Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

1-Jednom sam dosao u prodavnicu i kupio sam nesto (nesecam se sta) sto je ukupno kostalo 49,90 din. Ja joj dam 50 din i kazem: "Uredu je" a ona kaze: "Hvala"

 

2-Bilo je to dok sam isao u osnovnu. Ja dosao kuci i zaboravio sta je uciteljica zadala za domaci. Odem kod druga i pitam ga: "Sta nam je danas uciteljica zadala za domaci?" A on kaze: "Ja nisam bio u skoli nedelju dana, bolestan sam"

 

3-Zurim na autobusku stanicu i kontam da nema teorije da stignem na bus koji polazi za 5 min. Dolazim do Taxija i pitam taksistu: "Jel moze do autobuske stanice?" A on se nasmeje i kaze: " Decko, ovo je Auto Skola".

 

:redface::udri:

 

 

 

:) :)

 

 

kvalitetno. sva tri komada :)

 

ja sam sinoc u prodavnici pocela da pricam srpski zeni na kasi.. poslije njenog blijedog gledanja pocela sam da podizem ton :) crnjak jos veci u tome je bio sto je zena crnkinja, pa da mi je bar ta asocijacija pala na pamet.. kad sam izasla iz radnje skontala sam sta sam uradila.. ne idem tamo vise, bar sljedecih mjesec dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebi ga, kad sam umorna svasta lupam ..

 

 

jos je jace bilo kad sam par puta u nekoj robnoj kuci cula neke nase kako se svadjaju.. jebu, razjebu, psuju gore nego tri puta ja :)

ona oce victorias secret paket gaca, on ne da (`sve mi pare potrosi raspikuco..`).. ili jednom na odjeljenju za povrce i voce neki nas komentarise - `pi, jebale ih ove kruske, pogle kako su trule..` :)

(u pitanju su bile neke brazilske kruske, koje se i jedu `trule`, mislim braon su boje..)

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) trebala sam.....

 

 

ipak, u sjecanju su mi ostali neki Bosanci od prije par mjeseci u Wal-Martu (nesto k`o Rodic kod nas)..

znaci, cerka s momkom dosla, oboje su kul i bitni i samo trpaju u kolica. sin nema pojma gdje se nalazi, samo gleda u neke igrice, a majku niko ne jebe ni dva posto. cale je vec posebna prica, on se samo jadan zali, racuna koliko ce to da ga izadje, kuka.. `ja provedem pet dana molerisuci za tvoj paket sminke, jebo te on.... sto moraju ulosci, kupi vatu......` :)

pa onda stali na kasu do mene, i nastavljaju da se svadjaju.. on vadi iz kolica, cerka vraca, znaci, ja sam svo vrijeme chuchala iza polica da me ne bi vidjeli kako se smijem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa onda stali na kasu do mene, i nastavljaju da se svadjaju.. on vadi iz kolica, cerka vraca, znaci, ja sam svo vrijeme chuchala iza polica da me ne bi vidjeli kako se smijem :)

 

Jebiga, Tanja, tebi smeshno a nesrecnik je verovatno ono malo grbache shto je imao zdrobio za rasipnu cerku... Eh zhenska deca... Eh, ja, "mushki shovinista"... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha. svez blam.

pre 2 dana sam bio na verenickoj veceri kod moje izabranice. lepo sam se obukao (i ona isto), okupao, lepo spremio, pravi gospodin. njena baba je na pravila do jaja veceru. i tako ja jeo i jeo sve od reda. mogu da vam priznam da je najbolji bio prebranac. jedva sam se uzdrzavao da ne prdnem, ali kad sam trebao da ustanem sa stola i predjem u dnevnu sobu, katastrofa. i bas tada sam sa njenim caletom pricao kako da se zaposlim kod njega i kako da radimo zajednicki posao. bas me bio blam. covek da mi ucini iako mu nisu potrebni radnici. ipak ja sam njegov buduci zet.

znate kako se kaze : "ja te krstim a ti prdis".

