Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Geozee koju generaciju treniras?Ja sam u staroj SFRJ igrao za Zemunsku Mladost u prvoj B ligi , kada je Srza bio trener.

Sto se faula nad Tripkovicem tice , pazi to su sudijske greske , jebiga nikada se nemoze odsuditi perfektno , pa i Gurovicu cetvrta licna , kada se Kecman bacao u njegovu liniju kretanja tj. narusio mu cilindar-strucno ,i na prvoj i na drugoj nije bila , ali jebiga , ama ovo iz auta je materijalna povreda pravila ,mislim vi biste verovatno uzeli titulu u ovom odnosu snaga , ali jebiga aut je aut.

 

Govna engleska , doci ce na Exit j-bem ih usta , Strahinja to je tvoj reon , a ono govno za nas kaze zna se kakvi smo i to nije rasizam.Nikada nisam mogao ocima da ih gledam , a tek sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sepao je u kaznenom, a kad su holandjani dobili sansu, on se odjednom oporavio i potrcao ka igracu... mada je ovaj makazicama dao gol i nije imao sanse da ga spreci da "poentira"... mamu li mu krvavu...

:mhihi::mhihi:

 

Јебаће их Суринамци...

Да не помињем то што је Бог види боље од Кнута Кирхера. Ем су примили гол у последњем минуту, ем им је играч био повређен у том тренутку, ем тај и даље храмље, ем овај Нигеријац оде напоље и играју са десет играча...

 

А за оно што је Дербишајер (тачније Дербишир) рекао ћу клепити мкар једног Енглеза одем ли на Егзит...

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma GOVNARI!!!!!!!!!!!!!!!!

Pičketine pogane,oni znaju šta je čast!?!?

 

Uvek su bili "saveznici" na nož u leđa...

 

Neopisiva đubrad,stvarno sam promenio mišljenje 180c o njima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govna engleska , doci ce na Exit j-bem ih usta , Strahinja to je tvoj reon ,

 

Ne idem ja na exit, ne gotivim taj festival. Bio sam jedino na Slayer, cim su zavrsili, ja izasao...

 

Jos malo pa nasi pocinju...

 

 

Ma pitam da znam budem li ti sudio da ti pokazem sta je perfidna sudijska nepravda :twisted:

 

Majore, koliko ti placaju kada treba da sudis za neki tim? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче говнара, не треба се више њима оптерећивати...

 

- Краљица им је Немица

- Муслиман им је туцао мајку престолонаследника

- Макар једно од оне деце није Чарлсово (онако ружан и клемпав човек може да направи само мајмуна) већ оног мајора што је туцао Дајану док је била у браку

- Да не помињем то што им се десило ово испод, а то је рана која ће пећи до краја света... :mhihi:

26.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фурамо увлакачке мајице и стока белгијанска звижди химни...

 

Капирам да смо ми звиждали њиховој па враћају... :mhihi:

 

СРБИЈА!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...