Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Sta bismo mi bez tebe? :wub::):)

 

Imali biste jednu budalu manje da ovde prosipa svoje debilnosti. Ako cemo iskreno. :pivopije:

 

Koji si ti car joj boze sto nisam bio tu pao bi u komu...

Cekaj kako je ona reagovala, jel te zveknula samarom?

Oces ponovo nju da zezas ili neku drugu?

 

Ma de cu nju, nisam je ni video od tada... Mislim da je u zemlju propala tada... Nije mogla da dodje sebi jedno 15 minuta...

All Heil Mighty Ways of Humiliation!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strava... :)

Destroyer ovo ti je jedna od boljih!

 

Ja pre neki dan cekam bus u sremcici na okretnici, i slusam mp3plejer. u jednom trenutku mi se priprdi zesce i ja otkinem onako svetski, mesto da ga prigusim, posto nisam bio svestan koliko ce biti glasan jer mi je u usima bubnjao Sodom :) :) :) Svi ljudi na stanici su me pogledali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strava... :)

Destroyer ovo ti je jedna od boljih!

 

Ja pre neki dan cekam bus u sremcici na okretnici, i slusam mp3plejer. u jednom trenutku mi se priprdi zesce i ja otkinem onako svetski, mesto da ga prigusim, posto nisam bio svestan koliko ce biti glasan jer mi je u usima bubnjao Sodom :) :) :) Svi ljudi na stanici su me pogledali...

 

E zato ja uvek smanjim ton na vreme, jer pored Graveworm-a i Astarotha ne chujem ni svoje misli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strava... :)

Destroyer ovo ti je jedna od boljih!

 

Ja pre neki dan cekam bus u sremcici na okretnici, i slusam mp3plejer. u jednom trenutku mi se priprdi zesce i ja otkinem onako svetski, mesto da ga prigusim, posto nisam bio svestan koliko ce biti glasan jer mi je u usima bubnjao Sodom :) :) :) Svi ljudi na stanici su me pogledali...

 

 

Uh! Brutalno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo sada jednog blama koji sam izveo pre dve godine, a izveshcu ga i u petak. Nije blamiranje mene, vec zhenske osobe koja me je iznervirala:

Sedimo mi 2005. u aprilu kod chesme u Knezu, chekamo ortaka koji je tada radio u Platou da zavrshi i da idemo na neki rodjendan. I u jednom trenutku prilazi jedna koleginica klase fancy-napocanesike-diglasamnosoboricuavionnjime. I kao pozdravlja se sve neshto sa visine. Ja pridjem malo blizhe, i kazhem joj da promeni stanicu na radiu. Ona me zachudjeno pogleda i pita koji bre radio. Rekoh "Taj shto ti svira, evo ga na ramenu levom, smorila ti stanica". Ona se okrenu da pogleda, i kako se okrenula, ja ni 5 ni 6 je lepo u'vatim za grudi u stilu "evo sam cu da promenim stanicu".

Znam da ce na ovo zhenski svet da reaguje sa "stoko/shovinisto/gade/sramoto", ali uzmite u obzir da me ekstremno nervirala!!! A ovako sam je u sred kneza tako spustio da je zapamtila da me vishe ne iritira!

 

 

jao strasan si.

i kakva joj je sisa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,ovo je blam za pamcenje....

Skupilo se neko drustvo na Kalisu,kod topova,kod onog krivog drveca...

Naravno poneli su pice,i ubrzo smo svi bili pijani ko letve...

Sad,ko je bio zna da tu postoje dva nivoa,kao dva zidica...

Na gornjem je bilo drustvo,na donjem sam ja lezala s deckom i otimala mu votku(stoka pohlepna;))

Uglavnom,jedan moj drug je odlucio da se olaksa,i s obzirom da je bio tacno iznad nas,gravitacija je odradila svoje :udri: Popiso nam se pravo na glavu....Moj decko je prvi shvatio sta se desava,mrtav ladan ustao nokautirao druga i peglirao u cev topa... :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

децо, серете као јато птица!

Vala da znaš...

 

Evo jednog, nije ništa posebno...

Pošalje me keva u apoteku, kao idi kupi Hexoral (pošto je imala neku malu virusnu infekciju na usni) i Dovicin za babu (koja je imala neku hardcore upalu pluća)... I OK, ja odem u apoteku i kažem: "Dajte mi jedan Hexoral, dve kutije Dovicina i 10 Romed kondoma", na šta me je apotekarka vrlo čudno gledala, no nisam shvatio što...

 

Posle sam u uputstvima pročitao da se Hexoral koristi za infekcije sluzokože, a Dovicin za herpes i slične bolesti (može i za težu pneumoniju, pošto je jak u PM)...

 

bzvz...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc se upoznajem sa nekim likom, i posto se pre mene upoznavala sa njim moja ortakinja koja se zove Dragana, ja, ne razmisljajuci, ponovim: " Dragana, drago mi je..." I tek posle minut- dva skapiram da nesto nije u redu...kad su svi umirali od smeha...No, dobro, nista strashno... :opusteno::alkos: :alkos: :alkos::da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niti me gledala popreko, niti mi je neshto rekla.

Najbolja drugarica joj je chlan ovde, pa naravno da sam bio otkucan na keca.

