Jump to content

Nunslaughter


Guest Slobo

Recommended Posts

Guest Daemonium

Old school satanic death metal kult osnovan daleke '87,i od tada su ostali verni svom zvuku,imaju 2 albuma Hells Unholy Fire i Goat,i jebeno brdo EPjeva,splitova,live albuma,skoro ko japanski Sabbat,obavezan bend za ljubitelje starog Death,Hellhammer i Master.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno odlican bend.Kratki abumi,kratke i jednostavne death pesme.Stvarno mi prija slusati ponekad ovakve stvari.Likovi koji godisnje izbace desetak izdanja.Inace izdaju za Hells HeadBangers records,za koju izdaje i Deceased.Prvi album mi je za nijansu zanimljiviji,ali zato najbolja pesme je sa drugog,Satanic Slut.

 

You wanna fuck me bitch,I wanna fuck you too....SATANIC SLUT!!!! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe,znao sam ko ce da odgovori na ovu temu pivopije.gif

 

Chek bre,zar Deceased ne izdaju za Thrash Corner?

pa kad vecina pljuje po undergroundu,mora neko i da ga brani icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

pogledao sam na sajtu,Deceased su izdavali za Relapse Rec. prva 4 albuma,poslednji za Thrashcorner,a Hells HeadBangers su im izdavali vinyle.Mislio sam zato sto sam ranije dobijao flajere od njih na kojima su se nalazila neka Deceased izdanja.

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Daemonium
pa kad vecina pljuje po undergroundu,mora neko i da ga brani icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

pogledao sam na sajtu,Deceased su izdavali za Relapse Rec. prva 4 albuma,poslednji za Thrashcorner,a Hells HeadBangers su im izdavali vinyle.Mislio sam zato sto sam ranije dobijao flajere od njih na kojima su se nalazila neka Deceased izdanja.

 

 

pivopije.gif

Jebiga,ne znaju ljudi sta valja...

 

A Hells Headbangers je,mislim,kuca likova iz Nunslaughtera orijentisana vecim delom na izbacivanje vinila.

 

A znas da je Relapse-ovo prvo izdabje ikad DECEASED - Luck of the Corpse?A vidi ih sada!

 

Nego,kad se vidjamo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Daemonium
Nesto smo mislili da dodjemo kod vas u banju za vikend.Pa videcemo! pivopije.gif

Provalio sam te tico!Znam ja ta dva pozera koja su na gorgoroth dosla u trenerkama. icon_mrgreen.gifpivopije.gif

xexe,taman mislih da te zbunim icon_smile.gif Nego,ja ne idem u Banju do srede,imam obaveze na faxu.Videcemo se Bogdan i ja sutra-prekosutra pa te zovemo!

 

Nego...Nunslaughter.

 

Carevi icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Obozavam ovaj bend!!!

 

Kome se ne svidi album Goat....da se ubije odma!!!

 

 

Sad bas gledam na netu da porucim neku plocu....mamu mu jebem necu da se smirim dok ne nabavim makar jednu  icon_mad.gif  icon_mad.gif  icon_mad.gif

 

 

!!! RAID THE CONVENT !!!

To.Nidzo jabuko moja!Nego sta nego se obozava Nunslaughter!Jesam ti rekao da je vrh bend?Bas zna da oraspolozi...kratko i jebitacno,vrh icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif Jel ti treba Hells Unholy Fire?

 

A sto se tice slike - sta reci?Eto,carevi su i sto se muzickog ukusa tice!

 

icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

edit:Nidzo,imas gramofon?

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

To.Nidzo jabuko moja!Nego sta nego se obozava Nunslaughter!Jesam ti rekao da je vrh bend?Bas zna da oraspolozi...kratko i jebitacno,vrh icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif Jel ti treba Hells Unholy Fire?

 

A sto se tice slike - sta reci?Eto,carevi su i sto se muzickog ukusa tice!

 

icon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

 

edit:Nidzo,imas gramofon?

U kom je to formatu???

 

naravno da imam gramofon....pa ne bih tek tako kupovao ploce icon_smile.gif

 

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta,Hells Unholy Fire?Audio rezanac,jebiga...Stalno ga vucem u diskmenu pa zato...Ima Goxy nekih finih zajebancija,a i ja cu da pokupim od Solija neke lajvove,stalno zaboravljam jebo me pas...pa ce to da dodje i do tebe,polako...

 

Hells isto vrh album,nema greska...Strava pesme - I am Death,Death by the Dead,Impale the Soul of Christ on the Inverted cross of Death,Satanic...Ma nema greske sa njima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta,Hells Unholy Fire?Audio rezanac,jebiga...Stalno ga vucem u diskmenu pa zato...Ima Goxy nekih finih zajebancija,a i ja cu da pokupim od Solija neke lajvove,stalno zaboravljam jebo me pas...pa ce to da dodje i do tebe,polako...

 

Hells isto vrh album,nema greska...Strava pesme - I am Death,Death by the Dead,Impale the Soul of Christ on the Inverted cross of Death,Satanic...Ma nema greske sa njima!

