Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

jebo vas patak. ja kontam da je indy - indira radic icon_smile.gif

 

 

 

meni se cini da ucesnici teme misle da ce ovakvom vrstom trashovanja biti iznad predmeta teme vise nego i sa cim drugim. isto tako mi se cini da ne mogu ispasti gluplji nego sto ispadaju.

 

dobar ti je post, samo mislim da si omasio forum, trebalo je valjda da ovo napises na `avangardu`.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indy je moje godiste, mada je Ana Kokic bolja riba. mhihi.gif

 

Kako vam se svidja Cecino novo izdanje, plave kose i kilometarskog izrastka? Ja kad je prvi put videh, rek'o :''Pobogu, sto se ne ofarba? Ona makar ima para za zilion stilista.'' Kad ono, provalih, u tom izrastku je i fora. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Indy je moje godiste, mada je Ana Kokic bolja riba. mhihi.gif

 

Kako vam se svidja Cecino novo izdanje, plave kose i kilometarskog izrastka? Ja kad je prvi put videh, rek'o :''Pobogu, sto se ne ofarba? Ona makar ima para za zilion stilista.'' Kad ono, provalih, u tom izrastku je i fora. mhihi.gif

od kako se ofarbala jos se jasnije uocava njeno cigansko poreklo icon_da.gif

prava ciganka seljancica, koja ima samo osnovnu skolu, a pocela je svoju "karijeru"pevajuci po kafanama iz svoje i obliznjih selendri sa 16 godina....tuzno...jos ste mi tuzniji vi koji je volite...c c c...jadnici....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne seri!!! to sto ti degradiras ljude koji su sa sela je jadno... njena velicina i jeste u tome, sto je dosla iz vukojebine i postala to sto danas jeste a to je najveca zvezda ovde. ona sad ima nekih 30ak godina i ima sve, postigla je vise nego bilo ko u njenim godinama i ja joj se divim. a da ne pricam kako bukvalno nema pesmu koja ne valja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nino?Anyone?

user posted image

 

Ime: Nikola Resic

Nadimak: Nino

Datum rodjenja: 22.01.1964.

Mesto rodjenja: Bosanska Dubica

Visina: 185 cm

Horoskopski znak: jarac/vaga

Boja kose: crna

Boja ociju: crna

Omiljeni film: Lovac na potezu

Omiljena pevacica: Ana Bekuta, Selin Dion

Omiljeno jelo: ruska salata, sarma

Omiljeno pice: kokta icon_smile.gif

Hobi: citanje

 

Nino je kult!!! icon_rockdevil.gif

"šta ću mala s tobom, kunem ti se bogom, još uvek si mlada, da te ljubim sada" icon_rockdevil.gif

Znam da je Nino bio u nekoj frci jer mu je Šerif Konjović uzeo ribu i pretio mu. Bilo na "Svetu u boji"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olja Karleusa je dobra p**** icon_redface.gif

 

user posted image

Da, to je ona! Za razliku od vecine zvezda, ona uzivo izgleda bolje nego u novinama! Uh, kad se setim! Ne znam ni jednu njenu pesmu ali doslo mi je da joj pridjem u avionu i pocnem srati kako sam njen veliki fan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, Vendi nikad nije imala hit, to stoji, al ima nesto drugo ph34r.gif

 

Inace ona treba da igra u filmu isidore Bjelice "Kraljica Draga u ormanu" icon_smile.gif

 

A da ne pricamo o onom da je tuzila Vuka Bojovica sto je zivotinji (majmunu ili nilskom konju) dao ime Vendi icon_smile.gif

 

Vendi je meni lik, pravi se pametna i ima muda

 

edit: nije akcenat na njoj nego na slikama sa linka aman icon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Natasha!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vracam se ja pre par godina sa letovanja u Grckoj busom, ekipa luda, a vozac pusta narodnjake non stop. Secam se jednog zanimljivog stiha gde smo mi poludeli i trazili da ponovo pusti, sofer se napalio i tu pesmu pustio bar 5 puta zaredom i to pojacao do daske. Ide odprilike ovako

 

Dok ti druge vodis na pice i veceru

ja te kuci cekam, smekeru, smekeru icon_biggrin.gif

 

Bio je jos jedan hit ali to vam pricam u sledecem nastavku icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vendi me jako nervira, pravi se pametna a obicna je seljanka.

I nikad nije imala hit

wallbash.gifwallbash.gif Kako nije,a Pracnuo se sarancic?Jeste gledali spot?Najbolji je kraj,Vendi se valja po nekom potoku,odelo mokro,slepilo se...U jednom trenutku joj obe bradavice ispale,a suknja upala u dupe.To je,deco moja,posvecenost.Sta se sve nece uraditi zbog umetnosti. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...