Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Ko ti je kriv, kad zivis sa mamom i tatom?

 

Josh samo 15 dana... Posle moja sweet freedom.

 

Pa to je strasno!

Nadam se da je ormaric dobro... :ph34r:

 

Ozbiljno, nije te valjda strefio u glavu ili tako nesto?

 

Nije, samo me malo rebra bole.

Omashio je glavu ali grudi nije...

Ma fora je shto sam bio ok, iako pijan, chak uspeo i zube da operem pre spavanja, ali u momentu kad sam se okrenuo, krecem da padam, 'vatam se za ormaric i obaram ga preko sebe. Fuck. Pogodi ko je mrtav pijan morao da kupi svu onu kevinu & caletovu kozmetiku koja je posipadala... :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre neko veche prisla decku koji mi se svidja i iz cista mira mu rekla : "TI MENE MRZIS!"

:blink::blink::blink::blink::blink:

 

WTF???!!!

 

Odo ja po pasos!

 

Nek si mu rekla.

Mada, bolje bi bilo da si mu odvalila neshto tipa "Ti mene mrzish, al' si ipak sladak..." :D :D :D :D :D

To bi bilo ol'schoolultrabrutalhardcore iskreno... I bio bi blam worthy of rememberance...

 

Ah, da... Azaralena i Howling, evo, prodje vec nedelju ipo dana, ali paljba po meni zbog savatavanja sa plavushom ne prestaje... Jesam li vam lepo rekao... + shto sam saznao ko joj je verenik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, da... Azaralena i Howling, evo, prodje vec nedelju ipo dana, ali paljba po meni zbog savatavanja sa plavushom ne prestaje... Jesam li vam lepo rekao... + shto sam saznao ko joj je verenik...

Da li on zna ko si ti? :):)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, i jeste kao spanska serija, ali ne brini, ako ce ti zvucati utesno (a obicno druge utesi kad neko napravi gore gluposti), ja stalno pravim neka sranja, i ta 'emotivna' proseravanja su najmanje strasno od svega sto uspem da napravim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko god ovo lichilo na shpansku seriju, to mi je jedan od najboljih drugara iz srednje... :rolleyes:

:blink:

 

ja, nije frka, ako ti je bio dobar ortak moze samo da ti se desi da te pozove na "threesome" neki put.

:blink:

 

 

 

 

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da, zna i on shta je bilo sa mnom i sa njom... I znate shta je na kraju ispalo izmedju nas dvojice? Otishili na "par" piva i oleshili se k'o debili...:D

Pa valjda nije lud da raspichka veridbu zbog jednog poljupca, i to ne sa nekim levim shabanom... Ako se vec verio, znachi da mu je stalo do nje do jaja, a onda nek' razmisli shta mu je chiniti... Ja ionako nemam ni iluzija ni pretenzija na dotichnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ona, tj. "verenica", se dobrovoljno poljubila sa nekim,tj. tobom u toj situaciji,????

ako je tako, izvini sto ti je ortak u pitanju, ona je najobicnija kurvetina. ne znam koliko da volim devojku, tako nesto da mi uradi (jos tako olako,pri susretu u gradu sa nepoznatim likom koji joj se nabacuje), oterao bih je, bilo bi mi tesko ko crna zemlja, ali bih je pichkulirao i ne bi joj rec uputio dok je ziva. zalim tvog drugara, malo stvari je gore nego kad si ozenjen cock riderom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ona, tj. "verenica", se dobrovoljno poljubila sa nekim,tj. tobom u toj situaciji,????

ako je tako, izvini sto ti je ortak u pitanju, ona je najobicnija kurvetina. ne znam koliko da volim devojku, tako nesto da mi uradi (jos tako olako,pri susretu u gradu sa nepoznatim likom koji joj se nabacuje), oterao bih je, bilo bi mi tesko ko crna zemlja, ali bih je pichkulirao i ne bi joj rec uputio dok je ziva. zalim tvog drugara, malo stvari je gore nego kad si ozenjen cock riderom.

