Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

Saša Vidić je i Sekin stilista ph34r.gif

Mada Ceca je uvek imala stila, bez obzira na sve... Sviđalo mi s ekad ju je radio Darko Kostić. On ima lepe modela a i stila. A ne dopada mi se ona kreacija Zvonka Markovića s Marakane icon_mrtav.gif Baš je bila ružna haljina...

Doduse, mora se priznati da je i cigankaru Seku doveo u red... Setite se kako je izgledala na pocetku karijere. mhihi.gif

 

Da, ono sa Marakane mi je bilo a'la cirkus. Sada je izgledala otmeno i sveCki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зове се Индира, нема ни 20 година, бар тако кажу, тако да то за кафане тешко да ће да буде, мада је Тина рађала са 16...

Pa, pre nego sto je rodila sa 16, Tina je vec uveliko pevala po kafanama. Tako da, ni za Indy nije nemoguce. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

SPALITI CECU

Ej bre otkinula za disk u papiru 500 kinti, kao fora treba joj za svetlo ili sta vec. (mislim na Usce i na to sranje koje nisam ni bio)

Dalje Karta 500 kinti + tv prenos

 

PLJACKA violent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gifviolent.gif

 

Malo li ima?

Malo li joj je ostavio onaj njen muz........................

 

Zeljko Joksimovic je u daleko boljem izdanju dao Cd za 150 kinti.

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Ma ko je bio na Cecinom koncertu svaka mu cast. Punimo Pune.

A vidim i ona se napunila (nagojila zestoko)

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Iako je još uvek u braku sa Minom Kostić, Tika, vlasnik "Beogradskog taksija", započeo vezu sa Indy čiji otac radi kao taksista!

 

 

TAKSI VEZA!

 

 

"Grand" produkcija nedavno je lansirala atraktivnu crnku Indy koju koleginice sa podužim estradnim stažom već doživljavaju kao žestoku konkurenciju. To možda ne treba da čudi ako se u obzir uzme činjenica da je pomenuta dama član porodice Đogani koja je do sada iznedrila veliki broj talentovanih muzičara a najpoznatiji od njih Đole Đogani o svojoj sestričini priča samo najlepše: "Indy je od najranijeg detinjstva pokazivala veliko interesovanje, ali i talenat za bavljenje muzikom, pa je sasvim logično bilo da jednog dana profesionalno počne da se bavi pevanjem. Čujem da mnogi hvale njen album prvenac i da je već sada porede sa velikim zvezdama domaće muzičke scene, što je za pohvalu".

Zahvaljujući finansijskoj injekciji dobrostojećeg strica koji se bavi građevinskim investiranjem, Indiri (Indino pravo ime) je pošlo za rukom da okupi vrhunske saradnike na realizaciji svog prvog CD-a. Tako je folk amazonki, kako je nazivaju, sve tekstove napisala Marina Tucaković , promotivne fotografije snimio je Dejan Milićević , a album je objavila izdavačka kuća Saše Popovića i Lepe Brene . Javna je tajna da samo "ulaznica" u "Grand" produkciju košta oko 20.000 evra, što u današnje vreme i za naše standarde nije nimalo naivna svota. Ipak, čini se da Indy uloženi novac nije bacila, bar ako je suditi po zastupljenosti njenih pesama na radio-stanicama i po konzumentima folk muzike koji pozitivno reaguju na njene pesme "Na rate", "Bela haljina"...

Uz sve to atraktivnoj Indi posrećilo se i na ljubavnom planu - u emotivnoj je vezi sa Tikom , bivšim partnerom Mine Kostić , koji će sasvim sigurno svojoj novoj devojci pomoći da opstane u nemilosrdnoj estradnoj džungli. Tiosav bar u tome ima višegodišnje iskustvo!

Manje je poznato kako se novopečeni par upoznao, ali nije isključeno da je poznanstvu kumovala taksi veza budući da je Tika vlasnik "Beogradskog taksija" a da je Indirin tata taksista.

