Jump to content

Odium Inc.


Guest is_kogas

Recommended Posts

postoji demo od tri pesme, ali je sve radjeno na kompu=tanka i sintetichka "produkcija"....

 

ali uzhivo......to je vec neshto drugo......nisam ni ja neki veliki fan takve vrste metala (daleko od toga da ga ne volim, samo mi vishe lezhe neki drugi zvuk), ali stvarno zrache kvalitetom koji je bogami postao i redak kod nas...

 

p.s.odium inc. je bio na majici

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Slava!!!

 

Najpre cu vam se svima zahvaliti na, zaista ogromnoj podrsci!!!

Kao menadzer i PR benda Odium Inc. javljam se zvanicno da odgovorim na sva vasa pitanja, interesovanja, kao i zelje da dobijete nas promo CD!!!!

Odium Inc. trenutno stagnira sa Live nastupima jer je utoku snimanje novih pesama ( od kojih se jedna zove Oblivion ), takodje veoma smo angazovani na snimanju promo spota koji ce vam naravno biti dostupan!!!!

Iz vasih reakcija, uvidjam da postoji interesovanje za nase majice...bice ih veoma skoro, naravno bice malo drugacije nego one koje ste videli, ali nista manje zanimljive!!!

Uvidjamo vase sugestije i dobronamerne kritike, stoga i ocekujem da ih stalno upucujete!!!

Zelim se i javno zahvaliti bendovima : Raw Gore, Nekropolis, Korozy, Svartgren, a narocito Wolf's Hunger ( PODRSKA VUKOVIMA )...kao i Frubiju (Legacy Promotion ), Ani (Nocturne Zine ), Milanu ( Awaken ), Darkmenu ( Santos RTV),Lazi GNR, ARS Grafika- ci, Muzickom studiju KPTM...i mnogim drugim!!!!!!

Kontakt za bilo kakva pitanja 064/24-85-871

HVALA SVIMA JOS JEDNOM!!!!!

NENAD SLADOJEVIC

Edited by Zlobog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hitno potreban gitarista radi realizacije ozbiljnog Black metal projekta,

pod radnim nazivom ANGBAND (Carstvo mracnog Valara- Morgota)!!

Postojace rezeci, growl, kao i zenski clean vokali, klavijatura koja ce dominirati, bas gitara...

...sve u svemu kvalitetan melodic black metal sa mnogo razlicitih deonica..

u stilu Summoning, Avatar (Belgijski)...

Textovi bi bili odpevani najvise na "Crnom jeziku Mordora (Lugburz)" kao i na vilin-jeziku (sto se tice zenskih vokala),

a ideologija bi bila zasnovana iskljucivo na korenima Silmarila, Starijim danima, Valinoru, kao i nekim temama iz Gospodara Prstenova!!

Od potencijalnog gitariste bi se zahtevala ritam gitara u zvuku koji bi strujao ( npr. Immortal na albumu Battles in the North), poneko soliranje,

i naravno Clean deonice, moze i neki akusticni deo...

Ljubitelji Melodic Black metala, kao i Tolkinovog sveta...javite se!!!!

Info: 064/24-85-871

Nenad

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest lngdeath

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

 

Konacno se forum vratio u funkciju, pa da iskoristim priliku...

Bio sam na svirci u Zrenjaninu. Ljudi... Jebeno nisam mogao da verujem! Bendu skidam kapu.Sa pravom mogu reci da su nesto novo na domacoj sceni.S' obzirom da su mlad bend,ne zameram na obradama,a sto se tice autorskih stvari....Svaka jebena cast!Momci su izuzetno dobri muzicari,a vokal...LJudi VOKAL!!!Devojka me stvarno impresionirala!Stas,glas,energija...nemam reci...KRALJICA!!Jedva cekam spot!!!

Da ne smaram vise,veliki pozdrav ekipi iz odiuma, posebno dami,samo tako nastavite!!!!

FULL SUPPORT!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hoce li Odium Inc. da se pojavi na www.serbian-metal.org ?

Dobro pitanje ;)

 

Ja ih vec neko vreme drzim u folderu za postavljanje na net, ali fale informacije (biografija npr.).

 

Ako ima ovde clanova, neka se jave na PP, posalju na mejl, kako god vec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest lngdeath

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

Sta reci... Odlican koncert, za razliku od dosadasnjih desavanja na kojima sam bio, ozvucenje je bilo mnogo bolje. Amon Din su zaista odusevili svojim novim numerama, a naravno i starim. Racunajuci sve to odlican scenski nastup. Sto se tice Odiuma, jako me je odusevilo to sto su Zrenjaninci imali sta da pokazu i to uglavnom na polju scenskog nastupa, mislim konktretno na basistu i gitaristu... oni koji su bili znaju o cemu govorim. Naravno Romana koja nam je zaledila krv u zilama, svojim growl/scream vokalom. Stvarno je carica. Po meni je definitivno jedina devojka u death metal bendu, a na srpskoj metal sceni koja moze slobodno da parira mnogim pevacima muskog pola. Sve u svemu, odlican koncert i jos bolji provod!!!

 

FULL SUPPORT!!!

 

:pivopije::rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bice uskoro nastup Odium Inc. samo jos nista konkretno za objaviti, naravno postavicemo informacije cim budemo nesto organizovali!!!

 

Veoma brzo bice aktiviran nas oficijalni sajt gde ce biti postavljene sve informacije koje se ticu benda kao i semplovi demo, live i video numera, koje cete moci preuzeti!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest lngdeath

Ejjjjj!!!!!!Kad ce neka svirka???Znam da bas i nisam skroman,ali....Skontao sam za sajt...Jebeno jedva cekam...Ne sumnjam da ce biti extreman!!!!Sve najbolje u novoj,sto vise svirki,pa i album da padne...Romana ostani prelepa i extremna:red: kao do sad, ma NAJBOLJA!!!!!Pozdrav celoj ekipi od EKIPE :pivopije::pivopije::pivopije::pivopije: !!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest lngdeath

CESTIIIIIITTTTAAAAAMMMM!!!!Upravo sam procitao spisak za W.O.A. Metal Battle!Ako je tako kao sto pise,svaka jebena cast!!!Samo napred!Znate kako to ide,bitno je ucestvovati :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Vidimo se i :pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

POZDRAV!!!!!

 

Odlicno sto si pitao :rockdevil: , ovako ce biti:

 

03.02.2007. Novi Sad NS- Raiders (EX- Dvoriste)

 

Nastupaju:

- Anguish Sublime

- Odium Inc.

+ jos 2- 3 benda jos ne znam koji ce biti

 

Zatim Odium Inc. ce nastupati oko 15.02. u Somboru, i naravno nastupace u okviru takmicenja za Wacken festival, ali jos se ne znaju termini za to!!! U svakom slucaju objavicemo tacne informacije blagovremeno!!!

 

Hvala na podrsci i interesovanju, vidimo se :pivopije: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...