Jump to content

Tattoo


blondie

Recommended Posts

upravo, isti taj ko je odabrao to i okacio da pokaze svima ne moze da ocekuje da se svima svidja i da svi kazu "vau, sto je dobro" posto ako ocekuje zadovoljenje svog fragilnog ega preko foruma... onda se zajebao...

 

s druge strane, Ana, meni se jako svidja tvoja vratna tetovaza, imao sam i fantazije o njoj.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Thnx Remedy, cast mi je biti deo tvojih fantazija :):):)

 

@ Feral

 

haj molim te okachi neke fotke tetovaza sa realnim portretima, bas me zanima kako to izgleda, posto nisam neki fan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro ce nadam se ici chest piece na mene, radit ce mi dobar prijatelj koji je inace jedan od najboljih tattoo-majstora u HR (Filip iz Iguta), u njeg nekako jedino imam full povijerenje da ce ispast perfektno i da nece bit greskica... Jos samo trebam skupit kojih 400-500 eurica (ovo je popust) :) ...

Edited by *Nameless*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bismo svi imali isto misljenje i kada bi se svima svidjale iste stvari svet bi bio jedno veoma dosadno mesto :)

 

Postujem svako misljenje i svaciji dozivljaj, postujem iskrenost.

Al' mislim da postoji finiji nacin da svoje misljenje ispolji. (Npr: 'Meni se ne svidja' umesto 'Krsh je')

 

 

Al' opet, kada bismo svi bili fini (a iskreni)... Uf, hard to imagine.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

USB 2.0 :)

 

 

Da li neko od prisutnih može da pita svog tatoo majstora da li prima šegrte na obuku? Imam brata koji je veoma talentovan crtač, studirao je na Akademiji lepih umetnosti i hteo bi da počne da se bavi tetoviranjem, ali mu je potreban učitelj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja hocu da istetoviram Freedom for the wild at heart, kept in cages na vratu/ledjima. Uopste se ne plasim bola, ali moram da budem 1000000% sigurna da necu dobiti nikakvu jebenu bolestinu. Koji je najbolji studio u Beogradu? Cena nije problem, vazno da je cisto i da dobro rade. Znam za Sindjel, ali svi kazu da je precenjen, a i nesto mi se ne svidja njihov stil.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja hocu da istetoviram Freedom for the wild at heart, kept in cages na vratu/ledjima. Uopste se ne plasim bola, ali moram da budem 1000000% sigurna da necu dobiti nikakvu jebenu bolestinu. Koji je najbolji studio u Beogradu? Cena nije problem, vazno da je cisto i da dobro rade. Znam za Sindjel, ali svi kazu da je precenjen, a i nesto mi se ne svidja njihov stil.

 

tetoviram ja, zahrdjalom viljuskom. dzaba. ne's nista navuci, garant, ostrim je na betonu, a beton, kazu, skida sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...