A ja se taman ponadao da imas plocu bem ti lebac icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ajd ce se razmenimo nekog dana icon_wink.gif

 

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh,pa nemam ja gramofon,druze...Otkud mi to?Mada bih voleo,ne poricem...ali prvo da resimo pitanje kompa,pa ce da vidimo...

 

Bice razmena kad prodje ovaj junski rok,na kurac ga nabijem...Izginuo sam ispit pre neki dan... wallbash.gif

 

Taman da ugrabim od Solija Radio Damnation live i Open Sepulchre kompilaciju...pa sto kazes - pivo i Nunslaughter icon_rockdevil.gif metal to the bone! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh,pa nemam ja gramofon,druze...Otkud mi to?Mada bih voleo,ne poricem...ali prvo da resimo pitanje kompa,pa ce da vidimo...

 

Bice razmena kad prodje ovaj junski rok,na kurac ga nabijem...Izginuo sam ispit pre neki dan... wallbash.gif

 

Taman da ugrabim od Solija Radio Damnation live i Open Sepulchre kompilaciju...pa sto kazes - pivo i Nunslaughter icon_rockdevil.gif metal to the bone! pivopije.gif

Pivo i Nunslaughter!!! Nista drugo!!!

 

Ima par vinila da se naruci...ali bre veliki mi je rizik...u pismu da posaljem lovu (koja mozda, tj. verovatno nece ni stici na odrediste) a ako i stigne onda ce da mi ploca stigne u delicima jer je nasa posta mnogo profesionalna (to rece i grohotom se nasmeja)....

 

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne vidis od Rakica,imao je on Hell on Austria live album,koliko se secam...Ne znam da li sad ima,posalji mu mejl...

 

A Nunslaughter je bas za pivo i zezanje!Ma vrh atmosfera,bas 'nako jebozovni metal,ne moze da ti se ne svidi...

 

Dobar potpis icon_rockdevil.gif Raid the convent icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto ne vidis od Rakica,imao je on Hell on Austria live album,koliko se secam...Ne znam da li sad ima,posalji mu mejl...

 

A Nunslaughter je bas za pivo i zezanje!Ma vrh atmosfera,bas 'nako jebozovni metal,ne moze da ti se ne svidi...

 

Dobar potpis icon_rockdevil.gif Raid the convent icon_rockdevil.gif

Rece mi cika Kozeljnik da je Rakic jedno vreme imao Nunslaughter singlicu u distro ponudi....kad sam to cuo hteo sam da se ubijem....ne znam kako mi je to promaklo icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

 

Sad cu morati neki brutal death da uzmem da se smirim icon_smile.gif

 

A stavio bih celu pesmu u potpis nego nije moglo mamu mu jebem...neki pametnjakovic je stavio ogranicenje za potpise icon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Edited by Nikola SICKSICKSICK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je to...Oces da te dotucem?Vidjao sam da je to nosao i po nekim svirkama...

 

Ajde,evo ti,smiri se malo...

 

Jesus is fucking doomed

His death is coming soon

This time he will not rise

Well make sure he fucking dies

Doomed Doomed Jesus is Doomed

Destroy the Holy Ghost

The one we hate the most

Enjoy eternal life

With out Jesus Christ

Doomed Doomed Jesus is Doomed

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je to...Oces da te dotucem?Vidjao sam da je to nosao i po nekim svirkama...

 

Ajde,evo ti,smiri se malo...

 

Jesus is fucking doomed

His death is coming soon

This time he will not rise

Well make sure he fucking dies

Doomed Doomed Jesus is Doomed

Destroy the Holy Ghost

The one we hate the most

Enjoy eternal life

With out Jesus Christ

Doomed Doomed Jesus is Doomed

Na kojim bre svirkama??? Sta pricas bre??? Si ti normalan??? Oces da odapnem sad odma???

 

laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

P

Ima par vinila da se naruci...ali bre veliki mi je rizik...u pismu da posaljem lovu (koja mozda, tj. verovatno nece ni stici na odrediste) a ako i stigne onda ce da mi ploca stigne u delicima jer je nasa posta mnogo profesionalna (to rece i grohotom se nasmeja)....

 

 

:

Ja sam narucivao pre od Hells HeadBangers-a majcice i diskove i stiglo mi je.Lepo uoakuhes lovu u koverat,dobro zamaskiras,natrpas flajere i sta ti bog da. pivopije.gif

Ako resis da narucujes,mozemo nesto zajedno da iskombinujemo.Ziveli pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo utroje da odradimo to icon_smile.gif Sad im gledam katalog...Uzeo bih zadnji Deceased ili Pentacle najpre,mada ima brdo dobrih stvari...Jel dolar jaci od evra?

 

Ne ozbiljno...dogovoricemo se,banditi.

 

@Niki:zajebao sam se,nije Hell on Austria,nego Hell on Belgium.To je singlica,ova Austria je live album.

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel dolar jaci od evra?

 

Ne ozbiljno...dogovoricemo se,banditi.

 

@Niki

Jes kurac jaci dolar!

 

Pa ja razmisljam vec par meseci da narucim nesto,imaju jebeno dobru show no mercy majcu,mada fallen angel of doom mi je prioritet.Verovatno bih i ja zabo jedam Deceased,Supernatural.. ili Fearless...

 

Niki icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif !!!!!

Edited by Goxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...