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha. svez blam.

pre 2 dana sam bio na verenickoj veceri kod moje izabranice. lepo sam se obukao (i ona isto), okupao, lepo spremio, pravi gospodin. njena baba je na pravila do jaja veceru. i tako ja jeo i jeo sve od reda. mogu da vam priznam da je najbolji bio prebranac. jedva sam se uzdrzavao da ne prdnem, ali kad sam trebao da ustanem sa stola i predjem u dnevnu sobu, katastrofa. i bas tada sam sa njenim caletom pricao kako da se zaposlim kod njega i kako da radimo zajednicki posao. bas me bio blam. covek da mi ucini iako mu nisu potrebni radnici. ipak ja sam njegov buduci zet.

znate kako se kaze : "ja te krstim a ti prdis".

 

ma jok, u godinama koje slede, mislim da ces i ti njega cuti veliki broj puta kako prdi. to ti je bilo vise kao inicijacija u porodicu, postao si upucen u svetu tajnu peristaltike. kriva je baba sto je spremila pasulj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre u tri'es kecu...

 

Stojim, drzim se za sipku i naslonim celo na ruke. Pogled mi privuce babac od metar i zilet (sa sve ceger :zuba: ), koji bezuspesno pokusava da dohvati tu istu sipku. Primeti da je gledam i nasmesi mi se :wub: I ja sad razmisljam kako je to lepo sto ima baba koje su i dalje tako slatke & mile, iako se maltretiraju sa cegerima, godinama i visinom :):). Dalje sam razmisljala kako je lepo i prakticno biti mlad i visok...

A onda je vozac naglo zakocio i babac mi se okacio o ranac! Cim je bio toliko jak da sam se jedva zadrzala da ne padnem na nju (a posle da je nosim na dusi :no: ). Sekundi su bili kao sati... U sebi sam proklinjala i babu i vozaca i ranac i prevoz... A onda me je babac iznenada pustio i ja sam se veeeelikom brzinom vratila u prethodni polozaj! Sto znaci da sam opalila u sipku tacno gde je spoj cela i nosa :udri:

A slatki & mili babac je poceo da psuuuuujeeee :lol:

Naravno, odmah mi je neko dao maramicu :wub: Bas su bili dobri i lepo su se poneli i brinuli su se kako mi je :wub: A posle mi je bilo jaaako glupo sto sam bila sva krvava i sto sam morala da promenim 4 maramice zato sto su bile natopljenje krvlju :redface::no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada nisam pala. Inace, nije mi obicaj da padam u autobusu... sem kad zaboravim da se sagnem kad izlazim, ali tad obicno samo sednem :):)

 

Pa jesam ih maltretirala da prekopavaju torbe u potrazi za maramicama :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci razbila si nos ... welcome :) ...

 

Meni se par puta slicno dogodilo ... u busu sam i cekam samo da stignem kuci ... a onda vozac odluci da doakaze da je on ne sudjeni vozac formule 1 i da gas ... i ulazi u makazice ... i tako naglo koci na krivinama ... i onda zakoci od jednom na stanici ... i tako jednom se neki deda uhvatio za mene ... i tip ne pusta ( bas u tom trenutku je ovaj ludak napravio U skretanje ) ... i za dedu se uhvati neka baba ... a za nju neka debela goticarka ... a u kurac ... i onda sam ja pukao, i poslao ih sve u picku materinu pred celim autobusom ... i pustio se ... poleteli smo na neke ljude na sedistima ... s tim sto sam se ja kao svaki iskusni betmen uhvatio za sipku bas kada su me pustili ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idemo ja i drugarica ulicom.

Ja joj sve gestikulirajući nešto objašnjavam.

-I onda sam ja,blabla blabla bla bla....

I u svom tom mom izlaganju drugarica će

-Pazi,pazi

Ja,mislim se,šta bre?Nastavljam priču...

-Pazi,e,pazi!

Ama šta da pazim,ženo,pazi ti šta ti ja pričam.

