Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Nemoj od mene da trazis to, leba ti, znas da se ja i ovako jedva snalazin na kompujteru! :D

Dolaz' u PN pa cu ti narezem bre! Ajd' sta ti fali da skoknes?

 

Pa jes, skokni ti do mene... Da vidiš koliki je to skok. :P

 

Meni je upload ocaj, kacila bih ja...

Mada pogledaj po blogovima sigurno se pojavio vec i na rapidu ;)

 

Vrlo ste uslužni, mlada damo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

covece zabrinjavas me, ako ne umes da skines preko torrenta reci da ti objasnimo, ne znam zasto bi zajebavao nekoga da uplouduje to kad ce ti se skinuti za manje od pola sata...

KOJI JE PROBLEM ???

Ako ti imas neke uvrnute principe ne vidim zasto bi neko gubio vreme zbog toga :)

nista licno al stvarno mi nisi jasan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znas kako, ljudi se radije cvrsto drze onoga sto im je poznato. Mislim, covek je mozda navikao samo na rapidshare (u vecini slucajeva sa njega se brze skida), ko ce se sad petljati sa torrentima, skidati program, mozda mu provajder ogranicava TORENTALSKI download......Mozda je i uplatio rapid pa k'o veli da se ne baci ;)

Kiddin' al' ozbiljno...

Sporo bre ovo nesto, oko 40, samo jedan tracker, ovaj drugi crko :mrgreen: U stvari, privatni je ccc

Edited by EnKi

Share this post


Link to post
Share on other sites

covece zabrinjavas me, ako ne umes da skines preko torrenta reci da ti objasnimo, ne znam zasto bi zajebavao nekoga da uplouduje to kad ce ti se skinuti za manje od pola sata...

KOJI JE PROBLEM ???

Ako ti imas neke uvrnute principe ne vidim zasto bi neko gubio vreme zbog toga :)

nista licno al stvarno mi nisi jasan :)

 

Objasniću ti jednom neke stvari. :)

 

Znas kako, ljudi se radije cvrsto drze onoga sto im je poznato. Mislim, covek je mozda navikao samo na rapidshare (u vecini slucajeva sa njega se brze skida), ko ce se sad petljati sa torrentima, skidati program, mozda mu provajder ogranicava TORENTALSKI download......Mozda je i uplatio rapid pa k'o veli da se ne baci ;)

Kiddin' al' ozbiljno...

Sporo bre ovo nesto, oko 40, samo jedan tracker, ovaj drugi crko :mrgreen: U stvari, privatni je ccc

 

 

pa ne znam, ja bi mu uploadovao ali imam 64 upload to bi bas potrajalo, a i siguran sam da ce se uskoro pojaviti po blogovima...

e sad ako nece da skida neka ceka :)

a moze i original da kupi :)

 

Molićeš na kolenima da ti oproste. :lol: Nema veze...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

zahvaljujem se na linkovima, redovno proveravam net za ovaj album i video sam torrent pre nekih nedelju dana ali pogledao sam samo prvu pesmu solitaire i mislim ja ma to je samo prvi disk... ali dobro skida se trenutno :D jedva cekam ovo da cujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...