Jump to content

Antologija


Telcontar

Recommended Posts

Na gitarijadi u Kuli nisu pobedili jer je bila namestena

Ajoooooooooj, sta reci za tu cuvenu gitarijadu u Kuli! Predsednik zirija je bio covek koji svira turbo dzihad a vlasnik tog prostora je covek koji mrzi metal iz dna duse! Sta reci kada je jedan Anguish Sublime dosao, odsvirao i oduvao sve prisutne a ne udjose ni u finale!!!

Elem, sto je najvaznije, na kraju pobedise ni manje ni vise negio NEOZBILJNI PESIMISTI! Inace, njihov gitarista je kucni prijatelj od organizatora te nazovi gitarijade!

Tu je Antologija vise nego zasluzila pobedu, ali eto, mislim da je to bila prva i poslednja gitarijada u tom gradu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 509
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Мислим да довољно о томе говори то што чисто сумњам да је ико овде чуо за бенд који се зове Неозбиљни Песимисти. Зашто ли сумњам да ће ико икад и чути за њих.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

RNA ne treba da ti bude merilo da li je neko cuo za njih ili ne. Slusao sam Neozbiljne Pesimiste na gitarijadi u Crvenki i stvarno su uzasni. Lik je ladno svirao na totalno rastimanoj gitari, pesme su jako lose, a na bini izgledaju kao pijandure iz lokalne kafane

Share this post


Link to post
Share on other sites

RNA ne treba da ti bude merilo da li je neko cuo za njih ili ne. Slusao sam Neozbiljne Pesimiste na gitarijadi u Crvenki i stvarno su uzasni. Lik je ladno svirao na totalno rastimanoj gitari, pesme su jako lose, a na bini izgledaju kao pijandure iz lokalne kafane

ne budi pesimista i to neozbiljni pesimista icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

LJudi dajte bre.bend je EXTRA,svi su extra muzicari,svirao sam sa njima zajedno u Crvenki,mislim da vam je ona tamo ekipa sa onim klavijaturistom bila mnogo bolja nego bez kljavi.Bash nedostaju za taj pravac.Inace svidja mi se mnogo to sto radite.Tekstovi su OK,normala...TOLIKO....pozdrav od benda

Sangre Eterna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зашто им је ускраћена? Па, чуо си како је публика гласала. Од првог урлика је било јасно да ће Папричице то добити, нема лажи нема преваре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Cekaj samo da drugi pevac (!) otpeva to icon_smile.gif

 

Jos se ne dam da mrak me odnese

necu da se predam, strahu da me slomi

cekam jutro ali nece da se rodi

nema svetla sto nosi dan

 

U tisini mracnih soba

lete price uz mojih snova

kuda idu svi ovi ljudi

da'l je zivot samo dugacak san, dugacak san?

 

Tu na ivici stojim sam

pred beznadjem ovih godina

gledam gde je ljubav preestala

kao senka u mraku nestala

 

i onda dz dz dz dz icon_razz.gif

Edited by Vangel|s

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Nabavite najnoviju stvar Trag kao i Tu Na Ivici......potpun preokret ljudi......

Jedna rec progressiva :mhihi:

 

Tesko da ce je neko dobiti(osim nas bliskih) dok Vlado to ne zavrsi.I ako imas ne davaj nikome slucajnO!

 

Evo mozete sad i pogledati sve vezano za bend na www.antologija.co.yu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...