Jump to content

Antologija


Telcontar

Recommended Posts

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...iz Apatina su, svirali na 202ci vishe puta, jednom na zajecarskoj gitarijadi (mislim)......... Osim toga, ista ekipa (sa nekim meni nepoznatim likom na vokalu) tezgare po klubovima u rock fazonu.

Snimljena muzika im i nije toliko losha (neka rock, heavy, prog varijanta), ali je loshe kad oni to sviraju uzivo... Narocito bubanj, koji na snimku zvuci savrseno (jer je nakucan na kompu), live samo lichi na zabelezenu ideju... icon_smile.gif Solo gitarista im je dobar!! icon_da.gif

 

I tako... da ne pochnem sad da pljujem po komshijama, iako ih sve znam generalno ih ne gotivim ni kao tekstopisce, ni kao muzicare.... a i povremeno igraju "superstar" ulogu, ne volim ni to. icon_uhoh.gif Eto!

pivopije.gif

 

EDIT: Nije li postojala ova tema?

Edited by Garrgghharrr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih slusao na Kulskoj gitarijadi, i menis u bili savrseni... imali su odlicno podesen zvuk, solo gitarista (koji i peva) je jeo malu decu, precizni su svi bili, jos akda sam cuo koliko imaju godina... Uglavnom, ne volim ceo taj prog power trip, ali je ovo dobar domaci bend, koji treba podrzati... jedino sto su mi textovi, bwljeeee... Suvise gay za moj ukus, izvinite ljudi... Mislim da ne glume neke zvezde, izgledali su skroz ok momci... I na stage-u i kasnije kada je nas gitarista pricao sa njima...

 

Support!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih gledao jednom, cini se da jesu malo matoriji icon_da.gif Dobar heavy/power, ja bih na tekstove samo stavio zamerku jer su svi ljubavni. Kad kazem "svi", mislim na 4 pesme koje sam cuo na demou. Sasvim fino, mislim da imaju potencijala...

E i svidja mi se pevaceva boja klasa, kul je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Konacno sam ih slusao i uzivo. Sta reci ljudi razvaljuju, gitarista vrh vrhova... samo kada bi bili malo bolji tekstovi...

Naravno da je gitarista odlican kad se druzi sa mnom icon_biggrin.gif

Ne slusam tu vrstu muzike ali su strava muzicari icon_da.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ми смо свирали са момцима прошле године на Гитаријади и бенд је одличан за оно што свира, онако мало Алогија фазон, али без непотребне прогресиве и имају стварно одличне рифове у неким песмама. А да тезгаре - тезгаре, али у истој постави, колико је мени познато.

Појавила им се песма 'Сан' (ако се не варам) на компилацији Демо мастерс турнира где су свирали у супер финалу опет са нама.

Иначе, нисам сигуран да ли неко у бенду има преко 24, мислим да нема.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend je odlican. Ne vidim ni jedan razlog zasto bi mi smetala njihova muzika ili textovi icon_smile.gif Po meni oni su najvise na fazon Osvajaca, dakle neki hevi metal na steroidima. icon_smile.gif

A koliko znam najstariji clan benda je '83-ce godiste a najmladji 86 icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Дефинитивно ко би рекао, поготово што бубљар изгледа најмлађи од свих, а заправо је најстарији.

Синоћ су одлично свирали, мада сам видео да су били незадовољни. Жао ми је што су се онолико сморили после објаве резултата. Требали су бити мало опуштенији, иначе су добри момци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bend je odlicno usviran, solo gitarista je zaista vrh.Ne volim taj fazon muzike koji sviraju, ali su rifovi zaista dobri.

 

Ali, textovi!

UZAS!!!! pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif

Znaci, bas ljigavo..Mislim,ne treba ici na srpski text po svaku cenu.Ako ti ne ide, onda ne ide i obrci neki drugi list.Da, i dikcija pevaca je ocajna..Mozda je problem u tome sto su textovi prenatrpani i onda onako, u jednom dahu, mora da otpeva u svakoj strofi po par sasvim suvisnih stihova..

 

Nego, kad bi malko poradili na textovima, bili bi strava bend!

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слушао сам промо диск и 'Немири' одлично звуче аранжмански. Мада, мораћу још пар пута да га преслушам, јер не могу да се одлучим да ли ми се музика више свиђа овако са клавијатурама или онако како сам их увек слушао уживо без истих.

Мислим да је Влада у праву, неке песме имају превише текста, па мора да се збрза, али генерално ми је све скроз ОК.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice textova, stvarno su malko shalala! Verovatno su momci hteli da naprave neki spoj izmedju heavy metala i neceg komercijalnog. Po meni te dve stvari ne idu zajedno. Sto se muzike tice, stvarno nema sta da se prigovori, mnooooogo dobro sviraju! Koliko sam mogao da primetim, oni stvarno nemaju srece na tim takmicenjima, uvek daju neki svoj maximum i onda dolazim do zakljucka da im verovatno tu nesto fali cim ne mogu nigde da pobede!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...