Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Joj, imala sam belog zeku pre par godina, medjutim komsija debil kreten pundravac mi ga je prikljestio vratima iz cista mira...

Bas sam plakala, i od tad ne zelim da imam zivotinju u kuci, znajuci da cu puno da patim ako ugine...ili se pojavi komsija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa taj nekakv stav. Ukljesti komsiju traktorom sledeci put. Necu da dozvolim da zbog necijeg hira ja budem nerecna. Bice onda i on :)

Meni su kera otrovali pa sam rekla da necu vise imeti kera dok ne budem imala svoju bastu.

 

Zivot ide. Bica umiru i stvari se menjaju. Jebo takav stav, ako hoces ljubimca uzmi ga ali sredi komsiju pre toga :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zovi veterinara, mislim da sam injekciju placala 500 din, nije mnogo uopste, i obicno joj vec posle prve bude bolje, a ako je bas jako bolesna, nekih 10ak dana ce je leciti, jer ako je ovako ostavis opadne joj i apetit i sva propadne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh da, zajebano je sto su praznici :(

Ja i zaboravila na to...

Pa sta juce je bio ok i danas odjednom tako? :confused:

Nije mi nijedna macka imala upalu pluca pa nemam pojma kako to zvuci/izgleda jbg. Daj mu da pije dosta tople supice i mleka, sta god da mu fali to ce mu dobro doci ;) Mozes mu dati valjda pola aspirina ili tako nesto, i stavis ga negde na toplo da se naspava, ali ipak potrazi strucan savet.

Ja ovog mog veterinara zovem i u pola noci kad trebam da ga pitam nesto, ali dobar je cika nije mi nijednom oterao u pm :)

Zna koliko sam vezana za moje cicose pa mi prasta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma valjda ce biti ok ako sacekas sa zivkanjem veterinara do utorka, samo ga nemoj pustati da luta, zatvori ga dotad, da mu se ne bi pogorsalo stanje, i mnogo tople tecnosti mu daj...

Javljaj kako je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate,to je zivotinja.Ostavi je na miru i bice ko nova.Malo se verovatno prehladila,ne zvuci kao ista ozbiljno.Moj dragi Nefas je bio macak od celika,nijednom mu nista nije falilo.

Ili ti nisi obratio paznju na to dal mu nesto fali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cisto da pojasnim moje macke su dvorisne macke, dakle ne zive u kuci. Prezivele su zimu pa me zato cudi da se na ovakvo vreme prehadila.

Mozda je postala alergicna na polen :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...