Prvi put Indi i Tika pojavili su se zajedno na nedavnom snimanju "Grand šoua" na opšte iznenađenje prisutnih a ponajviše Mine Kostić koja je baš tog utorka snimala emisiju svoje izdavačke kuće. Ako je verovati dobro upućenima, prsata pevačica sasvim je mirno reagovala na novu vezu svog bivšeg dragog, ali joj se nešto kasnije u šminkernici sa usana ipak otrgla rečenica: "Dosta je mene drao, nek sad dere neku drugu..."

Oni koji poznaju Indy sumnjaju u dugovečnost veze sa Tikom pozivajući se na njen temperament i pomalo nezgodan karakter. U svakom slučaju, isključeno je da će Tiki biti dozvoljeno da se prema novoj devojci odnosi kao prema ličnoj svojini što, između ostalog, uključuje javljanje na njen telefon, brojanje para posle održane tezge...

 

 

 

Mina: "Čula sam da su zajedno"

 

Da li je Tiku već zaboravila ili na aktuelnu vezu svog supruga ipak nije ravnodušna, ne znamo, tek Mina nije želela da se upušta u priču o novoj ljubavi svog bivšeg...

"Čula sam da su Tika i ta devojka zajedno, ali njihovu vezu zaista ne želim da komentarišem! Da li smo se Tika i ja zvanično razveli, to je samo naša stvar i smatram da nikoga sem nas dvoje tako nešto ne treba da zanima!"

Super vest!Potvrdjuje lepo misljenje koje imam o takvima poput nje - beskrupulozne seljancice koje su voljne da postanu obicna komadina mesa za 5 minuta slave,nista nije sveto.Satana ceka u paklu sa uzarenom kurcinom. icon_rockdevil.gif

 

Boban Zdravkovic!

Edited by grave

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Ana Kokic kao nije imala vezu. Ona je gora od Indy, i ne zna da peva.

A Hrvati su upravu Ceca Jeste Svinja Debela!

Ona onolicna, sa onako tankim nogama debela? Nema teorije.

 

A, za Anu nisam rekla da dobro peva i da nije imala vezu... Samo da je dobra riba. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ana je bedna... Dok je bila u Energiji mislila sam da je fina devojka, uvek je delovala povučeno i mirno a sad je postala prava dr*** no.gif

A ko je slušao Energiju provaljuje i da uopšte nema glas kao onda što dovodi do toga da to tad nije ona pevala... Još jadnije... no.gif

 

Ovo za Indy je užas wallbash.gif Niže da se spusti nije mogla...

 

Što se Cece tiče, nije mi žao za koncert jer je stvarno vredelo i ne verujem da iko na našoj sceni može da joj prismrdi... Novi album joj je fantastičan i to samo dokazuje da je ona jedina i prava zvezda ovde a to uostalom govori i 150.000 čljudi koji su bili na Ušću

evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ana je bedna... Dok je bila u Energiji mislila sam da je fina devojka, uvek je delovala povučeno i mirno a sad je postala prava dr*** no.gif

A ko je slušao Energiju provaljuje i da uopšte nema glas kao onda što dovodi do toga da to tad nije ona pevala... Još jadnije... no.gif

 

Ovo za Indy je užas wallbash.gif Niže da se spusti nije mogla...

 

Rekao sam i reci cu opet za Indy - meni je to super.To i ocekujem od pevaljki,ispunjavaju sve moje zelje.Isto i za Anu,neka bude sto veca droljetina.I jos volim da procitam da se narodnjaci valjaju po blatu na ciganskim svadbama za 100 jevreja - bas takve stvari zelim od njih,a ne ona Cecina proseravanja "Nisam imala muskarca otkad je umro Arkan".Malo sutra!

 

Ali ne zaboravite...Satana ceka u paklu sa uzarenom kurcinom.

 

E,tako...sad mi drugarica javlja da je izasla njena sika u Sveu sa Cecinog koncerta. icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...