Jump to content

Vlada Jet Bend


Geozee

Recommended Posts

Vlada Dzet je Legenda , Ljudi , alo bre ,malo postovanja .Ko je od vas cuo za Crne Bisere , ej bre , to je bio bend.Ja imam plocu grupe Tunel gde je verzija pesme Born To Be Wild i reci su mocne . Inace ima par pesama sa jakim recima , neznam da li sada svira Moje Vreme Leti ali je to hit i po.

Moje Vreme Leti ,

A u telu kuca sat ,

Dok mi sumrak preti ,

Ja sam miran , ja sam jak ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

cela ta prica oko vlade dzeta i toga kako on vadi(vadio je ili sta vec...u kom god vremenu hocete...neko pomenu to...)srpsku rock metal ili kakvu vec scenu...je smesna...

 

bendovi(i to mnooooooooogo bolji...ali mnogo.) su rostiljali po srbiji i pre njegovog demo mastersa...koji promovishe smecje i neke jadne tribute bendove 95% vremena...ali dobro...ljudi ionako imaju kratko pamcenje oko svega...

 

ja jesam odrastao na njemu...ali ga nikad nisam smatrao za nekog ko me upucuje u muziku...jer on nikad nije bio ispred svog vremena...sto je nuznost da bi nekog nazvao imenom "e taj tip se razume u muziku"..."on je muzicki guru"...itd.

 

bio je uvek zanimljiv host...i nista vise...

 

a bend je naravno smecje...to sto su matori nije izgovor za one zvuke koje proizvode...drzi se radija covece... icon_da.gif

Edited by darijus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, нису матори. Џет јесте метузалем, али поред њега у бенду су Лале који је 1984. годиште (чини ми се, извините ме ако грешим) и Ђига који је 1986. годиште. Тако да тај аргумент отпада.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da pokupi decu iz vrtica da mu sviraju u bendu i dalje ce celokupan utisak biti odvratan. Muzika koju sviraju je prevazidjena, a i nacin na koji je sviraju.

 

Ako vec hoce da se odrzi u svetu muzike neke predje u dj-eve i neka vrti neki haus. Zamisli Jeta sledece godine na exitu, na dance areni, mixuje neke gluposti icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, лупаш к'о максим по дивизији. Музика је сте превазиђена, али тим начином размишљања можеш рећи и да је музика коју свирају Franz Ferdinand, The Hellacopters, Wolfmother, The Jets (мала паралела)... превазиђена и био би у праву. Само што ниси у праву, јер рокенрол нема рок трајања. Друга је ствар ако ме је некоме то досадно, или из личних разлога не воли Џета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim ja Jeta ko da mi je pradeda, ali nacin na koji oni sviraju je jednostavno... los. Pesme su im bezlicne, textovi su bedni...

A ti sebe smatras kompetentnijim da ocenjujes rad jedne muzicke legende?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Covek ima svoje misljenje i to treba postovati.

Cuo sam na Gitarijadi novu stvar, koju je valjda Lale napravio. Previse je ono jako za Dzetov fazon. Ne ide mi zestoka muzika sa Dzetovim glasom. Za njega su bolje one bluzi pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuo sam na Gitarijadi novu stvar, koju je valjda Lale napravio. Previse je ono jako za Dzetov fazon. Ne ide mi zestoka muzika sa Dzetovim glasom. Za njega su bolje one bluzi pesme.

Nemoj tako, bio je ono odlican nastup.

 

All hail boogie METAL voogie! icon_rockdevil.gificon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj tako, bio je ono odlican nastup.

 

All hail boogie METAL voogie! icon_rockdevil.gificon_cool.gif

Stvarno je bilo ludo em nezaboravno gledati Dzeta u osvit zore i videti da jos ima ljudi koji ce da ga gledaju posle Van Gogha; malo, ali ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Pa kazi sta je dobro kad on peva samo sex i rnr u 159 godine i Born to be wild na srpskom, ajde molim te. To sto je on tebi cool zato sto vas vodi na mini turneje sa 202-kom to je drugo. On i Olja su pokrali taj radio, imam info iz prve ruke, i oni se kao zalazu za rock `n` roll. Kad su bili na gitarijadi u Zajecharu za Anti-dote su rekli :" Oni dolaze iz daleka..." pa uzmi kartu pa pogledaj ko je blizi Zajecharu... Pirot ili Beograd. A da ne prichamo o favorizovanju bendova iz Beograda a za sputavanje bendova iz manjih gradova. Pa ti sad kazi sta hocesh. Ja ovo ne izmishljam iznosim chinjenice koje su proverene. Tako da......

NO BULLSHIT JUST PLAY........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не причам о томе. Ти си рекао да ништа добро није урадио. Ако ништа, период са Црним бисерима за оно време је био екстра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...