 

Pazi, Ivane, ako njemu ona odgovara, njegova stvar. Ako mu je stalo do nje toliko, neka, nek' se on bakce sa njom. I nisam se ja njoj nabacivao. Ona je htela da se upozna sa mnom (bez obzira koliko pijan, ja se secam do detalja cele priche, moj ortak je 'vatao njenu drugaricu, a ova je prishla i upoznala se, that's all, ono u stilu "Cao, ja sam *cenzurisano*" i ja koji odgovaram "Ja sam Danilo, a ti shta god da si, plavusha si!" i tako krenu razgovor... I josh poneshto...:D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da i onda je to "kul" prepricavati u muskom drustvu a ne daj boze da je zena ikoga pogledala samo :no:

Fala bogu ne zivim u tako zatucanom okruzenju... suprotno ocekivanjima takvih ljudi, kada postoji veca sloboda ne znaci da se "ispadi" cesce desavaju, kad ih dozivljavas normalno nisu ti nista specijano i ne privlace te.

Blam?

Bilo me blam pre nedelju dana kad su me izbacili iz labaratorije na faxu zbog netacnog proracuna koji sam radila 3h s profesorom... nije moja krivica ali ipak je vrlo glupo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, standardni srpski stereotip: ako to radi 'on' onda je faca/muskarcina/ili sta vec; a ako to radi 'ona' onda je kurvetila/drolja/...

 

Jednom prilikom sam u nekom zagorelo-retardiranom mushkom drushtvu ushao u svadju braneci zhenski svet u tom pogledu (?!) (bio mladi idiot pun entuzijazma u fer odnose, prim. aut.), i dobio batine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fer odnosi? :):) Tako ti i treeeeeeba! :razz:

(salim se (da ne bude zabune))

 

Ne morash da se shalish, tako mi stvarno i treba.

Sinoc je bio jedan "blamic" (mali blam):

Stojim ispred 'Demije sa mojim raspadima, chekamo neke ortake skinse da dodju. I stizhe Ratko, pozdravljamo se, pitam ga kako komp (uzeo je juche neke komponente preko mene), i pitam ga "A gde je Nikola?" On odogovori, ali tako tiho da ga ja nisam chuo. Rekoh, "Pa shto nije doshao, jeb'o ga, bice ok provod vecheras, a znam da gotivi Hard Rock?! Bash je smor..."... Da bi me isti dve milisekunde kasnije potapshao po ramenu, vrishteci od smeha. Jebiga, ponovo je brijao glavu i nije bio u standardnom outfit-u, a i ja sam se vec malo "usvirao" (chuj, malo :rolleyes: )... Znam da ovako preprichano ne zvuchi nishta posebno, ali verujte, bilo je jako smeshno u trenutku... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek si mu rekla.

Mada, bolje bi bilo da si mu odvalila neshto tipa "Ti mene mrzish, al' si ipak sladak..." :D :D :D :D :D

To bi bilo ol'schoolultrabrutalhardcore iskreno... I bio bi blam worthy of rememberance...

 

Ah, da... Azaralena i Howling, evo, prodje vec nedelju ipo dana, ali paljba po meni zbog savatavanja sa plavushom ne prestaje... Jesam li vam lepo rekao... + shto sam saznao ko joj je verenik...

:veseli:

 

Ma znamo se, on prishao da se pozdravi sa mojim ortakinjama, i pozdravlja se samnom, i meni ispadne ona glupost iz usta.... :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spremam se da krenem na Kamelot, vadim kartu za Blind Guardian i opusteno je pakujem u ranac. Jos pomislim kako je dobro sto sam se setila na vreme :zuba:

 

Ne smem ni da pomisljam sta bi bilo da sam je izvadila tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spremam se da krenem na Kamelot, vadim kartu za Blind Guardian i opusteno je pakujem u ranac. Jos pomislim kako je dobro sto sam se setila na vreme :zuba:

 

Ne smem ni da pomisljam sta bi bilo da sam je izvadila tamo...

 

Gora si od mene :)

 

Moj komsija je na Slavic Swords festu bio toliko pijan da je onim izbacivacima dao voznu kartu umesto karte za koncert, malo je falili da ga prebiju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...