Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Ne, nije to, nego sam pogazio sinoc 4 od 7 principa, a to je videlo otprilike 150-200 ljudi. Za dva i mogu da kazhem:

 

1. CENZURISANO!

2. CENZURISANO!

3. Ne muvati devojku stariju od sebe (ona = '81.)

4. Ako vec gazish, daj da niko ne vidi! (a kao shto rekoh, videlo je 150-200 ljudi)

 

Iskreno, drugi jeste bruka i sramota, al' prvi... Ako se sazna da sam lik bio ja, emigriram iz Srbije u neku vukojebinu... Jebem ti pivo, znao sam da je trebalo stati posle 10og... Al' shta cu kad je drushtvo bilo mnooooooooooogo dobro... A i eto zhivog dokaza da kad sam pijan ne treba mi pushtati Firehouse - All She Wrote, Savatage - Edge of Thorns, Europe - Rock the Night niti Iron Maiden - Wasted Years... Loshe se stvari dogadjaju tada...

 

I da, Roberte Demonic_Alliance, zinesh li jednu rech vezanu za prva dva, otkinucu ti glavu. Po mom rachunu, pored tebe i Celavog, znaju samo josh Tosha i Zuba da sam ono bio ja sa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj blam od sinoc je tako veliki da stvarno nije za javnost.

Recimo samo da sam uradio 4 stvari koje mrzim i da je to videlo otprilike 150-200 ljudi.

Il' prestajem da pijem, il' emigriram pre nego shto se rashchuje...

I ja sam razmisljala o emigriranju u Australiju (smatram da je jedino to dovoljno daleko) zbog pojedinih sranja koja sam pravila, ako ti je za utehu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nije to, nego sam pogazio sinoc 4 od 7 principa, a to je videlo otprilike 150-200 ljudi. Za dva i mogu da kazhem:

 

1. CENZURISANO!

2. CENZURISANO!

3. Ne muvati devojku stariju od sebe (ona = '81.)

4. Ako vec gazish, daj da niko ne vidi! (a kao shto rekoh, videlo je 150-200 ljudi)

 

Iskreno, drugi jeste bruka i sramota, al' prvi... Ako se sazna da sam lik bio ja, emigriram iz Srbije u neku vukojebinu... Jebem ti pivo, znao sam da je trebalo stati posle 10og...

 

Sad i mogu da kazhem, vec zna previshe ljudi, Gotmozhe, ako te dohvatim, glavu cu ti otkinem. Zar si zaboravio da na tom forumu ima dosta onih koji su registrovani i ovde?! IMBECILE?!

 

Tako da, revidirano, izgleda ovako:

 

1. NIKADA NE MUVATI PLAVUSHU ILI DEVOJKU SA PIRSINGOM (jer ne zna se shta mi je groznije od ta dva, i da, naravno da ste pogodili, ne samo shto je bila plavusha, vec i ispirsovana)

2. NIKADA NE MUVATI ZAUZETU DEVOJKU (ova je blia ne zauzeta, nego verena)

3. NE MUVATI DEVOJKU STARIJU OD SEBE (ona = '81.)

4. AKO SE VEC GAZE PRINCIPI, DAJ DA NIKO NE VIDI (a videlo je izmedju 150-200 ljudi)

 

Tako da se sprema emigracija. Ionako me zvao ujak u Austriju da radim narednih 5 godina za njega, tako da to sada i ne deluje tako loshe... Since the shit has gone public...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu neki blamovi za imigraciju. bili bi da si prekrsio: 1. Nikad ne muvati devojku sa kitom i 2. Nikad ne muvati prijateljicu svoje keve

 

 

@ All_Destroyer

Pa i nisu neki blamovi :)

Samo si mogao da dobijes batine za ovo drugo :lol:

 

Za vas mozhda i nisu, ali dobar deo moje reputacije shall suffer now. Deo za plavushe i pirsing i deo za zauzete... Pogotovo shto kada sam proshli put jurnuo na zauzetu, zavrshilo se nikad gore po mene...

I ne, Azaralena, nisam mogao, pomenuti je u inostranstvu. Informacije su zlato. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosle nedelje u klubu studenata na filozofskom u NS...

 

par nas raspravljamo o tome kako sam ja perverzan i dvosmislen :P

 

i kaze moja koleginica: "ma ti si tipicna skorpija, cim se pomene sex ti pocnes da shiris zenice i dvosmisleno mislis i da mucas! cim se pomene polni organ kreces da ponavljas reci i mucas!"

 

moj odgovor: "sta kenjas bre frigidna kucko! :) (uz osmeh) znas koji ti polni organ imas? U-u-u-usta!"

 

LOL

 

verovatno ne treba da pominjem da sam nesvesno napravio pauzu u govoru pre "usta" i ta pauza je izgledala kao da sam krenuo da mucam... :P

Edited by El_Nino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene moji nashli u subotu jutro u kupatilu, sa ormaricem preko sebe. Da, posle zhestokog odvaljivanja. :rolleyes:

Pa to je strasno!

Nadam se da je ormaric dobro... :ph34r:

 

Ozbiljno, nije te valjda strefio u glavu ili tako nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...