Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Бестиднице! :)

 

 

 

:redface::redface::lol:

(najjace je bilo kad sam jednom zaboravila IME, znaci nisam ga pomijesala ni s kim, nego sam zaboravila :) .. on je to naravno skontao, ali se nasmijao.. bolilo ga dupe za ime.. a i mene :) )

 

 

butcher:

 

:) sta ti je keva rekla? :) jel je bilo blam? :D

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени се дешавало искључиво да девојку назовем именом комбинације, што није блам, већ повод за целовечерњу свађу и моје вађење и лагање (ех, младости грешна)... :)

Ovo je još bolje!

meni se desilo bar 3 puta. nijednom ne dobih batine :)

:pivopije:

najjace je bilo kad sam jednom zaboravila IME, znaci nisam ga pomijesala ni s kim, nego sam zaboravila :) .. on je to naravno skontao, ali se nasmijao.. bolilo ga dupe za ime.. a i mene :)

:):):)

Ovo je bilo iskreno!

 

Eto vidite, tih blamova se niko nije setio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

previse su blam da bi se javno pricali :) ali kad neko krene onda k`o lavina svi se `otvaraju` :lol:

 

kad smo kod toga.. bila sam s nekim ko je bio u vojsci u to vrijeme, i nije mogao dobiti izlaz i ja `iskoristila` to da izadjem s nekim drugim i desi se da vojnik dobije ipak izlaz to vece.. i sasvim slucajno bane na svirku na kojoj bih s tim nekim drugim.. nije bas za pohvalu, znam, ali me takva blamcina pojela, bilo je u fazonu - ej, samo da ja trknem do klonje.... i umjesto u klonju, otpalim kuci. i tako ih obojicu ispalim. :)

 

 

inace, juce sam porusila pola radnje dok sam uzela kanister mlijeka.. ono, glup osjecaj, gledas kako se sve rusi a ne mozes nista da uradis, i svi gledaju u tebe s izrazom na licu kao da si ubistvo pocinio.... :redface:

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam bio mali deckonja isao sam sa kevom u

robnu kucu, e sad znate bila su ona velika ogledala na

stubovima, ili zidovima sada se ni ne secam tacno,

sve u svemu ja sam video jednu kevinu koleginicu

koju sam jako gotivio i potrcao sam prema njoj da je

zagrlim ( sada posto sam bio bas mali verovatno sam joj bio

do nogu )... najjace je kada sam stigao do nje bilo je samo jedno

veliko TUP! ( stvarno ne znam kakav je bio zvuk ) tj. zakuco sam

se u ogledalo icon_smile.gif Malo mi se smracilo ali sam se brzo pridigo, i svi su

mi prilazili i verovatno se pitali " koji je ovom malom kurac ", kao zalece

se na ogledalo! Ja sam bio ubedjen da sam zveknuo u neko drugo dete

jer poslednje sto sam video je to da neko trci na mene ( to sam u stvari bio Ja

u ogledalu ) Mislim ovo je sada sve konfuzno, stvarno ne znam kako sam se tako istripovao,

verovatno je ta zena bila iza mene... I nije neki blam, al skroz debilna situacija...

 

Добро, де, свашта деца блесаво раде кад су мала. :)

 

Props.

 

 

Ja bih baš iz tog razloga trapavog malog nećaka koristio za muvanje mladih samohranih mama, ili jednostavno devojaka sa aktivnim materinskim instiktom icon_smile.gif

 

Гледај овог блудника града Чикага! :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ulazi nas ludi profa Lacio(bolje da vam ne pricam zasto ga tako zovu), seda i otvara dnevnik

Lacio:"E pa deco, danas cemo da pitao"

Odeljenje:"Neeeeeeeeeeeeeeeee!!!"

Lacio:"Daaaaaaaaaaaaaaaa!!! Nego ocete da pocnem od napred ili odpozadi?"

Ja(posto sam pri pocetku):"Odpozadi!"

Lacio:"A sta, ti volis odpozadi, a?!"

