Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

bio sam danas u fisherman's friendu (trazili smo bar jedno sat vremena prodavnicu, najvise nas je ujebao znak za Pet Centar koji bi trebalo uskoro da se otvori :redface: ) i nisam odusevljen bas izborom opreme za glodavce :( ali sta sve ima za kucice i macke, svaka im cast...

 

ali

 

ALI zasto bi iko drzao jeben milipede kao kucne ljubimce?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvara se 5 maja. Ja i dalje trazim pet door za macku, imaju u Happydog-u samo neka od 2500, ja trazim ona od 700 din... Mada sam kupila svu ostalu opremu... wc, transporter, cetke metle itd.... iskopala mog starog veterinara... i sad jos samo maca da dodje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvara se 5 maja. Ja i dalje trazim pet door za macku, imaju u Happydog-u samo neka od 2500, ja trazim ona od 700 din... Mada sam kupila svu ostalu opremu... wc, transporter, cetke metle itd.... iskopala mog starog veterinara... i sad jos samo maca da dodje :P

 

jel da ga zapakujem sa sve mašnicom? :wub:

 

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam takvu macu, cuveni Ciga :D toliko se klao da mu je koza na glavi postala mnogo debela, sav je hrapav kad ga pomazis :D ima obicaj da sedne ispod stola kad je neki veci rucak i onda te iz cistog cefa zakolje shapom po goloj nozi i ode :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Ti si genije :)

 

ne znam da li je Smorock genije ali znam da je đavolski hrabra kad će u kuću primiti jednog Golubačkog mačka :) taj ima rusvaj da napravi :) kad počne da ide po komšiluku i napada mačke posle ću ja da dolazim kod komšinica (ali samo ako su mlađe) da pokušam izgladiti nesporazume i sukobe :cool::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

l_c7c9f10051da5f5dd29ec3812f00f9a2.jpg

 

Evo mog Jovana, mozda sam vec stavila ovu slicicu, ali mnogo mi je leeep ovde, pa eto opet (:

 

 

a ove kuce sa Srebrnog jezera su mi bile najjace - pozirale su mi ovako sto godina, tako su sele i nisu se pomerale dok ih nisam slikala 5 puta =]

l_b05bbd8bdb7a4911593c5ab5d4a805db.jpg

 

i Boni lepotica, pas prijatelja...

l_fe8b04d4e188c0f08dbcc84a5962d521.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...