Jump to content

Bon Jovi


mpmiha

Recommended Posts

Bilo kako bilo, BJ (BlowJob) ce uvek biti na vrhu, i nema tu greske ni pitanja - Dzon je sada ozbiljan choek, nauciJo ga je Sava iz Kikinde, jebiga... :da: Jedino sto je Rici malo zajebavao-jebavao zene pijan, i tome sl., ostali slusaju Dzona (i njegovog mastera, izvesnog admina sa izvesnijeg fansite-a...).. ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Bon Jovi Real Tribute

 

16.08.2009. nedelja, 19:20 - 20:10

 

 

 

Bon Jovi sigurno ima puno fanova u Srbiji, a kako nemamo prilike da ga vidimo uživo na ovim prostorima, možemo se podsetiti njegovih hitova upravo uz Bon Jovi Real Tribute bend i to na Beer Fest-u.

 

Projekat Real Tribute je nastao kako bi okupio najuspešnije tribute bendove na ovim prostorima, tako da možemo očekivati sjajan nastup, kako muzički, tako i scenski.

 

http://www.belgradebeerfest.com/active/sr-...al_tribute.html

 

:pivopije::givemebeer:

Edited by Archibald Reiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo na zvanicnom sajtu je okacen novi singl, pesma koja se zove "We weren't born to follow". Nazalost, moja ocekivanja su se obistinila, ili bolje je mozda reci da nista preterano nisam ni ocekivao i da je ispalo da sam bio u pravu. Mozda je to moje subjektivno misljenje ali ovakav Bon Jovi mene ne dotice vec 10-ak godina. Ne znam kuda ovo sve vodi. Znam samo da su kod mene zaradili dovoljno kredita za jos 25 godina tako da ni na ovo necu obracati veliku paznju... Nadam se da ce album koji izlazi u novembru imati mnogo boljih pesama od ove i da mozda dobijemo priliku da ih gledamo na toj turneji u Bg-u.

Poslusajte:

http://bonjovi.com/bonjovi/splash/

:icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fina je pesmica, ali kao sto rece Zlatko - skroz ocekivano. Sto se tice ostatka albuma verovatno ce sve biti na ovaj fazon, odnosno na fazon proslih par albuma, ali to ne znaci da ga i dalje necemo svi slusati ko majmuni :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...