Jump to content

Antologija


Telcontar

Recommended Posts

AlogiA performed in many big concerts:

Three biggest Serbian Guitar Festivals in Zajecar (2002, 2003, 2004)

 

Pogledaj malo bolje.

 

A za to da li bend treba da peva na srpskom ili na negleskom nema veze sa vezom.Bend treba da bude kvalitetan,a da li je tekst na srpskom je nesto sasvim drugo.Makar meni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, nikad Alogia nije bila takmicarski bend (kao ni Dargoron, uostalom), to hocu da kazem.

 

Malo je trulo zbog Gitarijade sto se favorizuje srpski, kad je uklonjena obaveza da bend MORA da peva na srpskom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja totalno podrzavam to sto se forsira srpski. Sada mi padaju na pamet samo dva benda koja imaju pesme na engleskom a da su popularni u Srbiji(Eyesburn i Ortodoxi). Pobednik gitarijade ne treba da bude najbolji metal bend koji se tamo pojavi (na primer Consi ove godine) nego rok/pank/metal/hc bend koji ce odredjena populacija slusati i voleti. A ta populacija lakse prihvata srpski jezik. (komercijala)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja totalno podrzavam to sto se forsira srpski. Sada mi padaju na pamet samo dva benda koja imaju pesme na engleskom a da su popularni u Srbiji(Eyesburn i Ortodoxi). Pobednik gitarijade ne treba da bude najbolji metal bend koji se tamo pojavi (na primer Consi ove godine) nego rok/pank/metal/hc bend koji ce odredjena populacija slusati i voleti. A ta populacija lakse prihvata srpski jezik. (komercijala)

Nemam ja nista protiv toga, ali onda je lepo trebao da ostane uslov da se mozes prijaviti samo ako radis na srpskom. Ovako je to cista diskriminacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, da je bilo 5000, mada si u pravu. Mozda i jeste, ali mi nije licilo. Puno ljudi na tribinama, pa tesko proceniti.

Ali, niko ne ide na Gitarijadu sa namerom da samo ucestvuje, mozda kad skapira neke stvari, pa drugi put ako prodje (kao mi). Bilo bi mnogo bolje kad bi se svi u startu prijavljivali da idu da se zezaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Antologija je toliko smeshan bend da ja nisam mogla da skontam geldajutji spot da li je to ozbiljno ili se neko zajebava!!!!

 

And you're a smartass girl. I like your kind. Thank you for your tits, they're quite inspiring... yes they are, they are!

 

Nego bre 202-jka bas forsira Antologiju, zbog ociglednog kvaliteta.... :da::pivopije: Kad ce neki certic u BG bre? :red: I know I know... ali ipak vi vucete na rock, mnogo vise publike bi mogli da napunite nego neki trash metalci (uz duzno postovanje njima)

 

P.S. Okacite "Javi se" na sajt :da:

 

Edited by J0N B0N J0\/1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...