koncerta....uuuuf, Somewhere in time, jer mi je to omiljena pesma od svih:)...ondaaa, Karma naravno:)...i abandoned...ma nemam pojma....sve xD

 

anyway, evo dve slichice od mene:

khan1.jpg

 

 

 

khan2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta sam(: i istom tom palicom sam onog nesrecjnog lika iz obezbedjenja zveknula :evotigana:

 

E i ako si ga zveknula, tako mu i treba, kad nije hteo da mi da tu istu palicu! :)

(snimih je čim je ispala Kejsiju, pala tačno izmedju ona 2 monitora a iza ledja tom liku iz obezbedjenja, tako da je retko ko mogao da je vidi pre nego što se sklonio, ja mu tražio da mi je da, on odmahnuo nešto u fazonu kao posle će, ostalo je istorija... :D)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Супер су фотографије :pivopije:

 

Јеси ли слао ове фотке на Камелот адресу ? :mrgreen:

 

Грасијас, послао сам, ваљда ће да објаве. Јер у супротном спремам колач :violent: хехехе

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta sam(: i istom tom palicom sam onog nesrecjnog lika iz obezbedjenja zveknula :evotigana: nadzhivela sam svoju smrt tada, malo je falilo da on mene raspauchi po glavi xD

a ti si...?(:

Ma oni su majmuni i treba da ih lupas po glavi :D Ja sam onaj cupavi lik sa naocarima sto je stajao kod busa i pricao sa vozacem i jos 2 uzicana :D mislim da sam te pitao koje si god, posto sam mislio da znas mog burazera iz uzica :)

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse

Ah, March of Mephisto.....ubedljivo najbolje, ceo koncert je bio fantastichan, ali zavrshetak...bash su ga uboli, cela sala SKC-a je zagrmela!XD ma! ....XD bez rechi......

Share this post


Link to post
Share on other sites

shta bi s onim da su obecjali Lost&Damned? xD..aj nek se javi onaj ko je to napisao, pa sam se ja ponadala xD

ehm, posto su, jel'te, obecjali, red bi bio da se vrate 2009, da ne ostaju duzhni....i Elizabeth konachno...xD sledecji put cje morati da odsviraju :wub:

anyway, playlista je bila dosta slichna proshlogodishnjoj....samo su sada ubacili vishe pesama sa Ghost Opera (shto meni naravno nije smetalo....Edeneeeechooooo:)))...

poshto sam vecj isplanirala da ih vidim sledecje godine (bilo u srbiji, bilo van srbije) bash bih volela da chujem L&D, TBH, Temples Of Gold, i eventualno March sa Shagratom...:)

Edited by Lithium *demonica*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse

March sa Shagratom ne verujem da ce ikada svirati....realno...teshko da ce ga dovesti zarad jedne pesme, uostalom meni se lichno dopada kako ga Thomas zamenjuje...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ne bi smetalo da menjam Shagrata. :mrgreen:

Koncert je bio fantastičan. Bitno je videti Kamelot, bitno je da su oni bili ovde. :mhihi:

Zvuk je mogao biti bolji, naravno, ali mislim da su momci dali sve od sebe!

Ah, taj Roy... :veseli:

Sada treba sačekati da završe turneju, pa onda sledi novi album, nadam se. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lithium *demonica*

Mislim da nisu obećali ništa... pojedinci (među kojima sam i ja) su samo "kukali" što nisu čuli tu pesmu ni na prošlom ni na ovom koncertu... i da, bilo bi dobro da je KONAČNO odsviraju sledeći put kad dođu :)! A mogli bi i Don't you cry, Snow, We are not separate... (mada su poslednje 2 bonusi, a kapiram da to nikad ne sviraju pa se džaba nadam hehe)

Edited by Zoll

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse
Meni ne bi smetalo da menjam Shagrata. :mrgreen:

Koncert je bio fantastičan. Bitno je videti Kamelot, bitno je da su oni bili ovde. :mhihi:

Zvuk je mogao biti bolji, naravno, ali mislim da su momci dali sve od sebe!