Odeljenje:" :):):):bigblue::bigblue::bigblue::D:D:D:lol::lol::lol:"

Lacio(da me dovrsi, kad se malo smirla dreka):"Znas sta, voleo ti odpozadi ili odnapred, ima da ga dobijes svejedno"

Ja:" :redface::redface::udri::udri::udri::udri: "

 

Iako me niko u zivotu nije crnje ispalio, covek je car careva- :)

 

covek ne da nije car careva, nego je seljachina nevidjena isfrustrirana koji pokusava da bude faca prodajuci ulichne fazone uchenicima. ja sam predavao u srednjoj skoli 2 godine, i veruj mi, bilo bi me sramota da se tako ponasam, a tad bi svi mislili da sam budala, a ne car.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, ovo nije ne znam kakav blam, ali u trenutku je bio vrlo :).

 

Stojim ja na stanici i u torbici imam 2 pakle cigareta i ovaj kutiju kondoma...i sad... na stanici gomila ljudi i nekako svi okrenuti prema meni i ja krenem da palim cigaretu, tj da vadim iz kutije... i kako sam buljila negde gore i slushala muziku.... skontam da se lik ispred mene smeje...jer sam krenula mahinalno kako sam kopala po torbi izvukla sam kondome! I krenula da otvaram.

Blaaam . Posle je lik sve vreme buljio u mene i kao "znnaaam ja shta ti radish" :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je bre ovaj hteo da kaže sa ovom mutiranom ćurkom? :confused::confused:

previse su blam da bi se javno pricali :) ali kad neko krene onda k`o lavina svi se `otvaraju` :lol:

Pa ne znam... Koliko sam ja skontao, ovde se 95% ljudi ne poznaje in the real life, a oni koji se poznaju i onako neobavezno ćaskaju na takve teme... Beše nekada nekakva ispamovana tema o sexu, jel da? Ne znam da li postoji sada tako nešto... Baš mi, a propo ove priče o kombinacijama, padoše napamet neke konstatacije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

covek ne da nije car careva, nego je seljachina nevidjena isfrustrirana koji pokusava da bude faca prodajuci ulichne fazone uchenicima. ja sam predavao u srednjoj skoli 2 godine, i veruj mi, bilo bi me sramota da se tako ponasam, a tad bi svi mislili da sam budala, a ne car.

 

Istina...

Medjutim moj najvechi problem dok sam radio kao profan je bio da se suzdrzhim od smejanja kad klinci neshto gotivno izvale na chasu. Jednom su klinci kojima sam drzhao dvochas (odeljenje laboratorijskih tehnichara-inache opasno inteligentni klinci) bili strashno nemirni na odmoru i u zbornici me kolege profani opomenu na njih. Ja se naoshtrio da im odrzhim prosvetno pedagoshko predavanje, penim i pricham kako sam razocharan u njih. Na to mi neko klinche dobaci "Pa nemojte tako profesore mi Vas najvishe volimo" A ja se zajapirim i kazhem "Pa dodjavola ako me volite onda to i pokazhite ..."i pre nego shto sam uspeo da zavrshim rechenicu klinja iz prve klupe odvali "Pa evo mi smo bash mislili poshto ide 8mi mart..."

Naravno sav moj bes je ispario u roku od odma' i pretvorio se u kez koji sam se prilichno muchio da skinem...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam u mojoj osnovnoj menjao profanku engleskog na 4 dana (razbolela se, a te stoke mi josh nisu platile, ajd' da su neke pare, nego, brate, 60 eura, stoke nijedne), najveci problem je bio upravo to shto mata reche, da se ne iskidam od smeha kada klinci lupe neshto gotivno... Jednom prilikom sam stvarno crk'o od smeha na chasu, shestaci, radio sa njima pregled svih proshlih vremena u engleskom pred kontrolni (znate ono, present perfect, sva chetiri proshla, gerund, itd.), i pitam ko ce da obrishe tablu. Jedna devojchica se javlja ono u stilu najgore uvlakache "evo, nastavniche, ja cu", i neko joj dobacuje u tom trenu: "Potpishi se na djonove, kad se vec uvlachish, da znamo ko je..." Tu stvarno nisam mogao da se uzdrzhim, nasmejah se sochno, mada znam i sam da nije bilo u redu... A nisam imao srca ni da mladog zajebanta izbacim sa chasa, samo je opomenut...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to jes' kad nesto dobro odvale pa smes da se smejes to je super, ali sta da radis kad imas krelca koji za dan zaljubljenih stavi kondom na metlu i juri tetkice po hodniku za vreme odmora ili na pocetku casa dok ga nateras da skuplja novine koje razbacao po ucionici tokom odmora, pokaze sliku nekog hermafrodita u nekim trash-seljackim novinama i sa savrseno nevinom facom pita: Profesore, ja sam sad zbunjen, jel' ovo musko ili zensko? btw. srednja skola u pitanju, isti tip i to punoletan. da stvar bude gora sad gde radim mi dodje na neki nacin kolega.

