Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Sinoc/rano jutros sam zaspala sa upaljenim tv-om, keva ulazi u moju sobu da ga iskljuci, i probudi me njeno: "Jao, boze"... A na tv-u eksplicitne scene (ne, nije bio jedan od "onih" kanala :mhihi: )... Ja sam samo rekla (onako, u polusnu): "Da, mama, iskljuci tv..." :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc/rano jutros sam zaspala sa upaljenim tv-om, keva ulazi u moju sobu da ga iskljuci, i probudi me njeno: "Jao, boze"... A na tv-u eksplicitne scene (ne, nije bio jedan od "onih" kanala :mhihi: )... Ja sam samo rekla (onako, u polusnu): "Da, mama, iskljuci tv..." :udri:

 

I to ti je blam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teska glupost, a? Kad vec pravis sranja, trebalo bi i da istrpis posledice :da: Videla si kako se ja nosim sa tim :lol:

 

I nemoj pisati o tome da blam postoji ako vec neces da napises o cemu se radi

 

Joooj,njoj bi bolje bilo da cuti, cuti, ne progovara...a bogami i vama da ne znate za njene gluposti...Dosta je sto ja znam...i ne znam kud cu od sramote ponekad...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

na vezbama, na psihijatriji u dnevnoj bolnici, razgovaram sa jednom devojkom koja je hipo manicna i leci se vec neko vreme...

 

i razgovaramo o nekim obicnom stvarima... o filmovima koji se daju u bioskopima... i tek odvali ona nesto smesno, a ja njoj :"e jesi luda!" i smejem se... kako sam rekla, tako sam skapirala STA I KOME sam rekla... :no:

 

znaci, posle sam joj se izvinjavala, ali se ona meni zato smejala sledeca 3 dana... kao :"ali ja I JESAM LUDA!!!hahah imam i napismeno!"

 

zalosti... :no:

 

Pa, ti tamo klinci po tim stacionarima uzivaju u ideji da su "ludi". To im je ono, ko ima vishe dijagnoza veca je faca. Samo jedva cekaju da im neko da razlog vishe.

Da se ja pitam ja bih sve to batinama lecio, i imao 80% uspeha, minimum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc/rano jutros sam zaspala sa upaljenim tv-om, keva ulazi u moju sobu da ga iskljuci, i probudi me njeno: "Jao, boze"... A na tv-u eksplicitne scene (ne, nije bio jedan od "onih" kanala :mhihi: )... Ja sam samo rekla (onako, u polusnu): "Da, mama, iskljuci tv..." :udri:

Slicno mi se desilo - samo sto nisam zaspala pored upaljenog TV-a, nego je on mucenik radio, a ja izasla na brzaka po cigare. Elem, verovatno je bila neka bludna radnja na ekranu, a moja prijateljica dosla nenajavljeno i kad je cula uzdahe sa druge strane vrata, nije smela da zvoni + bila besna k'o zmaj sto ja imam nekoga, a NJOJ nisam rekla :) :)

Gadne su te mame, a prijateljice umeju da budu jos gadnije :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj i ja jedan blam da iskažem.... :pivopije:

 

Kad sam bio prva srednje naravno bio nenormalno naložen na metal i stalno smarao ortakinju o metalu ( koje su grupe sranje koje nisu i tako to..), dok mi ona na kraju nije pokazala jednog metalca 2 godine starijeg od mene ( koga sam inače redovno viđao u autobusu ) i rekla:" šta mene smaraš idi njemu to pričaj".Lik je inače redovno nosio majicu Therion-a i ja lepo napisah na papiriću:

 

Accept - Metal Heart

 

Judas Priest - Painkiller

 

zaboravih treću stavku... :bigblue:

 

Sve u svemu startujem lika sa sve tim papirićem i kaže mu kako ima mnogo boljih bendova od Therion-a i kako ne treba da sluša to sranje eto mu papirić to treba da sluša "ja ću da ga naučim šta valja"... :udri:

 

Strašno! :ph34r:

 

:redface: :redface: :redface: :redface: :redface:

Edited by !!!SERAFIM!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maki dolazi kod drugova da ih pita hoće li s njom na koju kapljicu alkohola. Između ostalog:

 

Maki: E da, znate li da vas se Ivana baš naljutila zbog one poruke...

Oni: Znamo (tuc-muc)...

Maki: Pa, šta ćete da radite?

Oni: A možemo li onda tebe da je*emo?

Maki: ?!

 

(pauza)

 

Maki: Pa, hoćete ili nećete?

Oni: AAAAA????

 

Nije baš blam, ali 'oće me ove dvosmislene stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam komsiju mutanta..

 

crnac, visok, mrsav, krakat, ne znam sta mu se desilo ali mu je pola tijela izgorelo, nema zube i sav iskrivljen hoda - zato ga i zovemo mutant.. elem, ok je lik, ne smara nikoga, jedino sto stoji tu ispred apartmana na semaforu i trazi ljudima kintu za travu - kontam da mu od duvanja prestanu svi ti bolovi.. komsijama ne trazi, ne hoda od vrata do vrata..

 

elem, meni glupo sto ga vidjam skoro svaki dan, a nemam nikad kes sa sobom, doduse - on meni nikad i ne trazi (jedino sto me svaki dan pita jesam li ja iz Njemacke, ne znam otkud mu to :) )..

 

i tako ja neki dan sjetim se da ponesem nesto kesa sa sobom ako ga sretnem rek`o.. dam mu 3,5 dolara ili tako nesto.. dodjem kuci, i pita me drugarica kao - jesam li vidjela mutanta i kolk`o mu para dadoh..

 

odgovor je zvucao - yeah, I just gave him 3 fucks.

 

umjesto bucks.

 

 

 

 

 

 

ne znam sta mi bi na pameti u tom momentu..

evo me krava svaki dan zajebava kako gajim tajne ceznje prema mutantu.. :)

sve me zmarci podilaze od pomisli :)

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgovor je zvucao - yeah, I just gave him 3 fucks.

 

umjesto bucks.

ne znam sta mi bi na pameti u tom momentu..

evo me krava svaki dan zajebava kako gajim tajne ceznje prema mutantu.. :)

sve me zmarci podilaze od pomisli :)

 

I to mutantu :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

danas bio sa bratom u jednom butiku gdje je on namjerio da si kupi sorts za kupanje. i namjerio se na dva od kojih mu se jedan vise svidjao. ali, cura koja je radila u butiku (koja je btw imala vrh dupe prim. aut.) kopajuci po magacinu nije uspjela da nadje odgovarajuci broj za mog debeloguzog brata. i tu se on neckao, 4 puta je probao ovaj koji mu se manje svidja (odgovarajuci broj) da bi ga na kraju kupio. ali prica se tu ne zavrsava. momak koji je takodje radio u butiku je u medjuvremenu nasao broj njegovog obozavanog sortsa. i tu je pocelo prenemaganje. ne znam kako ali bilo je nemoguce vratiti sorts koji je vec bio platio a kako su je jedan i drugi kstali oko 50 E morao se zadovoljiti ovim kojeg je platio a koji mu se manje svidjao. da napomenem, u butiku smo se zadrzali fascinantnih 55 minuta. radnici su bili vidno iznervirani. kad smo najzad izasli iz butika pitao sam ga: "kako te jebote nije blam?" -"sto? ma boli me kurac."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...