Jump to content

Tomb Raider


Sinstrel

Recommended Posts

Znam. Navodno verzija istice u junu (mozda cak i prvog). Sve u svemu ja ovo ne mogu da igram zbog katastrofalno loseg framerate-a. Ispunjavam uslove za preporucenu konfiguraciju ali i dalje grozno sporo radi. Cudno mi je da se ja jedino bunim po tom pitanju. Na drugim forumima niko nista ne spominje. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Posle dva meseca sam provalio da me zezaju drajveri. Instalirah novih Catalyst i sada mi igra radi odlicno.

 

Prosto ne mogu da poverujem da je niko od vas ne igra. Igra je odlicna... pravi stari Tomb Raider. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene će i dalje prva 3-4 dela biti najbolja, kada Lara nije bila nekakav kult i svetska atrakcija. Jbg, ljudi i kada naprave nešto dobro vremenom ga svojom pohlepnošću iskvare i komercijalizuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

U svakom TR se zaglavis negde,bilo to zbog kamere,bilo to zbog neke cake. Meni se svideo Tomb Raider: The angel of darkness i ovaj Tomb Rider The Legend mi previse bio kratak, previse brzo se zavrsio :|

A Underworld,nikad necu ni odigrati,oooosim ako mi sa neba padne kompijuter najnovije tehnologije,ja bih i odigrala ;)

Edited by Orochi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno?! Meni je to najgori deo. Jedini deo koji zapravo nisam presao jer je igra bas losa.

Kazes osobi koja je presla Barbi the horse adventure hahahah XD

 

Pa nisam ni ja presla XD Ali dopalo mi se dok nisam stigla do najgupljeg dela,kostura od 5 metara visine :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Obozavam igricu,prvi deo,Anniversary i Legend najvise.Pravi tomb raider,na koji smo svi navikli icon_da.gif ostali delovi manje-vise nisu losi,izuzev angel of darkness koji je stvarno bedan.prica se i o izlasku novog dela,mada nista nije zvanicno pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buduci da je Lara Croft and the Guarduan of Light spin-off (a tu neka rade sta hoce i eksperimentisu do mile volje), nastavicu da se nadam da ce sledeca igra u glavnom serijalu nastaviti tamo gde je Underworld stao. Tomb Raider je istrazivacka avantura pre svega i to treba da ostane, ovo cudo mi lici na neki hack and slash.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se nadam da ce nastaviti na najbolji moguci nacin,samo su u Underworld-u malo fantazirali,par nivoa ne lici uopste na tomb raider.kapiram da je tako trebalo zbog tematike,ali meni se to ne svidja.vise volim staru Laru,grobnice,medvedi i pistoljcici icon_biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...