Jump to content

Nba


Aurora Calerva

Recommended Posts

ako je chauncey sjeban, završava i karijeru. baš sranje. :no: on, deandre i reggie evans su mi najdraži u klipersima.

kobe peti na all time scoring listi. čim je to ispunio, više ništa nije mogao pogoditi sinoć. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebeni raptorsi pukli bezveze, kad dzamal maglor ne ume loptu da uhvati kako treba. wall bio nezaustavljiv na kraju, pretrcavao preko bejlisa ko od sale.

 

jr smith pre neki dan ubacio 60 koseva za onaj kineski klub, gadjao 14/18 trojke cini mi se.

 

evo video:

 

 

slazem se da ne moze da zameni bilapsa, al' dobro bi im dosao ako ce chauncey odsustvovati na duze vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva legenda McGee, ovo je moralo na fb da se podeli xD

 

Craptorsi još čekaju Andreu, ima li kakvih vesti vezanih za njega? Na raptors.com news odeljku opuštencija, kao da glavni igrač ekipe nije povređen i da fanove ne zanima kada se vraća :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pekovic i rubio jebitacni :rockdevil:

sta je sa darkom opet, vidim nema ni na klupi?

 

@kai.exe mene sjebali juce protiv atlante. dobri su u poslednjih par tekmi, 3 vezane pobede. vratio se matori red, nash se oporavio i sad su u najboljoj formi od pocetka sezone. a to za milvoki je bilo neko sranje, jednom ih dobili bez vejda, drugi put ih dzenings zakopao trojkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...