Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

Добро су се држали прво полувреме...после је машинерија објаснила неке ствари (плус се Картер повредио).

Хауард солидно навежбао шут.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

žao mi je vincea, stvarno ga sjebu te povrede. :icon_ne: najavljuju reddicka kao nekog njegovog naslednika, a i on je bio preslab. mada je popio jedan lakat od lebrona. :haha: sa druge strane, ne znam šta se dešava sa rashard lewisom. još uvek su mi u sećanju one trojke iz sezone kad su izbacili klivlend u finalu istoka. od tad kao da je zaboravio da igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A je si l' ti odvojio neku kintu za Kraljevo?

 

Nisam, posto trenutno nemam posao, da imam odvojio bih, inace uvek i dok sam studirao pa i sada nekoliko puta godisnje kupim one razglednice ili sta vec se prodaje za 150din. za decu bez roditelja ili sl. Ja da sam na poziciji bilo kojeg naseg NBA igraca ili fudbalera dao bih bar 10% svojih zaradjenih para u karijeri u dobrotvorne svrhe. Aj sad kazi sta si ti uradio?, kad se vec prozivamo...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkud nekom pravo da sudimo da recimo Pedja nije dao ? Ja sam bash ubedjen da je vecina aktivnih sportista dalo , samo se ne eksponiraju ili to cine preko humanitarnih fondacija ciji su i sami neki osnivaci, i Krle je sigurno dao vise od 10k iz svog dzepa , a akcija koju je organizovao je vise da se marketinski sagleda problem .

 

edit

 

potvrda mojih reci :

 

Krasic donirao 500k dinara

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa pazi, mozda je i dao, ja sam lupio onako bezveze za slucaj da nije dao :bigblue: , i pod tim sam hteo da obuhvatim sve one koji zaradjuju milione a boli ih kurac ko su i odakle su, a ima ih...uostalom nisam ja niko i nista, niti je ovaj forum mnogo bitan da moram da pazim o kome cu sta da kazem....znam da on organizuje neke kampove za decu, i sta ti znam sta jos...

 

ovo sto je uradio Krasic je za pohvalu i pogotovo Z.Arnautovic, jebote kad moze ona koja se bavi streljastvom a verovatno i sama spaja kraj sa krajem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubedjen sam da je vecina dalo , neki manje neki vise , nebitno koliko zaradjuje , i oni imaju iste osobine kao mi , neko je malo skrtiji neko je velikodusniji , i sta je poenta da svaki sportista da milion evra , da svaki Kraljevcanin dobije vilu ? Ovako nek nasih recimo 1000 vrhunskih sportista da desetak hiljada i eto sasvim zadovoljavajuce sume .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam, posto trenutno nemam posao, da imam odvojio bih, inace uvek i dok sam studirao pa i sada nekoliko puta godisnje kupim one razglednice ili sta vec se prodaje za 150din. za decu bez roditelja ili sl. Ja da sam na poziciji bilo kojeg naseg NBA igraca ili fudbalera dao bih bar 10% svojih zaradjenih para u karijeri u dobrotvorne svrhe. Aj sad kazi sta si ti uradio?, kad se vec prozivamo...

 

Ja sam npr. poslao sam neki dan 10 poruka na 1003,a nisam nikoga od sportista prozivao.Za razliku od tebe koji nisi dao pisljivog boba a seres.

I nije istina da ne mozes sugavih 50 dinara za jednu poruku dati,mani se tih "trenutno nemam posao" fora.Ako imas za net,imas i 50 dinara za ovo.Na kraju krajeva,ne moras ti dati nista,to nije nikakva obaveza,samo nemoj srati drugima i izigravati dezurnog dusebriznika kad nemas pravo na to.

I niko od nas ne zna kako bi se ponasao da je pun ko brod.Da li ti znas sta je 10% od takve gomiletine zarade?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam npr. poslao sam neki dan 10 poruka na 1003,a nisam nikoga od sportista prozivao.Za razliku od tebe koji nisi dao pisljivog boba a seres.

I nije istina da ne mozes sugavih 50 dinara za jednu poruku dati,mani se tih "trenutno nemam posao" fora.Ako imas za net,imas i 50 dinara za ovo.Na kraju krajeva,ne moras ti dati nista,to nije nikakva obaveza,samo nemoj srati drugima i izigravati dezurnog dusebriznika kad nemas pravo na to.

I niko od nas ne zna kako bi se ponasao da je pun ko brod.Da li ti znas sta je 10% od takve gomiletine zarade?

 

ne seri, 10% je 10%, kakve kurac ima veze koliko je para, to samo znaci da mu ostaje jos devet puta vise od te gomile...i nisam ja nikakav dusebriznik, vec si ti koji se sam ovde hvalis koliko si poruka poslao a niko te nista nije pitao...pazi molim te nemam pravo, uh jebote, koji si ti kurac ovde da sudis ko ima na sta pravo? Ja sam to rekao onako usput i to nije bila poenta moga posta, vec sama sportska vest...uostalom ovo je jebeni forum i ja nemam ovde ni ime ni prezime i ljudi nemaju pojma ko sam, tako da mogu da serem sta god hocu, za to forumi uglavnom i sluze, jaka stvar...mogao sam da kazem da sam poslao 100 poruka...uostalom vec sam rekao da dajem, i od mene je to sasvim dovoljno, da daju svi koliko i ja bilo bi super...a sto se tice neta, nije moj, ja ga koristim za Dz., da moram da ga placam verovatno ga ne bih ni uzimao i da imam para...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvalim se i niko me nista nije pitao? :haha:

 

Aj sad kazi sta si ti uradio?, kad se vec prozivamo...

 

:haha:

Mnogo si ti nesto zaboravan.

 

No nebitno,kada pocinjes nekoga da prozivas,pogotovo kada se radi o nekom konkretnom slucaju,onda moras za to imati razlog.Ili ako nista drugo,barem da ne budes licemer,pa da seres nekom o necemu za sta ni ti sam nisi pomerio bulju.

 

Ako ti imas pravo da seres sta hoces,onda i ja imam pravo da serem tebi sto ti seres,zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...