Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Hvala! Zapamticu.

Steta sto mi je taj izraz uopste potreban, bah... :)

 

Нема на чему.

Сад кад знаш како се зове, време је и да се суочиш са истим.

 

Mogla je reći i samo zoofob, jer u podvrstu zoofobije, spada entomofobija. Da nije htjela biti konrketna, zoofob nije netačna izjava.

 

Исправи ми још једном (мада ово ние исправка) и заљубићу се у тебе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Исправи ми још једном (мада ово ниJе исправка) и заљубићу се у тебе.

 

Čudan način zaljubljivanja... mada neoriginalan. Simbolika broja tri je toliko izlizana ... :razz:

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја знам шта сам хтео да кажем, чак сам и поставио замку (ние) и опет ме је исправила. Вампиријо, врла девојко, од овог тренутка сам заљубљен у тебе. Повремено ћу ти слати слатке ПП-ове, а ако ми даш мејл, писаћу ти дуга писма. Надам се да ћеш се и ти заљубити у мене и да ће нам бити лепо. :wub:

 

ЕДИТ

Сад ти погледах профил, са тим очима попут Одри Хепберн ми изгледаш као мали анђео. Сад ми је још драже што си од свих девојака које срећем уживо и на Нету, то ипак ти. :redface:

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја знам шта сам хтео да кажем, чак сам и поставио замку (ние) и опет ме је исправила. Вампиријо, врла девојко, од овог тренутка сам заљубљен у тебе. Повремено ћу ти слати слатке ПП-ове, а ако ми даш мејл, писаћу ти дуга писма. Надам се да ћеш се и ти заљубити у мене и да ће нам бити лепо. :wub:

 

ЕДИТ

Сад ти погледах профил, са тим очима попут Одри Хепберн ми изгледаш као мали анђео. Сад ми је још драже што си од свих девојака које срећем уживо и на Нету, то ипак ти. :redface:

 

 

Zamka=Lukavost (tako kažu ljudi :D)

 

Mogu li iskoristiti tvoju zaljubljenost, pa da te zamolim da zamoliš tvog kolegu, Guardian-a, koji je zadužen za mijenjanje nickname-ova, da konačno pročita svoje poruke u inbox-u i učini nešto povodom toga? :D

 

edit: hvala na komplimentu za okice. :D

Edited by Vampiria

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuu, opake ste vi cice!

Ja te negative štekam u neku kutiju koju niko nikad osim mene nije otvorio... Uz kurtone, narukvice, gumice za kosu i sl.

Uh al si zajeban :rolleyes: isto kao sto ne bi bilo "normalno" da tebi tvoji trkeljishu po toj kutiji nije ni meni tada bilo normalno da mi se trkeljise po dnu jedne od 8 fioka. Danas je tu moj odvojen komp+2 sifre+najbolja stvar na svetu. Jebes zastite fajlova, najjace skrivanje je kad zavuces slike u D:\Muzika\Strana\Metal\Black Metal\Carpathian Forest\Strange Old Brew :) :) Pa cik da ga iko nadje medju ostalih 180 black bendova :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko radi, taj i gresi, pa nije retko da nam se na poslu dese neki blamovi.

 

Jedom sam pisala voditelju najave za vesti, a posto nisam stigla da pregledam svaku vest od reci do reci, videla sam da je u listi neki Ultimate fight, pa sam napisala da je Srbija dobila Ultimate fight sampiona. Naime, radilo se o Hrvatu, popularnom Krok apu, a ne o Srbinu, a ja ni krivog ni duznog coveka pokrstih u Srbina. Na kraju je to svima cak bilo i simpaticno.

 

Drugi put, trebalo je da uradim neki intervju, a posto sam bila vrlo konfuzna, ja lepo startujem Zvezdinog golmana, krsnog Crnogorca, na spanskom...Ja njemu pricam, objhasnjavam, a on me gleda zbunjeno, sve dok mi nije prisao Milan Boskovic da mi kaze da Spanac jos nije stigao. A ovaj Crnogorac se ponadao da sam ja neka menadzerka, pa da ga mozda trazi neki spanski klub.

 

Bilo je jos puno slicnih situacija, ali sada ne mogu da se setim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уууу, то за Крокапа је много зајебано, 'рвати би те сад напљували, они се у њега куну као у Бога. Јеби га, од врхунских спортиста имају само њега, оне смучаре и ћелавог тенисера. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta znam, juče se desilo 2 blama, slićna..