Okrenem glavu i ... DING DING DING

Ju,vidi,bandera mi se našla posred nosa! :udri:

Glava me je bolela sledećih nedelju dana,ai još mogu da čujem to DingDIng! :lol::lol::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1992. ili 1993.

Talme kipa u NS se okupljala preko puta Rockoteke na nekom stepeništu u blizini sadašnjeg Pariskog magazina. U to vreme sam imao običaj da "zaboravljam" cvikere, uprkos činjenici da sam prilično loše video. I dođem ja jedno veče tamo i u blizini nekako opazim 2-3 garija i pitam ih: "Niko više nije došao, a?" Nakon toga se na nekih pet metara levo od mene iz senke sa stepeništa prolomi gromoglasan smeh 20-30 ljudi. D'oh! :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednostavno drzim se za sipku, pa makar mi odsekli ruke

бас броји 500 < x < 1000 душа, неко недоба '9х. лик стоји на вратима и држи се за популарну брис шипку (она која дели стоку на два једнака дела када се улази у превоз). шипка пуца баш на оном делу који дели стоку и поменути лик који стоји на вратима се и даље држи за њу, брате - не пушта и са спокојним лицем праведника тоне у амбис док остали путници на лицима носе ужас док гледају овога како са 'сигурним ослонцем' љуби међу тротоара и асспхалта.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eeeee, evo jednog bas svezeg blama.

veceras sam bio na svirci Kaoara i moram da vam kazem bilo je bas superiska. stajao sam u prvom redu, non-stop sam slemovao i pokusao sam u par navrata da stavim noge na binu. na kraju jedne pesme dream theatre-a pruzio sam ruku pevacu, tj. "bacio sam mu kosku". on mi je uzvratio. ali kad sam hteo da pozdravim i gitaristu grupe, on mi je pruzio ruku ali jako zbunjeno. bas sam se izblamirao pred devojkom. hteo sam da joj pokazem kako sam ja drugar sa muzicarima.

jebes ga!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malopre u tri'es kecu...

 

Stojim, drzim se za sipku i naslonim celo na ruke. Pogled mi privuce babac od metar i zilet (sa sve ceger :zuba: ), koji bezuspesno pokusava da dohvati tu istu sipku. Primeti da je gledam i nasmesi mi se :wub: I ja sad razmisljam kako je to lepo sto ima baba koje su i dalje tako slatke & mile, iako se maltretiraju sa cegerima, godinama i visinom :):). Dalje sam razmisljala kako je lepo i prakticno biti mlad i visok...

A onda je vozac naglo zakocio i babac mi se okacio o ranac! Cim je bio toliko jak da sam se jedva zadrzala da ne padnem na nju (a posle da je nosim na dusi :no: ). Sekundi su bili kao sati... U sebi sam proklinjala i babu i vozaca i ranac i prevoz... A onda me je babac iznenada pustio i ja sam se veeeelikom brzinom vratila u prethodni polozaj! Sto znaci da sam opalila u sipku tacno gde je spoj cela i nosa :udri:

A slatki & mili babac je poceo da psuuuuujeeee :lol:

Naravno, odmah mi je neko dao maramicu :wub: Bas su bili dobri i lepo su se poneli i brinuli su se kako mi je :wub: A posle mi je bilo jaaako glupo sto sam bila sva krvava i sto sam morala da promenim 4 maramice zato sto su bile natopljenje krvlju :redface::no:

 

1. Tako ti je to kad idesh trieskecom :P

2. Primeni moj sistem - okupirash onaj drzhach na sredini harmonika busa, pa ako imash dobru ravnotezhu, naslonish se lepo, mali raskorachni stav, i nema ni potrebe da se drzhish - u jednom sudaru dragog mi seljobusa (43), dok su svi leteli po busu, ja sam i dalje bio kao ukopan, i ni na pamet mi nije palo da se hvatam za neku shipku (i posle da sonom kiselinom dezinfikujem ruke).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...