Jump to content

Nunslaughter


Guest Slobo

Recommended Posts

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aha a drugi mogu da me posipaju govnima a ja jos da kazem hvala, lepo je to brate mnogo lepo :puke:

samo mi kazi zbog cega ban??? ako su se drugi salili salio sam se i ja....a ako sedrugi nisu salili onda isti uslovi ya sve....hoces li jos nekog banovati??? kola se uvek slome na jednom coveku :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je svejedno,banujte me

mada,nesto ne vidim da smo ovu temu zaspamovali.lepo smo pricali o bendu.

nigde niko da se javi kad pricamo o bendu,a kad pocne zezanje odmah svi kenjaju kako spamujemo.

niko i da obrati paznju na jebeni nunslaughter,repugnant,pentacle...jel se pita neko sto smo otvorili te teme uopste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam moderator na ovom forumu, pa me malo zabole, ali mi je strasno kad vidim da unistavate teme dobrih bendova. Je li poenta da samo vas dvojica pisete ovde? Ako niko drugi nije cuo za bend, pa sta ja da radim onda? To ne znaci da sad treba da se uhvatite i da lupate gluposti, samo da bi tema o bendu imala 5 strana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga,pa ne unistavam temu da bi imala vise strana od neke tamo,ovo je cist spam :)

kazem,banujte me,ko god hoce,zasluzio sam i nemam nista protiv.

nije problem sto niko nije cuo za bend,nego se niko i ne interesuje,ovaj forum je propao - sve mi je vise zao sto otvaram teme o ovakvim bendovima,a o njima ionako pricam sa dvojicom ljudi koji mi odgovore na temu.biseri pred svinje(cast izuzecima...).evo,recimo pogledaj necrophobic temu,a bend je izvrstan.jel neko bar pitao"daj grobe,narezi,gde da nadjem...".nista!zato me boli uvo sto spamujem ovde kad nikog i nije briga.

 

elem,evo ja se izvinjavam na spamu,zovite nekog da pozatvara sve teme jer ionako nikog i ne interesuju.

ne ljutim se ni na koga licno - evo sad idem da se selim,komp mi vise nece biti dostupan u ovoj meri,pa nece biti spama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Grobe sto tako ne kazes. Meni narezi Pentacle, Nunslaughter, Deceased, Necrophobic( imam samo Nocturnal Silence). A ako imas i Lost Soul, Angel Corpse, Deeds Of Flesh - sve osim zadnjeg albuma, prva 2 Demolition Hammer-a, Dismember - zadnja 2 albuma, Autopsy-sve osim Mental Funeral, Theory In Practice, Psycroptic-2.album, Pessimist-sve osim Blood For Gods, Unleashed, Pain, Hate, Origin.

 

Eto, to trenutno trazim ;)

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebiga,pa ne unistavam temu da bi imala vise strana od neke tamo,ovo je cist spam :)

kazem,banujte me,ko god hoce,zasluzio sam i nemam nista protiv.

nije problem sto niko nije cuo za bend,nego se niko i ne interesuje,ovaj forum je propao - sve mi je vise zao sto otvaram teme o ovakvim bendovima,a o njima ionako pricam sa dvojicom ljudi koji mi odgovore na temu.biseri pred svinje(cast izuzecima...).evo,recimo pogledaj necrophobic temu,a bend je izvrstan.jel neko bar pitao"daj grobe,narezi,gde da nadjem...".nista!zato me boli uvo sto spamujem ovde kad nikog i nije briga.

 

elem,evo ja se izvinjavam na spamu,zovite nekog da pozatvara sve teme jer ionako nikog i ne interesuju.

ne ljutim se ni na koga licno - evo sad idem da se selim,komp mi vise nece biti dostupan u ovoj meri,pa nece biti spama :)

Pa, brate, sta da se radi. Ja teme o pola bendova koje sam mogao da pootvaram na thrash metal forumu ne otvaram, jer znam da nema ko da postuje na njima. Ako neko drugi otvori, super! Bolje i tako, nego da se otvori tema, pa da cami prazni, ili jos gore da se naspamuje, pa i ako se neko zainteresuje od 5 strana mora da trazi 2 posta koja su direktno vezana za bend i njeogvu muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo Grobe sto tako ne kazes. Meni narezi Pentacle, Nunslaughter, Deceased, Necrophobic( imam samo Nocturnal Silence). A ako imas i Lost Soul, Angel Corpse, Deeds Of Flesh - sve osim zadnjeg albuma, prva 2 Demolition Hammer-a, Dismember - zadnja 2 albuma, Autopsy-sve osim Mental Funeral, Theory In Practice, Psycroptic-2.album, Pessimist-sve osim Blood For Gods, Unleashed, Pain, Hate, Origin.

 

Eto, to trenutno trazim ;)

 

imam sve osim demolition hammer-a,thory in practice i pain...ali sad sam se odselio i nemam rezac :cry:

sto se ne obratis soliju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...