Ja zovem ortakinju i javlja se njena keva koja ima isti glas i ja ''pederu jedan'' a ona meni'' hahaha ovde njena mama :) '' a ja u komu... i danas kad sam je zvao javila se keva i kaže jesi sad dobro razmislio ko se javlja i krene da se smeje :D

 

A drugi blam, ortak zove ortaka i krene da se dere '' konju jedan izlazi napolje'' a njegov ćale se javio i kaže '' ovde njegov tata i hvala ti za ono konju ''

 

lol

 

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je, kako nije :bigblue:

Наравно да није, мени срце заигра од среће кад год Пршо да гол.

 

Šta znam, juče se desilo 2 blama, slićna..

Ja zovem ortakinju i javlja se njena keva koja ima isti glas

Мени су се овакве ситуације десиле два пута, од једне се никада нисам опоравио, али ме стварно блам да причам.

 

ЕДИТ

Срећан рођендан. Желим ти мање повреда. Кад год одем на тему "Теретана" ти се нешто жалиш. Појачај тренинге и ето те у репрезентацији, видиш да она двојица одоше за ђармоше да играју... :)

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta znam, juče se desilo 2 blama, slićna..

Ja zovem ortakinju i javlja se njena keva koja ima isti glas i ja ''pederu jedan'' a ona meni'' hahaha ovde njena mama :) '' a ja u komu... i danas kad sam je zvao javila se keva i kaže jesi sad dobro razmislio ko se javlja i krene da se smeje :D

 

A drugi blam, ortak zove ortaka i krene da se dere '' konju jedan izlazi napolje'' a njegov ćale se javio i kaže '' ovde njegov tata i hvala ti za ono konju ''

 

lol

:D

Ovo su extra blamovi! :da::):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se jednom desilo da, kad sam zvala druga koji ima mladjeg brata (Andreju) koji jos nije mutirao :mrgreen: , kazem : "Cao, Andreja, sta radis, kako je u skoli... bla, bla, bla...?" A sa druge strane zice:"O, zdravo, duso, ovde Andrejina i Djoletova mama." :lol: Zenu, inace, znam 7-8 godina :) ...Izvinjavala sam joj se pola sata posle toga, a ova dvojica su umirala od smeha kad su culi. :lol:

 

Naravno, ovo za konja i pedera je mnoooooogo bolje! :):):)

Edited by ALEXIE_AIC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh al si zajeban :rolleyes: isto kao sto ne bi bilo "normalno" da tebi tvoji trkeljishu po toj kutiji nije ni meni tada bilo normalno da mi se trkeljise po dnu jedne od 8 fioka. Danas je tu moj odvojen komp+2 sifre+najbolja stvar na svetu. Jebes zastite fajlova, najjace skrivanje je kad zavuces slike u D:\Muzika\Strana\Metal\Black Metal\Carpathian Forest\Strange Old Brew :) :) Pa cik da ga iko nadje medju ostalih 180 black bendova :)

E, to "Uuuu, opake ste vi cice!" je bio kompliment! Jebi ga, desi im se da im baš hitno treba nešto iz tvoje fijoke, zar ne?

 

Meni je nekako logično da mi slike stoje međ' slikama, dokumenti međ' dokumentima, muzika međ' muzikom, projekti (softver, sajtovi, elektronika koju razvijam) stoji u "Projects"...

A ako štekaš nešto, najbolje je da ga štekaš međ' sistemskim fajlovima, npr C:\WINNT\system32\rpcproxy\1632\

 

Ti isti multi-user se tako lepo zaobilaze... Na mom faxu (filoloshkom) su se svi chudili kako sam uspeo da P2P program nateram da radi (Soulseek). Pa prosto - sam Windows XP kreira neizbrisivi "Administrator" nalog, pa kad se sistem podizhe, dovoljno je samo drndati po F8 tasteru, odabrati "Safe Mode" i izvrshiti zheljene izmene... Glupo ali radi posao... Shta smo se muzike Celavi i ja naskidali tu... :evotigana:

Jel možemo da popostujemo malo o ovome na Računarima, da ne ispadne da spamujem baš na SVAKOJ temi u kojoj učestvujem...

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...