Ah, taj Roy... :veseli:

Sada treba sačekati da završe turneju, pa onda sledi novi album, nadam se. :mrgreen:

 

 

haha,kad smo vec kod zamena, rado bih ja zamenila SS. u somewhere in time...:P..eh, bila sam u prvim redovima, i to do zvuchnika, tako da je za mene zvuk bio kompletan!XD, ne znam kako je bilo pozadi...anyway...i ja se nadam novom albumu...pa da nas posete i next year i promovishu to...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha,kad smo vec kod zamena, rado bih ja zamenila SS. u somewhere in time... :P ..eh, bila sam u prvim redovima, i to do zvuchnika, tako da je za mene zvuk bio kompletan!XD, ne znam kako je bilo pozadi...anyway...i ja se nadam novom albumu...pa da nas posete i next year i promovishu to... ;)

 

Ja sam bila u drugom redu, odmah ispred Khana.

Snimala sam i slikala, jebeš security. :evotigana:

Ovi "od pozadi" ( :mrgreen: ) kažu da je zvuk bio lošiji... Ali, ja sam izuzetak, sve sam super čula. :bigblue:

Doći će oni sledeće godine, ne brinem se ja. ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehm, svejedno cjete dobiti batine...ko me je naterao da se ponadam L&D...xD

da, znam da necje dovesti shagrata, ali bilo bi lepo chuti to..

Da, Snow. Snow je jedna od njihovih najlepshih pesama, ali mislim da je nikad ne sviraju, iz prostog razloga shto je bonus...chak sam i na youtubeu trazhila snimke, chini mi se da sam nashla jedan ili chak ni jedan...(sad se vishe ne secjam, bilo je pre par meseci)...

ehm, ja sam bila odmah ispred thomasa, i dao mi je trzalicu lichno, da se ne zaboravi XD moram to da naglashavam u svakom postu, jer je trzalice bacao, a samo je meni lichno dao. Posle sam plakala od srecje, pa me je ortak odrao od zajebavanja xD

a imam i odlichne snimke (Nokia N70 chuda chini...xD)...The Haunting i Rule the world...

uf, ako prichamo o tome shta bih volela da chujem....L&D, jebenu ELIZABETH konachno, vishe me smara da pishem, Temples, The Black Halo, Blucher (sa dve tachke na u xP), On the Coldest Winter Night, Don't You Cry, III ways to epica...

a shto se tiche zamenjivanja (vidim da bi svi neshto da menjaju), evo prijavljujem se za Somewhere (pa za shta mi sluzhi jbno solo pevanje?xD), a mozhe i za Love you to death....;D

mogu i da dodju i da ne dodju, ja cju ih svejedno videti jer mi je cjale dao blagoslov da idem da ih slusham negde na strani :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ew, ja sam kao bila vredna i sad cju da vam dobacim josh par slichica...

ove nisu neshto preterano dobre...

anyhow, ne znam tachno koje sam ja slikala a koje moj drugar Milan....

 

190420082412.jpg

 

190420082420.jpg

 

 

19042008577.jpg

 

190420082435.jpg

 

190420082433.jpg

 

19042008565.jpg

 

 

 

i jedna Gusova (ovu sigurno nisam ja slikala,nego Milan...ja sam balavila xD) :wub:

 

 

19042008545.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest LadyCorpse

pa hajde...da nastavimo ondaK sa tim zamenjivanjem...ja bih se rado prikljuchila Khanu, i zamenila AC u ovom delu...predivan je....=)...

 

''i have a tale to be told won't you listen tonight

follow me into the core of the fountain of light

try to imagine that hope is our ship for the soul

[over the ocean the quest of your life lies ahead]

maybe together we'll find there's a place for us all

[follow the star in your mind, sail along sail along]''

 

yup, solo pevanje chini chuda.....:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...