 

ja inache nenormalno psujem u "stvarnom" zivotu, a na casu nikad, medjutim jednom mi se omaklo da kazem "sranje" na casu, kakve zaprepascene face su slozili, bilo me sramota k'o da sam ne znam sta rekao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дешава се. Сећам се да је мене ортак у првој години средње избламирао пред разредном, рекавши њој у лице да ме је "из зајебанције ударио перницом у главу". Која лобања. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

srednja tehnicka skola, treci stepen....treca godina. no further explanation needed....

 

btw. kondom je bio na vrhu drske od metle, nije kao da je strpao celu metlu u njega.

Edited by HowlingWind

Share this post


Link to post
Share on other sites

srednja tehnicka skola, treci stepen....treca godina. no further explanation needed....

 

btw. kondom je bio na vrhu drske od metle, nije kao da je strpao celu metlu u njega.

 

Da je strpao celu, garant bi ga jurio chamuga od koga ga je ukrao... :D:P

A shto reche ti, Ivane, za psovanje, o tome sam striktno pazio... Mada sa "kolegama" nisam, jerbo i ja, kao i ti, psujem k'o kochijash inache... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ево свирачког блама. Објаснио сам ортаку преко чета, мрзи ме да објашњавам нашироко:

 

Turkmenbashi : inače moj najveći lapsus na svirci

Turkmenbashi : kad pomenu rumu

Turkmenbashi : sviramo jednu stvar koja ima stajku

Turkmenbashi : stanemo svi toliko da ja kažem nešto

Turkmenbashi : reč

Turkmenbashi : i prva stajka: HEJ

Turkmenbashi : druga stavka: RUMA!

Turkmenbashi : treca stajka: ...

Turkmenbashi : a svirali smo u Indjiji

Turkmenbashi : :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj..upravo sam se tako zajebano ispalila.

Zvoni mi fiksni.

Pojchana mi muzika, ija se javljam:

Glas: E, de si.

Ja: Ma evo me.

Glas:Shrta radish?

Ja:Ma evo jedva sam ustala , spremila ness i zapalila cigaru.

Glas:A, deda ti dole :D

Ja:Ma nije doshao.

Glas: Jel sam ti rekla da ne pushish u sobi?!!

I shto si jedva ustala?Nisha nisi uchila?

 

To je bila keva, ja sam mislila da je ortak.

:(

DObro je shto zna da pushim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj..upravo sam se tako zajebano ispalila.

Zvoni mi fiksni.

Pojchana mi muzika, ija se javljam:

Glas: E, de si.

Ja: Ma evo me.

Glas:Shrta radish?

Ja:Ma evo jedva sam ustala , spremila ness i zapalila cigaru.

Glas:A, deda ti dole :D

Ja:Ma nije doshao.

Glas: Jel sam ti rekla da ne pushish u sobi?!!

I shto si jedva ustala?Nisha nisi uchila?

 

To je bila keva, ja sam mislila da je ortak.

:(

DObro je shto zna da pushim. :)

:tongue::zuba::smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj..upravo sam se tako zajebano ispalila.

Zvoni mi fiksni.

Pojchana mi muzika, ija se javljam:

Glas: E, de si.

Ja: Ma evo me.

Glas:Shrta radish?

Ja:Ma evo jedva sam ustala , spremila ness i zapalila cigaru.

Glas:A, deda ti dole :D

Ja:Ma nije doshao.

Glas: Jel sam ti rekla da ne pushish u sobi?!!

I shto si jedva ustala?Nisha nisi uchila?

 

To je bila keva, ja sam mislila da je ortak.

:(

DObro je shto zna da pushim. :)

 

Da je kod mene ovako bilo, verovatno bi bilo neshto kao "je l' imash cigaru i za mene?".

Zna se ko u mojoj familiji zaradjuje i od koga se svi grebu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...