Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

hahahah, genijalna je! :D

Ove moje macke su prsle sa mozgom, ne moze covek spavati od njih, sinoc mi se popele na najvisi orman u sobi i u jednom trenutku se nesto istripovale i uradile salto mortale pravo medju moju kolekciju limenki i flasa piva na ormanu pored, ziv sam se isekao, to se sve odigravalo u pola 4 ujutru :)

 

l_8c703a34780d478d824b9708aa9c289e.jpg

 

l_cfce82b5d979b9ce52c7eaeaa4111145.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakve su ko etiopljani :D

 

 

e nisam vam pričala kad je ćale pokupio vranu. bila mala ispala iz gnezda.

kljukao je lukom pa ojačala i počela da vežba letenje po stanu i da nervira kera.

 

 

dođem ja kod mojih vidim nema im lustera u trpezariji.

ispostavilo se da je vrana vežbala letenje sa zamrzivača na luster i obratno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami kakav smo pokolj imali sa terijerima,da ne pozelis nikome.Naime dohvate se dva alfa muzjaka,mladji od 2 i stariji od 8 godina.Uhvate jedan drugog za vrat i ne pustaju se,ne smem rukama da pridjem izujedace me.Ja zavucem metlu izmedju njihovih zuba i ladno ih podignem tako zakacene.

Polijem ih hladnom vodom po ovom vremenu,nista!Pocnem da ih mlatim,puste se na momenat pa se opet uhvate,makljao sam se sa njima po celom dvoristu dok jednog nisam iscupao i podigao ga iznad glave.Bilans,pocepane njuske,usi i krv po celom dvoristu.I posle razdvajanja i dalje su urlali i skicali da nastave da se biju.

Jebote,kakvi su to divljaci od pasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahah, genijalna je! :D

Ove moje macke su prsle sa mozgom, ne moze covek spavati od njih, sinoc mi se popele na najvisi orman u sobi i u jednom trenutku se nesto istripovale i uradile salto mortale pravo medju moju kolekciju limenki i flasa piva na ormanu pored, ziv sam se isekao, to se sve odigravalo u pola 4 ujutru :)

 

l_cfce82b5d979b9ce52c7eaeaa4111145.jpg

 

o, boze, boze boze, kakva lubav :wub:

 

Evo malo Alfreda:

 

alfredfacazs8.th.jpg

101008142033nh5.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

o, boze, boze boze, kakva lubav :wub:

Па него, супротности се привлаче.

 

Фин ти је мачор, 'ладно пушта јарећу брадицу. ;)

 

Мачке су буквално најлуђа створења на свету, кад завршим са реновирањем собе има да усвојим и присвојим неку мацу. Зваћу је Fritz The Cat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па него, супротности се привлаче.

 

Фин ти је мачор, 'ладно пушта јарећу брадицу. ;)

 

Мачке су буквално најлуђа створења на свету, кад завршим са реновирањем собе има да усвојим и присвојим неку мацу. Зваћу је Fritz The Cat.

 

Ako ti se svidja Alfred i ako hoćeš, uzmi žensko mače, Alfred bi rado jebo.

Ozbiljna sam, stvarno.

 

Neću ispaliti za udomljavanje mačića, ne brini.

 

@Smorock, si išla u Balkansku, tamo ima onih trOO bodljikavih narukvica, pasaće mu neka sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delovalo mi je da mu je susvishe dosadno pa mi je kolega preporucio ogrlicu sa zvoncem... Sad bar sat vremena dnevno trci po kuci i zvoni okolo, izgleda da mu je to zabavno. A ovo je neka "rastegljiva" orglica, moze sam da je skine, jednom ju je vec tako i skinuo pa je onda doneo da mu opet stavim :)

Hvala, pogledacu.

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfred bi rado jebo.

Фебруар нешто поранио ове године, а? ;)

 

Ма зезам се, мислим да ми је другарица помињала да њена сестра поклања неколико мачића па ћу се распитати ако има и неко женско. Алфред мора бити задовољен. :mrgreen:

 

Чекај, ако усвојим женско маче онда морам да јој наденем неко друго име. Хммм?

 

Али, као што рекох, тек кад завршим са реновирањем јер ми је соба тренутно у тоталном космичком хаосу... :blink:

 

 

@Сморок: Шта да ти кажем, следећи пут стегни јаче ту огрлицу.

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delovalo mi je da mu je susvishe dosadno pa mi je kolega preporucio ogrlicu sa zvoncem... Sad bar sat vremena dnevno trci po kuci i zvoni okolo, izgleda da mu je to zabavno. A ovo je neka "rastegljiva" orglica, moze sam da je skine, jednom ju je vec tako i skinuo pa je onda doneo da mu opet stavim :)

Hvala, pogledacu.

 

Ja nisam uspela mačore da naučim na ogrlicu. Mada se nisam preterano cimala. Bilo mi žao, a i ovako ne idu nikuda, šta da nose ako neće... Alfred je tako popizdeo da je uspeo da je namontira sebi u usta i tako jurio na sve strane da je to trajalo i trajalo dok smo ga uhvatili a on izbezumljen...

Ali super ako hoće da nosi, ne daj bože ako ode nekud, pobegne, možeš da staviš neki telefon u to, ako ga neko nadje...

 

 

Фебруар нешто поранио ове године, а? ;)

 

Ма зезам се, мислим да ми је другарица помињала да њена сестра поклања неколико мачића па ћу се распитати ако има и неко женско. Алфред мора бити задовољен. :mrgreen:

 

Чекај, ако усвојим женско маче онда морам да јој наденем неко друго име. Хммм?