Zato je dotichna pochela da me zajebava za jedinu stvar na koju sam osetljiv sada - i zamalo je falilo da joj pokazhem da poshto Danila sada nema da je All_Destroyer savrsheno sposoban da pogazi Danilov princip broj jedan - nikada ne udari zhensko. Neke teme bolje je ne pominjati.

Shta da vam kazhem, ljudi, sachekajte chetvrtak, veche VitkihSnajki, poshto cu se i tamo napijem, bice sigurno nekog blama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo neshto iz mog zivota :

 

Ja kod ortaka sa drugaricom, sedimo, kritikujemo i pijemo pivcee na litre. I kao to ide, priroda se javi i ja drushkana pitam gde je CW. "niz hodnik pa skreni". Ja niz hodnik ali k***c, dva vrata, a budale nisu okachile nishta na vrata da se vidi koja vode u prostoriju :udri: pa jbg, ja u prva i ima shta da vidim. Stvarno je bilo shta da se vidi :mhihi::mhihi::mhihi:

Ja sam pogodila vrata, ali je dragi tata bio unutra i brisao glavu okrenut ka vratima... totalno GO!!!! :udri::udri::udri: . Vrisne chovek, vrisnem ja zalupim vrata i otrchim nazad u dnevnu i naderem se ovom shto mi nije reko da mu je cale kuci. Mozete da mu zamislite facu kad je kasnije upao u sobu da se javi da izlazi. :redface::redface::redface:

 

Da napomenem da ima skoro godinu dana od kad se to desilo. Liku vishe nisam krochila u kucu :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ovo je malo duza prica, ali blam je toliki da me moje pijandure i dalje zajebavaju za to....

Utakmica Shvedska vs Norveshka - filologa skandinavistike.... Ja gledam igra neka x devojka za Norge, nemam pojma ko je.... Posle tekme, seli mi na Adi (tamo smo igrali), i pocnemo da cirkamo... Ispade devojka je Norvezanka, Helena.... Ok, bilo sve super, casti ona nas pivom ko nenormalna, mi se ne zalimo (shta da se kaze - casha od 0,5 l vopsa u Norge - 5 evra.... 2l kod nas 100 din... U do the math).... Vidim ja, neshto se nasha koleginica, kod koje je Helena odsedala, neshto se zagledala i zapricala sa nashim All_D-ijem, ja reko ajd na kraju da ih iscimamo u KST, pa cu ja na Norvezanku a All i koleginica itd... Nadjosmo se mi ispred KST-a i opet ona nas naliva pivom.... A ja nishta nisam jeo ceo dan... I pricam ja tako sa njom, i neshto mi nije dobro (a zavrcem jezikom) i ajd kao da krenem u akciju i kazem -

 

You're so cute.... I ispeglam se pored nje......

 

Ostatak veceri (poshto KST nije radio, don't know why) su proveli koleginica i All_D, i nash neki kolega koji je preuzeo Helenu, i klupica na Tashu i ja - shto je najgore, ja sam najverovatnije stigao dalje sa tom klupicom, njego njih dvojica... :mrgreen: I dalje je pozdravim kada prodjem, pored nje... (klupice)....

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ovo je malo duza prica, ali blam je toliki da me moje pijandure i dalje zajebavaju za to....

Utakmica Shvedska vs Norveshka - filologa skandinavistike.... Ja gledam igra neka x devojka za Norge, nemam pojma ko je.... Posle tekme, seli mi na Adi (tamo smo igrali), i pocnemo da cirkamo... Ispade devojka je Norvezanka, Helena.... Ok, bilo sve super, casti ona nas pivom ko nenormalna, mi se ne zalimo (shta da se kaze - casha od 0,5 l vopsa u Norge - 5 evra.... 2l kod nas 100 din... U do the math).... Vidim ja, neshto se nasha koleginica, kod koje je Helena odsedala, neshto se zagledala i zapricala sa nashim All_D-ijem, ja reko ajd na kraju da ih iscimamo u KST, pa cu ja na Norvezanku a All i koleginica itd...

 

Da, na ovo sam bre zaboravio... To je ono kada si ti kao golman Shvedjana mene koji sam igrao kao napadach za Norvezhane (Napadach?!?!?!?! Sila prilika, moja pozicija je ili desni-centralni ili desni bek) prvo krvnichki shutnuo u cevanicu... GADE! A posle sam ja sa pola metra od praznog gola pogodio stativu... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

Nadjosmo se mi ispred KST-a i opet ona nas naliva pivom.... A ja nishta nisam jeo ceo dan... I pricam ja tako sa njom, i neshto mi nije dobro (a zavrcem jezikom) i ajd kao da krenem u akciju i kazem -

 

You're so cute.... I ispeglam se pored nje......

 

Na shta sam ja riknuo od smeha, zamalo se zagrcnuo i potom pomenutoj koleginici podrignuo u facu kao svinja :rockdevil:

 

 

Ostatak veceri (poshto KST nije radio, don't know why) su proveli koleginica i All_D, i nash neki kolega koji je preuzeo Helenu, i klupica na Tashu i ja - shto je najgore, ja sam najverovatnije stigao dalje sa tom klupicom, njego njih dvojica... :mrgreen: I dalje je pozdravim kada prodjem, pored nje... (klupice)....

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

I od tada koristimo sledeci izraz:

THE GIRL IS SO CUTE - FOR ME TO PUKE ON!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...