Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

odlicno.. to je vec `nesto` pored silnih kopanja noseva, prdenja i sl.

 

 

 

imam jednu kravu ovdje, amerikanku naravno.. bila je `student of honor` u srednjoj skoli.

 

nikad nije cula za Amazon. ne zna razliku izmedju nilskog konja i nosoroga. ne zna koliko kontinenata postoji na planeti. zna nabrojati dva okeana, ali ne zna da pokaze gdje se koji nalazi. nikad nije cula za Inke. postavlja pitanja poput - `kad se Isus Hrist rodio`.. ili `koliko vijek ima godina`.. `koji se jezik govori u Spaniji`.. ili najcrnje `kako se zove onaj narandzasti most u san franciscu` (a nekoliko puta mjesecno ide u SF :) )..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad su pitali amerikanca jel cuo za srbiju,kaze on 'Cuo sam da je to ostrvo pored japana'

Ja se skenjao.

A preko soul seeka sam chatovao sa nekim likom iz dalasa i pitam ga ja 'pa jer znas da je NATO bombardovao srbiju pre 5 godina'

a on na to odgovara pitanjem 'we are in war?'

Ja reko prosao je rat pre 5 godina,a on odgovara da nema blage veze,nikad nije cuo za irak i bliski i daleki istok.Cuo je sa koka kolu mc donald's i mtv.Takva je vecina amerikanaca.

Drugarica koja je zivela tamo pa se preselila u australiju u brizbejn kaze da je brizbejn na zapadu a na karti prstom trazi SVOJ grad na servernoj obali a u stvari je na istoku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

blam.

Бољи су они "испушни плинови" и "Ивица и Јаница", као и онај несрећник са Радио Бгд-а који није знао да азбука има 30 слова.

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se desi da izvadim telefon iz dzepa iz dosade i kada ga vratim nazad posle minut skontam da nisam gledao koliko ima sati,a u stvari to mi je i bio cilj...

 

 

A ja mislio da sam jedini retard kome se to dešava... :udri:

 

To se i meni deshava. :)

Ili onaj trip kad se upoznajesh sa nekim i tri sekunde kasnije nemas pojma kako se zove. :)

 

Sto se tiche glupih amera, ja sam gledao neki video clip gde treba valjda da pokazu gde je irak ili tako nesto. U glavnom, oni njim napishu recimo IRAK na povrshini na karti gde je australija, i ameri ladno pokazu na australiju. :) Koji idijoti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili onaj trip kad se upoznajesh sa nekim i tri sekunde kasnije nemas pojma kako se zove. :)

 

 

vidis, u Bon Tonu postoji rjesenje i za to. naime, kad se upoznajes sa nekim i taj neko ti kaze svoje ime ponovi ga odmah zatim (npr. reci: "Drago mi je (i ovdje ubacis ime te osobe). Ja sam taj-i-taj) tako ti se nikad nece desiti da zaboravis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desava se i meni da vratim telefon u dzep, a da ne pogledam koliko je sati!!! Ali najgore mi je kad u drustvu promasim dzep pa se telefon pukne o pod i svi pogledaju u mene i cepaju se!!! :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tiche glupih amera, ja sam gledao neki video clip gde treba valjda da pokazu gde je irak ili tako nesto. U glavnom, oni njim napishu recimo IRAK na povrshini na karti gde je australija, i ameri ladno pokazu na australiju. :) Koji idijoti. :)

 

 

Jel' ovo:

 

http://www.youtube.com/watch?v=6GqrOY6x2eU

 

http://www.youtube.com/watch?v=TmOXXcdDhXw

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se i meni deshava. :)

Ili onaj trip kad se upoznajesh sa nekim i tri sekunde kasnije nemas pojma kako se zove. :)

Taj fenomen je poznat pod nazivom "sekundarno pamćenje" jer podatak (tj. ime dotične osobe) ostaje u operativnoj memoriji u proseku jednu sekundu.

 

heh juče mi se desio lapsus u piceriji :) rekla sam ''daćete mi dva parceta piče'' . Žena je pala u nesvest od smejanja...

A šta je tu smešno? Ja to stalno govorim...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. ja ne pamtim imena pri upoznavanju, iskljucivo zato sto pri predstavljanju cujem samo svoje ime :ph34r::D:)

 

 

2. Azaralena, da to nije bila jadna Stanojka? "ja cula da u neko selo.. pale Grozdana, pale.. sve sto si ti cula, i mi smo" :lol:

 

 

3. idem na posao prije neki dan.. nova lokacija, uglavnom, nikad bila. ulazim u tu ulicu, i na samom pocetku skontam kapiju.. gdje naravno treba da ukucam kod da bi mi se otvorila.. inace, kraj je ono poskup - milijunaske kuce, jel`te, sve neki fini narod..

ukucam ja kod, ono nece.. probam ponovo - nece.. posto prirodom posla mnogo putujem, tako i znam sve moguce varijante kapija i kodova, ali ova me bas zajebava..

nekoliko puta ukucavam, nista.. pukne mi film, izadjem iz auta i krenem da stiskam sve moguce dugmice. ono pisti na sve strane, probi glavu, ali KAPIJA SE NE OTVARA.. kud cu sta cu, ja drmnem nogom tablu s dugmicima, i jos je odozgo sakom zakucam, jel`te - pride, nikad se ne zna..

tek cujem iza sebe glas - "It`s not Russian, it`s American technology" :lol::redface:

izlazi lokalni milijunas iz svog lincoln navigatora - nonsalatno, ukucava kod - ni njemu ne radi.. ja kontam, gdje ce raditi, kad sam mu jebala znanje..

nazove on servis koji se bavi tim tablama, i frajer s druge strane zice veli - "try to hit it on the back and it should work".. :) kad ce meni ovaj milijunas - "there you go, you look like expert in hitting things.." :)

naravno, skucam je nogom pozadi, i TA-NA! kako je to bio svecan trenutak.. :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...