Jump to content

Nunslaughter


Guest Slobo

Recommended Posts

Zato sto Soli ne radi razmene( i da radi, ima sve verovatno sto imam i ja :) ), a ne znam koliko bi me ovo ispalo, ipak treba da ustekam kintu za koncerte.

@ Nun, postoji i posta, znas ;)

Znam da postoji posta ali od kad me jedan tip zestoko zajebo za razmenu, nista ne saljem postom! A i svi diskovi su mi u beogradu a ja sam u ovoj pizdojebini na civilnom odsluzenju vojnog roka :) jebiga mozda na prolece nesto iskombinujemo ako mozes da cekas do tad :bigblue:

 

ps u pravu je grob...ni ja ne bih znao sa kojim bendom da ih uporedim....ipak je to kultni bend....ne bih ja dzabe uzeo taj nick :cool:

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ne zurim toliko. Ajde, pa pokusaj da te ne upucaju, ako ne prezivis ko ce da mi sreze sve ovo :)

 

Gde radis to, u ludari nekoj? ( pitam, posto cu verovatno i ja na civilno, sem ako do tada ne ukinu vojsku).

:pivopije:

U crvenom krstu brate u svom rodnom gradu....jebiga kad sam slepac pa nisam prebacio mesto boravka u bg :udri:

Ako dolazis na koncert vejdera mogu ti doneti jedan cd sa nekim albumima nanslotera.......ajd javi na pp da ne gusimo temu :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Да није то неки омаж оном калифорнијском бенду који млого волем??? Било би лепо!

 

Оне слике ме подсећају на неку свирку у "Дангуби" или неком сличном простору.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Било некад, сад за Божић. Код нас би за време свињокоља могли и да се купају у крви. На Западу не могу, јер се клање обавља искључиво у кланицама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Rezi mi nansloter.Zelim ga :)

 

ne brini se srezacu ti ;) dolazis na Vital Remains??? mogu tad da ti donesem disk.....

 

tesko ces dobti od njega,otisao je na selo da se bavi uzgojem ovaca

imam jednu ovcu....ne da lici na tebe pa to je neverovatno....satirem je od kurca redovno ujutru, u podne i uvece :evotigana::rockdevil: a kad dodjem u Bg Grobe znas sta ce ti se desiti :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne brini se srezacu ti ;) dolazis na Vital Remains??? mogu tad da ti donesem disk.....

imam jednu ovcu....ne da lici na tebe pa to je neverovatno....satirem je od kurca redovno ujutru, u podne i uvece :evotigana::rockdevil: a kad dodjem u Bg Grobe znas sta ce ti se desiti :twisted:

 

Ne dolazim,doci cu ispred :) ponesi.Sta cd dvd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...