Jump to content

Oproshtajno Pismo


Rain

Recommended Posts

to je isto cesto slucaj, mada ima i onih koji vode paralelni drustveni zivot proporcije 70%-matrica, 30%-meso, pa dosta toga privatnog dele sa svojim dopisnicima. ne znachi da su ti ljudi luzeri koji nemaju zivot. naprotiv, cesto su uspesni u tome cime se bave i porodicni su ljudi, sa najinteresantnijim alternativnim stilovima zivota i karierama (inace ne bi imali sta da dele sa ostatkom foruma, zar ne?). ocigledno, nas novi clan nije iz tog fazona, cim tako olako izjavljuje teske reci.

Edited by [MechanicalAnimaL]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nije fer. Covek se stvarno ubiJo, a mi tako... icon_uhoh.gif

Inace, ako se nije ubio, apelujem da nam se javi... icon_smile.gif

 

 

Rain, ne ubija se zbog svake nepravde koja ti se ispreci. Sigurna sam da te tvoji ukucani vole... (sta ja to pisem, kog djavola?!)

Pokazi malo zrelosti, istrajnosti i razumevanja. Postoje ljudi koji zive gore od tebe, pa guraju. Svako od nas ima dobre razloge da bude depresivan. Ako nista, posavetuj se sa psihologom, to nije sramota.

 

I ne vuci citaoce tvoje teme za nos. icon_mad.gif

 

 

I za sve Lilitonaguzache sa prethodnih stranica - ona je u nekim predanjima prikazana kao zena do struka, a od struka vatra... nezgodno. Mozete da se oprljite... mhihi.gif

Edited by Three Tears

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, kao sto sam vec rekao, ovo pismo sam sastavio posle neke svirke. Znaci, smorio sam se, legao u krevet, prepustio se mislima, i jednostavno mi je to pismo doslo u takvom obliku. Ustao sam, zapisao to i legao da spavam. Sutradan nisam mogao da nadjem papir sa tim, medjutim kada sam otisao na net, setio sam se svake reci. Mnogi su ovu temu pogresno razumeli, i to je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

C,c,c,c...

A svirke sluze da uvesele ljude (sem ako nisi bio na goth night-u)... icon_wink.gif

A da nisi gledao koncert Suicidal Tendences-a? icon_smile.gif

 

Kidding... nepromisljeni covece... samo zamisli svoju majku kako place na tvom grobu, dok pada kisa, sneg, na +40 C, kadgod... i pita se sta ti to nije obezbedila, kako te je izgubila i cime je to zasluzila. Nadam se da te takve scene bar malo potresaju. icon_sad.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to me i drzi najvise. Problem je kod mene sto previse razmisljam o nekim stvarima. Svirka je bila prepuna mlecnih zuba, malo sam se osecao matoro.

I to ti je bio povod da razmishljash o samoubistvu?

Hm, shta li che tek biti kad zhivot stvarno bude krenuo da te shamara?

 

To se bre radi ovako (Ako ne znash shta je ubij se bez rezerve):

 

Out of my mind, gun up to the mouth

No pretension, execution, live and learn

Rape and turn

Fret not family, nor pre-judged army

This is for me, and me only, cowards only

Try it

 

Don't you try to die, like me

It's livid and it's lies and makes graves

 

It's not worth the time to try, to replenish a

rotting life

I'll end the problem, facing nothing, fuck you off,

fuck you all

Tortured history, addict of misery, this exposes me

for weakness is a magnet - watch me do it

 

Graves descending down

Why would you help anyone who doesn't want it,

doesn't need it, doesn't want your shit advice

when a mind's made up to go ahead and die?

What's done is done and gone, so why cry?

Edited by matatrtaDgrejt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je bre prava stvar mhihi.gif

Razors pain you, rivers are damp, acid stains you, drugs cause cramps, guns aren't lawful, nooses give, gas smells awful, you might as well live.

Edited by Livia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos se niko nije ubio? icon_biggrin.gif

Priznajem, bejah u iskusenju posle ovih stihova... icon_smile.gif

 

 

"Zivot je kurva, cupav i dlakav, a nekom maceha", lepo kaze sinteza poslovica o istom...

Kada bismo se zbog takvih stvari uzbudjivali, kako bismo docekali ideje o samoubistvu zbog racuna i lose vaspitane dece?

 

 

P.S. Rain, poznajem lika od 25 godina koji ima mlecni zub, ako ti je lakse. zuba.gificon_smile.gif

A i zensku od 37 koja visi po svirkama, svi je tretiraju kao gurua, a ne kao olupinu ili fosila (da ne zaboravim da uz to i odlicno izgleda)...

Edited by Three Tears

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...