Jump to content

Antologija


Telcontar

Recommended Posts

Vidis to je taj duh metala, kada ljudi neznaju da nije bilo mr.Dickinson-a i ostalih jebaca na konjima ne bi bilo ni death metala. Hail death metal i prosuta utroba. Neka nam koljaci obasjaju put i mleveno meso za kobasice!!! HAIL!!!!!!!

 

ps. da je Chuck Shuldiner danas ziv verovatno bi umro od sramote kada vidi da ima ovako zadrte fanove.

[/quot

 

 

Ja nisam prozivao Dickinsona,koji uostalom i nije jebach na konju i koji ima zavidne glasovne sposobnosti,i ti bendovi tipa Antologija pokushavaju da ga imitiraju,shto u vetjini sluchajeva nije uspeshno(daleko od toga)!!A mislim argument ti je extra u fazonu"da je Chuck Shuldiner danas ziv verovatno bi umro od sramote kada vidi da ima ovako zadrte fanove"....Mislim stvarno!!!! :lol:

A i nisam neshto zadrt,mislim chuo sam sve mogutje bendove svih mogutjih pravaca!!!

Sad shto gotivim Death,nema veze!!!!!!!

 

Ne zelim da bacash hejt na mene,nadam se da je sve okej!!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma decko ocigledno nema nista pametnije nego da pljuje bendove po forumu. Bolje osnuj svoj bend pa nam svima pokazi kako se to treba raditi, do tada zaobidji Antologiju i slicne bendove jer su to momci koji se trude da postignu nesto.

 

 

Ma imam ja vetj..Ako si blizu N.S mozesh da posetish!!!!!Dokaz da nisam zadrt!!Sviram u Hard n Heavy bendu!!

Pobedili smo na par gitarijada!!!

Sledetje godine se vidimo na zajecharskoj... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Eg0_MaNiJaK
Antologija tje sve da zajebe i napisatje najbolju baladu na svetu!!!!Hahahahahahahaha!!!!

 

 

BOGINJA

 

Voleti tebe teško je bilo

kao život roba, sluge

nikad te nebi ja ostavijo

noći nemogu zaboraviti duge.

 

Ahahahahaha... Reci jednog od 10 novih hitova... Heh... SrBski... Nema sta! Ahahahahahaha...

[samo copy-paste, nista vise]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...