 

Али, као што рекох, тек кад завршим са реновирањем јер ми је соба тренутно у тоталном космичком хаосу... :blink:

 

 

@Сморок: Шта да ти кажем, следећи пут стегни јаче ту огрлицу.

 

 

Iskreni savet - uzmi musko. Kad imas macku, maci se svake godine, a macice je jako tesko udomiti. Veruj mi. Sigurno ne zelis da dodjes u situaciju da ih bacas negde.

 

Sisus je u pravu ako živiš u kući, ali ako živiš u stanu moraćeš skoro sigurno da kastriraš mačora isto kao i mačku, pa ti dodje sve jedno šta je... Samo znaj da je Alfred tu i da je spreman i da (još uvek) ima jaja. Ako se odlučiš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreni savet - uzmi musko. Kad imas macku, maci se svake godine, a macice je jako tesko udomiti. Veruj mi. Sigurno ne zelis da dodjes u situaciju da ih bacas negde.

Сисољубе, хвала на савету. Нешто контам, ако Алфреду увалим мачора као сексуалног партнера, мислиш неће приметити разлику? :mhihi:

 

Што би их бацао? У Вићенци праве специјалитете од мачака и то служе у ресторанима. Ништа ја не би бацао - само би извозио.

 

Sisus je u pravu ako živiš u kući, ali ako živiš u stanu moraćeš skoro sigurno da kastriraš mačora isto kao i mačku, pa ti dodje sve jedno šta je... Samo znaj da je Alfred tu i da je spreman i da (još uvek) ima jaja. Ako se odlučiš ;)

Чекај, је л' кад кастрираш мачора је л' онда мјауче за октаву више?

 

Не озбиљно, живим у стану али баш би волео да имам мацу. Ајд' јавићу ти шта и како кад ми се ово заврши у стану и кад питам ту ортакињу какве мачиће има да понуди. ;)

Edited by White Man

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali super ako hoće da nosi, ne daj bože ako ode nekud, pobegne, možeš da staviš neki telefon u to

Ставиш му Нокају 3110, да мож' да ти се јави од Вајтмена.

 

Ти: ''јеси ли је омрчио?''

Алфред: ''м' јаооооооооооооо, ма ууууууууууууууууууууу!''

Ти: ''дај ми Вајтмена''

Вајтмен: ''?''

Ти: ''е, знаш за оне мачиће...''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сисољубе, хвала на савету. Нешто контам, ако Алфреду увалим мачора као сексуалног партнера, мислиш неће приметити разлику? :mhihi:

 

Што би их бацао? У Вићенци праве специјалитете од мачака и то служе у ресторанима. Ништа ја не би бацао - само би извозио.

 

 

Чекај, је л' кад кастрираш мачора је л' онда мјауче за октаву више?

 

Не озбиљно, живим у стану али баш би волео да имам мацу. Ајд' јавићу ти шта и како кад ми се ово заврши у стану и кад питам ту ортакињу какве мачиће има да понуди. ;)

 

Ozbiljno, da ti kažem, nemoj da misliš da navodim vodenicu na svoju stranu. Mačori SMRDE. Zapišavaju i smrde. Alfred je izgleda izuzetak, ili još nije počeo. A mačka se pati u teranju i ima mačiće ako je spariš.

Tako da za stan je nož zaista najbolje rešenje.

Tužno, ali tako je.

 

A ti javi ;) Pa da se orodimo. Jel se tako kaže?

 

Ставиш му Нокају 3110, да мож' да ти се јави од Вајтмена.

 

Ти: ''јеси ли је омрчио?''

Алфред: ''м' јаооооооооооооо, ма ууууууууууууууууууууу!''

Ти: ''дај ми Вајтмена''

Вајтмен: ''?''

Ти: ''е, знаш за оне мачиће...''

 

:):):) Ne seri, nisam takva pizda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kastriranje je za domaće stambene kućne mačke potpuno normalna stvar.

ili bi da joj se nađeš na putu kad ima teranje?? ne želiš da znaš šta sve rade.

 

sećam se jednom, polupala je mojoj drugarici telefon jer je vukla i vukla kabl dok ga nije srušila dole. zatim na desetine čaša, jer joj je bilo interesantno da ih šapom vija po radnom delu ili sa stočića. zavese pocepane da ne pominjem.

 

itd.

nevaljale su mačke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sisuse, ne razmišljaju svi kao ti, a mačića ima na sve strane. I šta, da ih davimo? Ili je bolje da odu u stan i da budu kastrirani...?

Alfred mi je bio poteran od strane čopora pasa pa sam ga pokupila, a Marko je rodjen u stanu. Ma, u glavnom, perteruješ, a nisi ni vegetarijanac. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не озбиљно, живим у стану али баш би волео да имам мацу. Ајд' јавићу ти шта и како кад ми се ово заврши у стану и кад питам ту ортакињу какве мачиће има да понуди. ;)

Kad sam imala prvog macora nisma znala sta sve znaci imati macku u stanu.. Kada pocne da "obelezava" teritoriju to nicim ne moze da se opere. Bacila sam pola namestaja zbog toga.

Jeste, bolej je imati kucnog ljubimca u kuci nego u stanu, ali sta sad, mi koji smo zatvoreni u nase betonske kutije treba da se odreknemo svega samo zato sto nikada necemo imati dvorishte? Previshe surovo prema nama. Uostalom, nekkao mi je manji bedak drzati macku u gajbi neko kuce. Uako sam imala i kuce.

A i da se ne lazemo, kucne ljubimce uzimamo zbog nas a ne zbog njih.

Uostalom, jeste bedak sterilisato macku, ali kad ti Macka veterinar kaze da je to ok, veruj :)

 

Ma, u glavnom, perteruješ, a nisi ni vegetarijanac. :)

 

Rekla ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...