Jump to content

Koje lekcije staviti na sajt...


Dushan S

Recommended Posts

Katastrofa... no.gif Nisam primetio da je obrisana ta tema o teoriji. Ko ju je obrisao i zašto??? Vuče ti li si, šta ti bi? Pa na svakom forumu postoje neke teme koje i kad više nisu aktivne, zaključa se pa se čuva jer postoje dobre informacije u temi no.gif

Specijalno zbog Secracona i ako se dobro sećam Gargamela (hehehe, neću nikad moći da se naviknem na ovo Imaginos icon_razz.gif ) koji su se baš trudili na temi.

 

Inače hvala svima na predlozima, ali ja sam se nešto tripovao da ću imati vremena a neću, naravno to je i dalje na spisku "things to do", ali evo danas sam ustao izašao iz kuće i vratio se u 1 ujutru, tako da kad imam slobodno vreme, nekako mi se ne kucaju sastavi... Ali definitivno vidim da bi svima bilo interesantno da to bude neka priča vezano za svirku a da je malo apstraktinje, a ne "ovako ide ova lestvica" ili "ovako se svira brzi picking". icon_wink.gif

 

Smisliću neki spisak od desetak tema, sad već otprilike znam šta bih pisao pa ću kad me udari inspiracija da pišem... kad se skupi par komada, napraviće se neki pod deo na sajtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vreme je da napravimo jedan gitarski sajt-forum...

bravo! ja sam za, ako treba neka pomoc oko "literature" ja cu pripomoci... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif valjalo bi da se napise opsirno sta kako... mada sve to treba orgaizovati, mislim gde sta staviti i koliko cega... icon_da.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

za pocetak bi najbolje bilo da se sve stavi "na papir" i sabere koliki su troskovi na godisnjem nivou.

hostig sa php+mysqlom+protok=?

pretpostavimo da radimo sa free verzijom foruma..

www.ehost.com

sa domenom racunaj 30 evra najbolja moguca varijanta i jebo PHP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja priznajem da sam razmišljao o tome da uradim i forum na sajtu ali mi je glupo da se gitarski forum veže direktno za mene. A zar nema nekih free varijanti oko toga? Ili ja tripujem da su ranije postojale mogućnosti da se na određenim sajtovima postavi svoj forum? Izvinjavam se ako ispadam glup :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini obradu od Manowar to je prilicno power ili od Jennifer Batten?(valjda se ovako zove riba)

A ovo sa forumom moze mnogo dobro da se odradi chak sta vishe ja ocu da odradim samo da bude tu par likova da organizujemo i oglase kroz prodavnice i tako to ali ne samo za gitariste nego za sve muzicare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A ovo sa forumom moze mnogo dobro da se odradi chak sta vishe ja ocu da odradim samo da bude tu par likova da organizujemo i oglase kroz prodavnice i tako to ali ne samo za gitariste nego za sve muzicare.

E,forum za sve muzicare bi bio idelan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.ehost.com

sa domenom racunaj 30 evra najbolja moguca varijanta i jebo PHP

nisam video nista od 30 evra... mozda je to cena za 1 mesec?

inace, mislim da ima na www.forumer.com da se namesti forum, mislim da je dzabe...

 

 

----------

 

Pa pazi cak bi i prodavnice mogle da nas finansiraju recimo kad bi ih ubedili da je sajt ozbiljan i tako to...

sta smo mi prometa napravili "snajperu" sa onim cepovima za usi... ;)

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...