Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

S obzirom koliko pije ne cudi me...

a ovo ce najverovatnije shvatiti kao kompliment :ph34r:

 

 

Od koga je i previshe je! :twisted:

 

Anyway, Markomrki, to je bila shala, kao shto se dalo zakljuchiti po smajlijima. :da:

 

Inache, sinoc me na trafici PONOVO prodavachica pita (zaposlili neku novu) da li imam lichnu kad sam hteo da pazarim pljuge... Oh, well, bar cu sa 60 da izgledam k'o da imam 40 i ima da ganjam snashe od 28-35 godina... :red:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od koga je i previshe je! :twisted:

 

Anyway, Markomrki, to je bila shala, kao shto se dalo zakljuchiti po smajlijima. :da:

 

Inache, sinoc me na trafici PONOVO prodavachica pita (zaposlili neku novu) da li imam lichnu kad sam hteo da pazarim pljuge... Oh, well, bar cu sa 60 da izgledam k'o da imam 40 i ima da ganjam snashe od 28-35 godina... :red:

 

nemoj da ti se samo desi da u'vatis snasu od 50 koja izgleda kao da ima 35.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dan koncerta Hammerfalla (to sad u subotu beshe jelte), jedemo ortak i ja u meku i ja viknem - VIDI MARKUSA!!! (misleci na Magnusa, bog zna zasto sam uzviknuo ime basiste helloweena). Samo se okrene ortak - sta ce Markus ovde jbt (misleci na dzitristu guardiana)...

 

 

Samo smo se pogledali i nastavili da zderemo dupli cizburger...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dan koncerta Hammerfalla (to sad u subotu beshe jelte), jedemo ortak i ja u meku i ja viknem - VIDI MARKUSA!!! (misleci na Magnusa, bog zna zasto sam uzviknuo ime basiste helloweena). Samo se okrene ortak - sta ce Markus ovde jbt (misleci na dzitristu guardiana)...

Samo smo se pogledali i nastavili da zderemo dupli cizburger...

McDonalds ume tako da utiče na IQ... :da::mhihi:

Vrati se pivu i pravom rostilju...Pa će svaka druga biti sisata plavuša nema da omaneš :mhihi::mhihi::mhihi:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

..ja sam uspela da padnem celom duzinom na sred slavije(a nisam bila pijana)..nemam pojma kako sam uspela ali bilo je do jaja neprijatno..i bolno :da::mhihi:

 

Блам је пропорционалан твојој дужини. Још само реци колико си дугачка па да проценимо...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Блам је пропорционалан твојој дужини. Још само реци колико си дугачка па да проценимо...

 

 

Pa koliko ja znam +AuReOle=je solidno visoka...nesto oko 177..recimo...i..kako glasi procena?

Edited by Emily

Share this post


Link to post
Share on other sites

Divno..mislim hvala,ali :confused: ...ok nego Аксеаносилас da cujem procenu.... :mrgreen:

 

mislim,hey...neki lik je opusteno stajao pored mene i samo piljio...bilo mu zabavno..a i ljudima oko mene...sta ces..zato me sada i dalje boli koleno i ruka :bigblue:

Edited by +AuReOlE=

Share this post


Link to post
Share on other sites

- U čemu je razlika između basiste i nosoroga?

- Jedno stvorenje je beskorisno, beslovesno i pušta duboke prdeće zvukove, a drugo je nosorog.

 

 

Kako se primeti u bendu da nedostaje basista?

- Sami morate da nosite svoj instrument

- Svirke odjednom počinju da zvuče mnogo bolje

- U kombiju i u garderobi više ne smrdi

 

:) :) :)

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa će svaka druga biti sisata plavuša :mhihi::mhihi::mhihi:

 

Ne dao Bog!!! Daleko bilo & povuci rech!!! Kush, plavushe, kush!!! :mad::mad::mad:

 

..ja sam uspela da padnem celom duzinom na sred slavije(a nisam bila pijana)..nemam pojma kako sam uspela ali bilo je do jaja neprijatno..i bolno :da::mhihi:

 

Zajebi neprijatno, bolno je ono shto je gadno... Ja se u subotu tresnuo negde onako mrtav pijan, nemam pojma ni gde ni kako, pa me leva cevanica ubija vec 3 dana...

 

Pa koliko ja znam +AuReOle=je solidno visoka...nesto oko 177..recimo...i..kako glasi procena?

 

Gadno, sestro, gadno... Procena je se neshto 177cm dugachko odjednom iz vertikalnog svalilo u horizontalni polozhaj... Kada malo bolje prochitash post, shvaticesh i alegoriju :red: Troops of Doom still sarcastic/hateful/bloodlusted as ever...

 

- U čemu je razlika između basiste i nosoroga?

- Jedno stvorenje je beskorisno, beslovesno i pušta duboke prdeće zvukove, a drugo je nosorog.

Kako se primeti u bendu da nedostaje basista?

- Sami morate da nosite svoj instrument

- Svirke odjednom počinju da zvuče mnogo bolje

- U kombiju i u garderobi više ne smrdi

 

:) :) :)

 

Ha, ha. Vrlo smeshno...NOT! :no: Uglavnom su gitaristi ti koji odaju zvuke iz zhivotinjskog carstva, but what the hell... Koga uopshte briga za njih... :mrtav:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...