Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Још нешто, читао сам коментаре на Б92 и мука ми је. ОК, безвезе је правити срања, није лепо, бла, бла, бла, али кад видим оно кењање апсолутно неупућених људи тамо. Највише волим оне који кењају како не могу да воде децу на текме због "хулигана" :rolleyes: . Води дете у зоолошки врт, пичка ти материна, ево скоро се "озебрила" зебра, шта ће дете на утакмици?!?

Brate,jel si ti normalan? Sto vodi dete na utakmicu? A zasto da ga ne vodi? Jel treba normalni ljudi da strahuju od huligana? Ja bi malo tim kretenima sto izazivaju tuce i prave sranje izotvarao lobanju penderkom pa vise nikad ne bi ni petardu bacili a kamoli izazvali tucu.

I tebe su verovatno vodili na utakmice kad si bio mali? a sad zagovaras da se ne vode deca na utakmicu... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Још нешто, читао сам коментаре на Б92 и мука ми је. ОК, безвезе је правити срања, није лепо, бла, бла, бла, али кад видим оно кењање апсолутно неупућених људи тамо. Највише волим оне који кењају како не могу да воде децу на текме због "хулигана" :rolleyes: . Води дете у зоолошки врт, пичка ти материна, ево скоро се "озебрила" зебра, шта ће дете на утакмици?!?

 

Brate,jel si ti normalan? Sto vodi dete na utakmicu? A zasto da ga ne vodi? Jel treba normalni ljudi da strahuju od huligana? Ja bi malo tim kretenima sto izazivaju tuce i prave sranje izotvarao lobanju penderkom pa vise nikad ne bi ni petardu bacili a kamoli izazvali tucu.

I tebe su verovatno vodili na utakmice kad si bio mali? a sad zagovaras da se ne vode deca na utakmicu... :no:

ja kad sam bio mali cale me je vodio na zvezdine tekme...uvek na sever i jedine batine koje sam tada dobio su bile od zandara!!!BOLJE CERKA KURVA NEGO SIN ZANDAR!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e danas sam u skoli pokupio prave informacije...znaci 2000 delija je krenulo ali naravno nisu svi mogli da prodju na teren i tribinu...tako da je cifra manja...grobosi i paokari su se posteno tukli i nisu bezali...prava tuca je bila u VIP lozi...van nje je bilo gadjanje stolicama i bakljama...a u VIP je bilo surenje...inace i pre tekme je bila neka frka izmedju brigadira i jos neke ciganske grupe...tj ferka nekih likova...toliko...XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sovo - Sta je bilo na eurosportu?

 

Duel tajlandske i vijetnamske ženske reprezentacije u nekom Č-U-D-N-O-M sportu! :)

Šutaju loptu preko (odbojkaške) mreže i pritom izvode neke borilačke-veštine pokrete. :) Ako neko zna kako se ono zove, nek' dojavi. Pobedile Tajlanđanke. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duel tajlandske i vijetnamske ženske reprezentacije u nekom Č-U-D-N-O-M sportu! :)

Šutaju loptu preko (odbojkaške) mreže i pritom izvode neke borilačke-veštine pokrete. :) Ako neko zna kako se ono zove, nek' dojavi. Pobedile Tajlanđanke. :D

 

:) :)

Gledah ovo..oni smec servisi makazicama su najjaci :)

Samo je sranje sto se servis tesko prima.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :)

Gledah ovo..oni smec servisi makazicama su najjaci :)

Samo je sranje sto se servis tesko prima.

 

Prvo mišljah da je komedija. Odlično je!!! Ali, bolji su oni glomazni bilmezi što ubacuju kugle od 100 i nešto kila u metalne obručeve za određeno vreme. Također, ako je nekom u znanju šta je ono, nek' rekne. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, kad pomenu Mančester... :) Nemanja Vidić je inače sin brata moga teče, pošto smo iz istoga grada jelte :) Na Đurđevdan (tetkovu slavu) redovito sam sedela preko puta njega, a njegov večito pijani ćalac je govorio da će Nemanja biti fuzbaler, a ja pevačica, i da ćemo se uzeti :) :) :)

Edited by ~Snowy Owl~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, baš sam mislila da mi daje neke signale kad me je častio kartom za Dip Prpl pre tačno tri godine, kad posle nekoliko dana pročitah u tabloidima da je sa Romanom! :)

Inače, trudna mu je Ana. Tečove ćerke su se baš prošle nedelje vratile iz Engelske gde su bile kod njih, i treba da se porodi u toku decembra. :D

~EDIT: Tako da su moje šanse sad zaista ravne klincu! :)~

Edited by ~Snowy Owl~

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чуо сам Гњидића како прича енглески. Морам признати да је сјајан, чак је и острвски акценат покупио. Знам гомилу људи који живе више од деценију преко, па не умеју да бекну "страњских" језика. :) Значи, Видић није глуп, а и што рече Мишко, не треба он да буде паметан, већ да игра добро.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svi fudbaleri su glupi. Imam jednog druga (fudbalera) koji prica fudbalerskim jezikom. To ti je mesavina srpsko-hrvatskog i praistorijskog (pecinskog) jezika. :)

 

 

 

AUUUUUU

To bih volela da cujem.

Inace, nisu bas glupi, Zvezdan Terzic ima magistarsku titulu

sa BK univerziteta....

Dejan Stankovic je napisao jedan jako dobar blog na B92, ne bih rekla da je glup....Mada su neki mnogo zbunjeni...Obratite paznju kako pocinju recenice kada ih neko intervjuise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...