Jump to content

The Elder Scrolls III: Morrowind


The_true_Neshic

Recommended Posts

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa, da bi dobio quest, morash da nosish onaj "imperial curaiss" kad god dodjesh kod zapovednika...

 

Isto kao i sa Bolagmer questova ko Gentleman Jim Stacey-a...

Obuchesh oklop/rukavice, dobijesh quest, odesh, vratish svoju opremu, odradish quest, i na raportu ponovosh obuuchesh rukavice/oklop pre nego shto raportirash...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Zaboravih, Daggerfall je jedna od najbagovitijih igara ever... na XP-u može da se natera da radi ali zbog prevelike brzine kompjutera, neprijatelji "luduju"... na Dosboxu može da se natera lepo da radi (uz određene hakove), ali onda sledi čupanje kose tokom igranja koliko je stvari iritantno i užasno odrađeno (recimo borba). Tako da ono, Daggerfall treba imati čisto iz kolekcionarskih razloga, ali od igranja (i uživanja u istome) nema ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Morrowind oboyavam, naigrala se sita i kad je izasao Oblivion sva srecna instaliram i naravno ne radi posto imam krs od kompa. I nista sva skenjana igrala se na bratovom kompu koliko sam mogla, presla ga 2x naravno uzduz i popreko, ali ne koliko bih da mogu na svom kompu.

I sad ovde vidim o tom Oldblivionu... :veseli:

Sta reci... isprobacu ujutru sad jos malo pa na spavanje...

Utisci slede

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ko ikada uspe da napravi Norda Mage-a sa svim skilovima i atributima do 100, i 82 level, sa svim najboljim itemima u igri (oni koji kad ih nosis daju neki dobar constant efect: strenght +40 etc...) sa svim uradjenim kvestovima i jos ga nazove Knjaz Milosh, nek mi se javi.... :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, i ja dolazim u iskušenje..čak mi se i Oblivion igra opet..

Igra je neverovatna..koliko sam iščitivao one knjige i mitologije. Postoji na sajtu poseban deo o bogovima, demonima, svetovima, astrologiji, istoriji naroda..sve je odrađeno profi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Knjaz Milos mi je bio 16-ti lik sa kojim sam obrnuo...

ali to je bilo pre godinu-dve...

U medjuvremenu sam se ponovo nalozio i upravo sad cu da instaliram... samo da mi ortak vrati CD

:rockdevil:

 

Nije zanimljivo praviti budze od likova... postane monotono

 

Zanimljivije je praviti...mmmm...serijskog ubicu!

 

Moj burazer je pravio lika sa kojim je pobio sve kurve u odredjenim gradovima...

(sta da radis, lik je razocaran u zenski rod)

Kralj! :rockdevil:

 

Sad cu da isprobam varijantu nekog druida ili tako nesto

Kao: wood elf

birthsign: steed

custom made class (mrzi me da nabrajam skilove)...

Valjda ce biti kul!

 

Jel neko uspeo da nabavi drugu ruku one rukavice kojom mozes da drzis Sunder i Keening?

To je jedini item koji nemam... :seronja:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Morrowin extra igrica,a i stara je dosta. :)

Ja vec 3 godine trazim cd da je igram o5,ali niko je nema. :(

Jel znate mozda neki link sa kog mogu da skinem Morrowind ?

E,da,jedno pitanje-Jel ima ta igrica kraj?

Sta je cilj te igrice :)

Ovo su 2 pitanja :) heheheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kraj igre je da zavrshish main quest... Nakon toga mozesh da radish shta god hocesh, ne mozesh da 'syebesh' dalju poziciju... Isto kao Freelancer, ako si igrao ;)

A kraj igre je kad je instalirash - ostavljena ti je sloboda da lutash po ostrvu dok god zelish :)

 

 

Mozesh za 800 kinti da nadjesh orig. Morrowind + obe expanzije... Plato, Mikroknjiga itd....

 

A, pogledaj ovde:

http://angernet.org/?id=fullgames&page=alphabetically

Ako tu nema, jbg...

Edited by SL

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,da,jedno pitanje-Jel ima ta igrica kraj?

Sta je cilj te igrice :)

Ovo su 2 pitanja :) heheheh

 

Ta igrica nema kraj. Glavna misija je da se ubije Dagoth Ur i da postaneš Nerevarin, ali postoji toliko sporednih nisija da je zaista potrebno vreme da se SVE odigra + postoji mogućnost da se preko editora izmeni bilo koji segment igre ili još bolje, da se doda bilo šta..možeš da praviš nove rase, klase, magije, oružja, svetove, kvestove..sve što ti pruža mašta :)

Znam da su neki likovi od Morrowinda napravili Gospodara Prstena.. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacio,znao sam ...bio sam ubedjen da ta igrica nema kraj.Igrao sam je mnogo dugo i nikad nisam doshao do kraja. :) pricalo se da ta igrica nema kraj,ali ja nisam verovao.Zasto bi neko pravi igricu bez kraja? :)

Ali ok sad sam konacno prihvatio da igrica nema kraja(jbt.posle toliko vremena)

 

Sve jedno meni se i dalje igra ta igrica a nigde ne mogu da je nadjem! :( :(

 

Zna li neko mozda od vas?Dal postoji neki link za MORROVIND ? Igra mi se mnogo igrica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko mozda od vas?Dal postoji neki link za MORROVIND ? Igra mi se mnogo igrica

Ma jebo skidanje, idi lepo u Beograd, obiđi knjižare Mamut, Plato i slično. Tamo imaš original sa obe ekspanzije za 800 dinara ukupno. Skoro džabe, kad se uzme u obzir koliko je ogromna i sjajna igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si iz BG-a i mogu da ti narezem i dam... :rockdevil:I oce li mi neko JEBENO reci jel iko ima i levu i desnu rukavicu kojom mozes da nozis Keening i Sunder????????????????? :udri:

 

Koliko se ja sećam, imao sam samo jednu rukavicu..nemam pojma..odakle ti to?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se ja sećam, imao sam samo jednu rukavicu..nemam pojma..odakle ti to?

 

Znam! Svi smo imali jednu rukavicu... Mislim da nabavljanje druge ima neke veze sa ubijanjem Viveca i onim retardiranim patuljkom u corpusarijumu... I cuo sam da kad je stavis trajno izgubis neke atribute. Jel zna neko ista o tome? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...