Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja tako mislim kada vidim christiana. kada vidim čoveka, odmah smiley. čovek je pravi hippie.

 

I onda krne bas intro u Souls Of Black i masa se raspadne od srece...

 

 

Ili Perilous Nation, pa da se masa raspadne od iznenadjenja i srece...

Edited by MREžAsTI MEn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ниси усамљен у том мишљењу. Ту је нестао онај Тестамент који смо сви волели, треш метал бенд са јаком мелодијском подлогом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista od test ove godine to mogu reci provereno, pregovarao sam oko 14meseci cini mi se i nismo uspeli da nadjemo zajednicki jezik, za 2008 nikakvih planova itd. Jbg.

pa u cemu je problem? misle da smo jos na plemenskom nivou uredjenja? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citiram Shitbuster-a, Legacy, NWO i PWYP su naj Testament albumi, a onda SoB pa Ritual pa The Gathering i ta marva.

 

Ma Testament su majka, jebeni Lajv u Filjmuru je naj koncert koji sam slusao...

 

Frubi dovodi ovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa u cemu je problem? misle da smo jos na plemenskom nivou uredjenja? :)

 

 

izgleda da traže mnogo para... nismo mi zaostali, samo ekonomski definitivno jesmo, to je potvrdio i dave mustaine nakon svirke ovde, da smo mnogo siromašni i da su prodavali ovde svoje majice ultra jeftino kao da nam izadju u susret

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji thrash vokal?Idi bezi.

 

сложио бих се са ђозијем да је најбољи треш вокал. лик мени на сваком албуму пева и дере се јебозомно. нема бољег од њега. у том жанру, нема. мада ми је он у топ 10 омиљених метал певача икада.

Edited by Kinez

Share this post


Link to post
Share on other sites

izgleda da traže mnogo para... nismo mi zaostali, samo ekonomski definitivno jesmo, to je potvrdio i dave mustaine nakon svirke ovde, da smo mnogo siromašni i da su prodavali ovde svoje majice ultra jeftino kao da nam izadju u susret

Што не значи да су овде јефтине, него их напољу продају скупље да би заадили више пара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nek' neko pozove Superhika da poseti Srbiju, tako da nam se finansijsko stanje popravi ...

 

Kupovanje majice na koncertu je lame ... Bolje uzmi originalni disk... nervira me jer masa uzima majice kako bi pokazali svima da su bili na njihovom koncertu... znam takvih par pacijenata koji pljuju po mejdenima, a neki dan sam ih video sa majicom istoimenog benda... kao "imao sam viska para pa sam uzeo majicu"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени жао што нисам узео мајицу на Металици. Диск увек можеш да купиш, једина разлика је у томе што на концерту можеш да добијеш и аутограме.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...